Андрій Шекета зустрівся з «афганцями».


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

селище міжгір'яВчора, 24 квітня, голова РДА провів зустріч з ветеранами Афганістану Міжгірського району. Сторони обговорили ситуацію в районі та державі та питання подальшого співробітництва .

Це була перша зустріч нового голови з ветеранами. Із присутніх, знайомим Андрій Андрійовичу виявився тільки Федір Пожар, з яким вони багато років співрпацюють, тому на цій зустрічі фактично відбулось знайомство голови з ветеранами і з їхніми проблемами.
Основне, про що говорили і домовились це прозорість виконання доручень уряду районним підрозділам щодо соціального захисту ветеранів війни в Афганістані та програми соціальної підтримки.

2014-04-25
переглядів: 4432
джерело: Правління міжгірської районної спілки ветеранів Афганістану

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(63):

2014-05-03 321
адмін видаляй вже краще всі коменти..або так або ніяк..

2014-05-03 123
адміну ГАНЬБА!

2014-05-02 До до останнього
Слухай ПРидурку та я є сучий пес чи кобила воняча, ти оприділися кончений кантужений сковородков на кухні у Кушці ??? Доганяєш уроде хто я ??? Ти в АФГАНІ мразь так був як я на місяці.

2014-05-02 до останнього
ти кобила воняча

2014-05-02 До доклоуна
ти сучий сук

2014-04-30 доклоуна
ти сучий пес

2014-04-29 до просто Вови
Карло памятник не робив взагалі, а тільки збирав гроші на памятник, А коли прийшлося грошима розплачуватися, то Карло втік і до тепер нихто не знає де каса. Він заявив що використав на будівництво памятника 153 800 грн, а кому саме і за що він заплатив ці гроші дотепер ніхто не знає, бо карло не дає звіт. А сама основна проблема, кілько народ здав грошей. Чомусь від цього основного питання карло ухиляється взагалі. Мова не йде про плитку з памятника яку він виклав в себе в квартирі. Мова йде про 153 800 а можливо і в два рази білшу суму.Якщо чистоплотний то де звіт. Що стосується оздоровлення кимісь іншим чим карло, то ні один з бувших голів організації не позволяв собі брати щорічно дві путівки і балдіти з любовницею в санаторіях. Який імідж організації в тих санаторіях, де карло відпочивав з курвов. І про які наклепи на карла йде мова. Най на цьому сайті опублікує куди використав гроші. Най на цьому сайті опублікує хто з авганців відпочивав щорічно чи лікувався. Що це секрет.

2014-04-28 до всіх дописувачів
Дорогі брати і сестри я Вас благаю не лийте бруд на своіх братів і сестер,бо це страшний гріх.Рано чи пізно всі ми предстанеме перед судом Божим,і за все будемо відповідати по законам Божим, а там ніхто з нас не відкупиться.,

2014-04-28 просто Вова
"Дуже просто критикувати Карла Карловича за те, що він не так як вам хотілося зробив пам"ятник чи не оздоровив всіх афганців і тд... Невже хтось інший на його місці зробив би більше???"

2014-04-28 Діма
П.С. Будеш щось писати у відповідь получиш по шиї своїй зміїной

2014-04-28 Діма
Клоуну ти рибяча голова на зміїній шиї

2014-04-28 до клоуна
Та то що в Надюхи-суки ручки на клавіатуру стоять. ІІ рученьки дрочити повинні і то лише в падли Федака. Най її Федак пустить в прокат, най відробить в авганців колочавських за використані путьовки за останні 7 років.

2014-04-28 бабаян
Гнепа - дурак, Рущак ухатий - шліфак.

2014-04-28 лисий
До з Прохідного.Маскуєшся під різними ніками,мене Ваську Ухатого не тронь.Бо ми З моїм корешом та командиром Юрком Брилов як тя ймиме то капиць ти буде.Де я ся родив,то не твоє діло,я буду скоро великим начальником.А як май точно-главним мінєтчиком підера Гнепи.

2014-04-28 Доклоуна
Ти тварюко все одно маскуешся видно ти коханка Карлика Карликовича і знаеш де Кандагар,БАГрам,Джеллабад все ти знаеш це все тобі навірно Карлик розказував коли ви перебували в екстазі -чмо вонюче.

