закарпаття


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>
Москаль відправляє свого заступника Петіка у відставку

Заступник голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля Олександр Петік буде звільнений 12 березня, після того, як вийде з відпустки. Про це у соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Закарпатського обласного підрозділу ВГО "Ніхто Крім Нас" Михайло Куцкір.

З його слів, це стало... докладніше
2018-03-06


На Закарпатті поіменно вшанували пам’ять 53-х краян, які загинули в Афганістані (ФОТО)

У середу, 15 лютого, в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці від дня остаточного виведення радянських військ з Афганістану.

Квітами, хвилиною мовчання та військовими залпами вшанували пам’ять загиблих... докладніше
2017-02-15


На полонині Руна відсвяткували День ВДВ

Традиційно святкові заходи до Дня високомобільних десантних військ Збройних Сил України Закарпатська обласна Спілка ветеранів війн (голова Михайло Куцкір) проводить на полонині Руна (висота 1482 метри над рівнем моря).

І цей рік не став винятком. Почалися святкові заходи в обласному центрі з ... докладніше
2016-08-03


Юрій Бєляков підірвався на розтяжці в зоні АТО

Зазначимо, що Юрій Бєляков, ще минулого року в листопаді коли у міськраді була важка кадрова криза, він поїхав воювати на схід. Також він є ветераном війни в Афганістані, був заступником мера Ужгорода Віктора Погорєлова і очолював фракцію Партії регіонів у міськраді.... докладніше
2015-11-07


М-студіо. Афганці передали медикаменти і продукти для пацієнтів військового шпиталю

Що таке війна чудово знають воїни–афганці. Саме тому лишатись осторонь подій, що відбуваються в країні ці люди не можуть. Члени закарпатської спілки афганців закупили медикаменти необхідні для лікування тих солдат, які воювали на сході країни і зараз перебувають у мукачівському військовому госпіталі... докладніше
2014-10-19


М-студіо. Проблеми афганців

Бути якісному та без корупційному наданню послуг чи не бути? От у чому питання. Ця проблема стала головною в діалозі між воїнами – афганцями та представника міських організацій надавачів послуг. Знайти відповідь на наболіле намагалися в стінах мукачівської ратуші.

Іван Свищо був одним... докладніше
2014-03-29


"Липових" учасників бойових дій та незаконно виплачені "гірські" надбавки виявили фінінспектори Закарпаття

Ситуація з дефіцитом Пенсійного фонду України уже роками залишається проблематичною. Ще торік він сягнув позначки 27 млрд. грн. А поточний дефіцит становить близько 22 млдр. грн.
Звичайно, пенсії в українців відрізняються і суттєво. Мінімальна на сьогодні становить 894 гривні (з першого груд... докладніше
2013-11-16


В Ужгороді обговорили програми діяльності ветеранських організацій Закарпаття на 2014 рік

В Ужгороді відбулось розширене засідання комісії з питань захисту прав ветеранів, інвалідів, чорнобильців та малозабезпечених верств населення Громадської ради при ОДА.
Учасники засідання проаналізували програми діяльності обласних ветеранських громадських організацій на 2014 рік та підбили підс... докладніше
2013-11-13


На Перечинщині будуватимуть пам’ятник воїнам-афганцям

Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули й нашу державу. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали сини України, несучи народам миротворчу місію. Угорщина, країни близького і далекого сходу, Африканського континенту,... докладніше
2013-11-06


У Мукачеві штампують «липові» посвідчення «учасника бойових дій»

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Мукачівського міського відділу міліції викрили ряд фактів підробки посвідчень «Ветеран війни – учасник бойових дій».
У Мукачеві штампували «липові» посвідчення «учасника бойових дій»
Згідно з чинним законодавством України, окремим ... докладніше
2013-09-03


ТЕРПЕЦЬ МОЖЕ УРВАТИСЯ

До конструктивного діалогу з проблем ветеранів війни вкотре закликав Прем’єр-міністра України Голова Української Спілки ветеранів Афганістану С.В. Червонописький. Надаємо текст звернення до М.Я. Азарова.

Шановний Миколо Яновичу!

На виконання п. 3 розділу ІІ Меморандуму "Пр... докладніше
2013-06-071

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.