До Нового року залишилось: 225 днів 20 годин 24 хвилин

Ну що ж, тепер можна й мені написати.


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяМинуло вже кілька днів. Вже гарячі голови, може, остудилися й спустили пар. Вже може, зуміють нанизати думки, керуючись логікою, а не емоціями, до яких їх вміло підводять і якими вміло керують. Буду жорсткою і жорстокою, буду цинічною і незручною. Але буду правдивою.
Конституція, зміни до Конституції і Закони, які повинні послідувати за цим - хто з вас їх читав? Переконана, що небагато. А нащо? Це ж незрозумілі терміни й поняття, фрази і слова. З цим треба розбиратися, його треба вивчати, порівнювати, радитися, перепитувати, уточнювати. Для чого? Коли хтось розжує, виплюне і підкине? І байдуже, що це ваше життя, життя ваших дітей та онуків, життя вашої багатостраждальної держави. І байдуже, що його будуєте на чужих плювках…. А тут - кров! Така зрозуміла і близька. Точно така, як і у ваших венах. І смерть, яка віками забирає назавжди. І знову забрала. У "мирному" Києві (в лапках, бо поки на Сході війна, в країні не повинно бути жодного мирного міста!) "Виродок…Закопати…Публічно розстріляти…Батьків розіп"яти…Втопити у крові дітей… " Так, це ви і це моя стрічка новин. Хтось це писав, хтось просто поширював, хтось вподобав. Але воно рясніло у стрічці. І де-не-де, слабкою надією, поміж усім цим тулилася Конституція і наше майбутнє безпечне життя.
Ну що ж? Вас злякала й обурила граната кинута на мітингу. Ви так швидко забули про все на світі (не менш важливе і не менш життєве) і кинулися цькувати того, хто кинув цю гранату? Я рада. Я дуже рада, що маєте ще й ці відчуття. Може вони допоможуть вам вижити. Може, увікнуть режим самозахисту і ви зможете врятуватися від сотень, від тисяч таких гранат, які, поки що в окопах, разом зі своїми бійцями, але чекають на вас, на ваших батьків і на ваших дітей у ваших "мирних" містах.
Ви хочете, щоб війна закінчилася і вони, бійці, повернулися додому? А думали над тим, яким життям ви їх зустрінете? Поки їх не було, чого досягли ви за півтора роки? Поки вони боронили країну там, як захищали ви її тут, у себе вдома? Ходили на мітинги проти високих тарифів і перекривали міжнародні траси? Ой, які молодці! І що, жодного галузевого протесту не провели проти низьких зарплат? Ні? Дивно.. А що ще робили? Зупинили вирубку лісів? Викорінили контрабанду? Нелегалів більше не возите? Надра не дерибаните? Хабарі не даєте і не берете? Судочинство запрацювало? Силовики закони вивчили? Дороги самозробилися? Ні? Яка прикрість! Ото повернуться вони з окопів, з війною в голові і що? Хто їх зустріне у буденному житті? Безкарні алкоголіки-вбивці на своїх елітних авто, які після убивств лікують людей і судять їх за крадіжки? Посадовці з ласими руками в кабінетах зі шкіряними меблями? Черстві бюрократи в кабінетах скромніших, які пропахли запахом бутербродів і тарталеток? Ой-йой! День, другий, третій.. Хто з вас дасть гарантію, що одного разу в тих кабінетах не вибухнуть атошні гранати? Або в маршрутках? Або в магазинах, де ціни зашкалюють? Або на ринку, де міцненької статури мурло, яке весь цей час пороху не нюхало, а тихенько наживалося, зневажливо кине прикре слівце у бік того, в кого вибухи в голові і війна в душі. А там, зовсім поруч, купуватиме фрукти ваше дитя, або ж особисто ви … І знову буде кров, і знову буде смерть. І найлегше, кинути прокльони у того, хто кинув гранату. Бо проклинати себе самого якось не по-людськи, правда? А я вам от що скажу: ту "мирну" гранату, до речі, уже не першу, яка днями забрала життя під ВР, кинули усі ми. Та кров і на наших руках. Не змогли зупинити, не попередили, не вберегли. А чому? Бо байдуже. І до Конституції байдуже, і до майбутньго байдуже.2015-09-02
переглядів: 2366
джерело: Наталія Зотова

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2016-09-02 я
спогади.роки минають.

2016-09-01 скарб
обана.золоті слова.

2015-09-04 !!!-!!!!!
Так далеко... С Тобой нас развели-Раставили,что даже лиц не видно,на разных полушариях земли Экватором сплоченных монолитно.И Я не знаю,что с Тобой теперь смеешся Ты сейчас, а может,плачешь....Зарю встречаеш,провожаешь день. Ти для меня Так много в жизни значиш,что Я порой не знаю,как мне бить? Куда ? К Кому Лицом мне повернутся ? Какую песнь ...Ветрам наговорить ...Заплакать горько....Или улыбнуться.......ДА !!!-!!!!!

2015-09-03 !!!-!!!!!
Я Всегда Всю личную Жизнь откладываю на потом,но и подумать не мог,что Это потому,может не наступить.!!!-!!!!!

2015-09-03 до Міжгіря
А тебе жаба давит,прийди ми тя навчиме як треба жити і не завидувати.

2015-09-03 Правда...
Друг Мой,что молчать хорошо,безопасно и КРАСИВО...........

2015-09-03 регіонал
безпомошні мовчіт

2015-09-03 Оля
Правда!!!

2015-09-03 Это Да !!!-!!!!!
Не надо слушать никого,они не знают ничего:Твоих эмоций и страданий,твоих обид,любви,прощаний.Не знают,что в душе,на серци,не знают,чем тебе согрется.Кто нужен,дорог,кто любим,кто до безумия тебе необходим.Не знают снов твоих,не видят боли,и никогда не быть в твоей им роли !!!-!!!!! И в праве только Ты один решать,брать,видеть,говорить,звонить,кричать.страдать и ждать,и ненавидеть,и скучать,и крепко за руку держать,смотреть в глаза и обнимать,смеяться,плакать и мечтать и не боятся и любить только тогда поймеш,что значить ЖИЗНЬ !!!-!!!!!

2015-09-03 ДА !!!-!!!!!
Любовь опьяняет,любовь как наркотик,мы часто слышим подобные сравнение любви с измененым состоянием сознания.Действительно что в момент влюбленности идет актывная выроботка гормонов головного мозга!!!-!!!!!

2015-09-03 ДА !!!-!!!!!
В любимом человеке нравятся даже недостатки,а в нелюбимом раздражают даже достоинства !!!-!!!!!

2015-09-03 ДА !!!-!!!!!
Хочешь быть счастливым человеком -ройся в своей памяти !!!-!!!!!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.