2014-04-27 з Прохідного
То що Васька рущак упав з рук матері на асфальт головов то повна пиз..ош, бо він вродився в Дешеві там і виріс а асфальту там як небуло тоді. так го немає і типирька, після самого ліпшого мере і голови РДА Щуря та його сраколиза Санька шовака. А коментар "до клоунів" класно вас опущає, а главноє справедливо і правдиво.

2014-04-27 Вася
Шо за пєтушина тема сьогодні?

2014-04-27 до клоунів
Но што Придурки нимош вас лишити і намало, бо ви один одного тупі злодії починаєте винити у підармонії, крадіжках, співпрації з Януковичовими тупими деревляними уркаганами. Мені по.уй всі карли, менти і другі ваші друзі нинішні і вчорашні про котрих ви так файно знаєте, даже в попку як чую себе товаріщі такзвані зсучені продажні "афганці" довбаєте. Молодці пани Білинець, Беля, Сувота,Бабічин я про це все до сього часу і писав, а типирь ви педіки се всьо і підтвердили.. Я приклоняю голову перед тими воїнами АФганцями котрі пройшли Кандагар, Кабул, Кунар, Баграм, Джеллалабад та інші містах, а также в ущельях, на сопках та на перевалах таких як Саланг, айбо ці уроди про них давно забули, они нас просто презирають і обкрадають. А Білиниць взагалі чмо від чма, по газетах з фотками його Щурь продвигав як нового ЧЛЕНА ПР і пуцкососа свого, а його жону сам щурь розказує як ...., після чого вна стала директорков школи у Запереділю. Та се чмо лиш тепер мені почало здороватися разом з Суботико

2014-04-27 Ярема І В
не трогайте Афоніна, він ще невийшов з бодуна, я цього бомжа хочу поставити начальником міліції, і Вася Рущак в нього буде зам, короче збираю на посади всіх підерасів і для Стеця М знайду місце в ДАІ разом з Криваничем М

2014-04-27 Земляк
пора афганців в Іршаву відправляти...

2014-04-27 Рущаку
У Вас такі красиві і винтончені губки. Ви б непевно так смачно і ніжно відсосали в свого друга Федака. У Вас така пишна і пухкенька попка. Вас напевно Карел би так з задоволенням в неї кохав. Якщо надумаєте то зателефонуєте однопартійцю ГЕЮ Карлику Карликовичу.

2014-04-27 від одного
Це не Афонін. Він розумний і перспективний. За Федака упомянуто. Це случайно не Феликий Карл з Міжгіря, родичом якого є Карл Шведський. Це не той Федак Карл, який при допомозі уряду Янукович підробив документи і через липового авганця сусіда Гулаткана оформив і продав трьохкмнатну квартиру. Цей ферюга далеко піде бо в нього вумна команда Юра Брила, Вася гаїшник Рущак, Федя Афонін і другі покровителі.

2014-04-27 До обидвох
А може це Афоня вийшов з будуна і рішив розрулить афганские вопросы. Хоча навряд чи, бо він настільки мозги спиртним розбавив, що вже всі букви не памятає.

2014-04-27 до кловуна
Хоть федак і педік,але це не він коменти пише. Це робота його покровителів дебілкуватого Юри Гнепи та в дитинстві впавшого з рук мами головою на асвальт Васі Рущака. Ця травма голови помішала йому очолити міжгірський райвідділок.

2014-04-27 До Клоуна
То Федак поливає брудом своїх побратимів. Прозиває їх ригіоналами. А сам від Януковича получив ліву групу. З лівов групов при Януковичови викладає в школі як здоровий вчитель і гребе до лівої пенсії і зарплату. Підробив документи на орден то Янукович му дав і доплату до ордена. В Яреми та Щуря оформлять допомоги по 5 тисяч на своїх кумів, а гроші кладе собі в карман. Збудував при Януковичови 2 памятники в Міжгірї та Колочаві. Обикрав з памятників гроші і плитку собі на квартиру.І всьо дякуючи Януковичу. Оформив благодаря Ледиді завод на Бохманці який з братом вкрали від людей з Міжгірського лісокомбінату. А коли Янек втік то він перескочив до Порошенка. Думать що і тот му дасть з чогось вкрасти. Накрилися Федаку допомоги які ти оформляв на бойових побратимів. Накрилися путівки в госпіталі, на яких ти побудував квартиру. накрилися шорічні відпочинки з курвов Надюхов в санаторіях на афганські путівки. Нова влада виведе тебе на чисту воду.

