До Нового року залишилось: 224 днів 16 годин 43 хвилин

5 реформ МВС


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


україна4 квітня Кабінет міністрів розглянув та ухвалив 4 законопроекти щодо реформи МВС: "Про органи внутрішніх справ", "Про Національну поліцію", "Про сервісні послуги та сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху". Тепер - своє слово має сказати парламент. Про які реформи в системі МВС йдеться?

1. Реформа МРЕВ

По-перше, Кабмін пропонує приватизувати міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи. По-друге, урядовці наполягають на скороченні кількості таких центрів. За словами заступника міністра внутрішніх справ Еки Згуладзе, на сьогоднішній день в Україні функціонує 228 центрів МРЕВ. Їх буде скорочено до 64. Також МВС планує запровадити ще 15 мобільних центрів. Крім того, МРЕВ будуть надавати послуги на місцях. Деякі послуги зроблять електронними, а в самих сервісних центрах буде встановлено уніфіковану вартість послуг. До липня поточного року в Україні мають відкрити 2 нових центри в Києві, упродовж літа - розвинути таку мережу по всій країні. А вже через два роки в МВС вирішать, централізувати ці функції, або передати місцевій владі, або приватизувати.

2. Реформа штрафів

В МВС також пропонують змінити підхід до нарахування штрафів за порушення на дорогах. Урядовці бачать систему покарань змішаною, або "гібридною". Це своєрідна система балів і штрафів. В Кабміні пропонують всім спочатку нарахувати 150 балів. Якщо відбувається порушення, то бали поступово втрачаються. Якщо зникають бали - починаються штрафи. При несплаті штрафу упродовж 30 днів накладається пеня в розмірі штрафу. При несплаті штрафу та пені справа передається виконавчій службі. Проте, задля запровадження такої схеми, МВС насамперед треба облаштувати дороги та населенні пункти системами відеоспостереженням і радарами. Кожному порушнику будуть показувати відео з його порушенням. Штраф можна буде оскаржити упродовж 10 днів, при цьому оскарження зупиняє строк оплати. Поза тим, у разі ухвалення Радою відповідних законопроектів, буде скасовано мінімальний і максимальний штраф - штраф має бути лише один, аби уникнути ризиків корупції. Крім того, урядом пропонується штрафувати не водія, а власника автомобіля.

3. Реформа застав

Кабінет міністрів пропонує підвищити суму застави для корупціонерів до 10-кратного розміру збитку. Такі зміни уряд пропонує внести до кримінально-процесуальний кодексу з тією метою, щоб корупціонери, які витягли з державної кишені сотні мільйонів гривень, не виходили під заставу. При цьому, згідно цих змін, по окремих категоріях злочинів, внесення застави взагалі не передбачається.

4. Створення Національної поліції

Планується створити корпус оперативного реагування. Формування штату поліцейських буде проходити за змішаною контрактною системою. Як зазначила заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, спочатку буде контракт на 2 роки, за умови позитивної оцінки, його можна буде продовжити. При цьому, контракт для начальника поліції можна буде укласти на 5 років. Поліцейські, серед іншого, будуть допомагати громадянам, зокрема, орієнтуватися на місці, надавати першу допомогу.

5. Реформа зарплат в МВС

Раніше анонсоване прем'єр-міністром підвищення заробітних плат працівникам МВС вже в дії. Слідчі МВС, які займаються розслідуванням особливо важливих справам, відтепер отримуватимуть 30 тис. грн. Поки що таких всього 63 особи. На переконання урядовців, суттєве підвищення зарплат (з 2 тис. 300 грн до 30 тис. грн) - це перший крок у боротьбі з корупцією в країні.2015-04-05
переглядів: 2053
джерело: АНАСТАСІЯ ТОЧИЛОВА

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2015-06-27 НАРОДНИЙ ФРОНТ
УВАГА п.Форо набирає членів партії на міцеві вибори 2015 р номер 1-партії

2015-05-03 огнянику
чого ваші малі ментята ходят пяніхабарники набралисьте вівчарів та лише гроші шибают

2015-05-03 ннннн
толю шекету виженить бо то чмо пянчушка вимагає по прислопови гроші від лісокрадів каже що шефови треба

2015-04-06 МІЖГІРЕЦЬ
ОГНЯНИК НАВІРНО В ДОЛІ

2015-04-06 СУСІДИ
пан ОГНЯНИК коли ви вже наведите порядок із 24 -ОВ де продають неповнолітнім спиртні напої

2015-04-05 мкнт
Як, Ви, не розумієте: якщо посадити Савчура, то далі треба буде саджати всіх (почти всіх) голів сільрад. Різниця тільки по термінам відсидки, комусь більший срок, комусь менший. Поки ще нема на це політичної волі, ще не посадили нікого з цієї категорії дерхслужбовців. Почекайте ще пару років. Збирайте інформацію поки.

2015-04-05 ПРАВДА
на Савчура в Огняника лежать заяви як і з області так й з МВС Украіни а він мовчить як риба.До цих пір відповіді не має.Чи відкрили по Савчуру кримінальне провадження за незаконну вирубку лісу в центрі с.Ізки чи ще думають.А термін -протягом 24 годин.

2015-04-05 мент
а коли посадять хабарника і наркомана з паспортноо столу Куруца С, а то старий беззубий алкаш батько цього хабарника Куруц А, відстьобуе начальнику міліції Огнянику щоб той закривав очі на синка, міліція під командуванням теж хабарника Огняника скотилась ниже плінтуса

2015-04-05 Гога с Кутаиси
я согласен стать полицаем Междугорья. Купите мне билет.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.