2014-04-27 До тварюки
Ти, тваре, обзиваеш Афганців боячими конченими гавнюками. Розкажи тваре про себе, де ти був коли ці 18 річні хлопці не по своій волі воювали в далекому Афгані.Також, тваре, якщо ти такий справедливий та небоячий, напиши, все це від власного імені, щоб Міжгірський народ знав свого героя-але, ти не напишеш тваре, ти боягуз кончений.

2014-04-27 Невідома
Рущак Вася любить голубих яким є Федак. А тому в них секс серьозний і душевний. Обидва хворі інваліди, обидва мають групу за контузію. Одного каже що кантузило в Афганістані, а другого контузили афганці, коли чорних рефрежератором перевозив до границі.

2014-04-27 Невідомий
Рущак Афганцям на чолі з Федаком не топанки має чистити, а своїм жирним ментовським язиком сраки вонючі лизати.

2014-04-27 Невідомому
Не знаю хто заховався під ніком до клоунів, але видно тупий(малограмотний) похожий на Юру Гнепу, бо слово клоун правильно пишеться кловун. На жаль куплені ним два дипломи про вищу освіту це не замінять. Правда є там вундеркінд Рущак Вася підполковник-лейтенант у відставці, в якого теж дві освіти. Але напевно він не має часу на Юру Брилу вчити того грамоті, Вчора казав за нього що вчи не вчи осла грамоті а всерівно з нього буде Юра Гнепа.

2014-04-27 До Клоуна
Ти тварь Рущаківська ти Афганцям якщо дозволят хіба що можеш топанки чистити а не оббріхувати із своіми ецівськими покровителями.Ти ліпше розкажи за що тебе вигонили з минтовки-чи не за чорних.

2014-04-27 До клоунів
Ви просто боячі кончені гавнюки котрі окрім як вкрасти а потім з страхом погрожувати іншим більш нічого не здатні зробити.. Що я неправду написав про Івана Белю, про Бабічина, про 170 кілового зсучившоогося під суками Щурьом та Сморчковим - воїна афганця Білинця, про праву щурівську руку Суботу Івана та його гавкаючого униженого шакала Федькцу Пожара, котрий нині тут а завтра там ??? Що конкретно про цю шваль я написав неправду??

2014-04-27 До Рущака Васі
Отямся, та думай що пісаєш, бо на тебе принципіального тоже мож напісати.

2014-04-27 До НЕбайдужого
Ти тваре перш за все коли даеш оцінку комусь подивися в зеркало-УРОДЕ.

2014-04-27 Афоня
Це я писав про Афганців такі всякі брудні плітки бо чувим що вони не хотят щоби я був начальником міліціі Міжгірськоі вмісто Пеци але я вже не такий старий як там пишуть мені всього навсьго 58 років і в мене малі діти а я знаю що начальником міліціі можна хорошо підзаробити то мені дуже потрібно на цю посаду тому я пишу всяку гадість протів Афганців.

2014-04-27 До клоуна
Ти ецівська мразе даешь оцінку афганцям ти падлюко бігаеш за Карла злодія та переманюеш людей погрожуючи ім падлюко рано чи пізно ти відповіш.

2014-04-27 Просто Друг
Чого Ви люди любити писати під чужими іменами? Розумію друзів багато,але вже й Просто Друг2 новий з"явився. Андрій Андрійович й сам знає кого приймати!!!

2014-04-27 міжгірець
Хто не є у Шекетовій шкурі, той не знає по справжньому ситуацію. По усій державі уже не так багато людей, які б могли стати у руля в районі, області чи в державі. Велика кількість урядових чиновників, яких призначили після революції є бездарними. Така сама ситуація і в областях і в районах. Якщо пан Шекета бажає хоча б чогось зробити для району, не стоїть сильно перейматися позицією заміни усіх чиновників на інших. скоріше всього на бездарних. Хоча подання на заступників Марковича та малого Барана викликає у громадськості саркастичні настрої, бо одного знають як бездарного керівника, який більший час проводив у кафешках за чаркою, а іншого знають як людину, яка в змозі тільки підстроїти звук на апаратурі під час сесії райради. Те, що Баран ходив по Міжгірю з рупором нічого не говорить, бо з рупора звучали тільки декілька заучених фраз, і то ці фрази були тільки революційні, які звучали в основному в Києві. Тому пан Шекета правильно робить що не спішить з призначеннями, бо треба з кимос

2014-04-27 До клоунів
Це купка продажних кончених опущених доларом та євро так званих патріотів афганців. Хто може хорошого сказати про Бабічина ?? хто може сказати хорошого про ще нинішнього регіонала Сашка Білинця начальника ДВС. котрий давно продався щурям та ледидам, януковичу котрим служив і служить, рішення судів за хабарі не виконував і не виконує ??? Хто хорошого може сказати про конченого урода Івана Суботу, праву руку Щуря, на Суботі на десятки мільйонів гривень оформлено земель, це кончена скотина доречі колишній прокурор Міжгіря??? І що можна сказати доброго про Пожара, який ходить і розказує що Субота хороша людина, що він потерпів від Щуря ??? Про Белю коментарі вже давали м попередні дописувачі, і Ваньку золотого водять сі клоуни дійсно добре знаючи що він в Афгані не служив, а про є спонсорм цих підармонів і уродів, котрі всі без виключення служили Януковичу, і не важливо чи вни були і ПР , чи у Литвина чи Тигипка. Мразі, з якими Шекета і веде свої домовленості, іжодного разу сам не йде ві

2014-04-27 Земляк
Через 11 процентів недовольних ніхто нікого звільняти не буде.

2014-04-27 Присутній
На зустрічі з правим сектором після хресної ходи позаминуло тижня було сказано що нікого звільняти не будуть.

2014-04-27 для васі
говорять люди .вимага народна рада.

2014-04-27 До Васі
Ті,кому запропонували.

2014-04-27 Вася
Хто сказав, що будуть призначати нових керівників?

2014-04-27 Просто друг
"Ми всі надіялись на правильні рішення п.Шекети. Але він знову як попередники не реагує на думку народу,надає перевагу одноосібним висновкам,рішенням. Радимо Вам вельмишановний Андій Андрійович перед призначенням нових керівників відділів вислухати думку колективу про пропоновану вами кандидатуру."

2014-04-27 Шекеті А.А.
Але Ви не і не були ініціатором зустрічі з простими людьми !Чому Ви не подумали,що треба би зустрітися і з працівниками лісу,податкової, медиками,вчителями,працівниками собесу? Вас не зацікавило,чому їхнім керівникам була виявлена недовіра? Впевнений,що Ваша думка про деяких людей кардинально помінялася б. Зустрінтеся з представниками колективів без їх атаманів і тоді думайте,що робити.

2014-04-26 гандогару
Чмо ти ,а не кандагар.Беля Іван чесно відслужив,віддавав свій обов"язок воїна стільки часу,скільки треба було.На даний час є одним із самих більших спонсорів Афганців ( настоящих,а не таких як ти ).

2014-04-26 кандагар
Беля ФІван це кончене чмо котре ніколи в Афгані небуло.

2014-04-26 Б
Субота безхребетний нитик, який марив владою бюрократ,спав і бачив себе начальником,уже його бавили зами, яким посади наобіцяв та обламалися всі, він нічого не зробить. І воопще я в шоці з цих коментарів. Марно бачу хлопці загинули.Нич не робиться, шило на мило міняють, хто був при владі той і є, крадуть ще більше, я у шоці. Зробіть щось пане голово(((

2014-04-26 До Шекети
Знову Ви Шановний повторюєте дії попередньої ради чи навіть ідете по протоптаним стежкам по призначенням охорони здоров"я. Попередній призначав кума,ви кумову куму і тому подібне.Далеко підете у розвитку медицини краю!Для чого були всі ці зміни,жертви,Майдан? Ви дієте по партійним уподобанням,чи по земляцьких.чи по кумівських? А професіоналізм Вас не інтересує? Дуже дивно.но не смішно.Надії народу зійшли на нівець

2014-04-25 Просто Друг
Чого Ви зразу так критикуєте дії Андрія Андрійовича? Раз зустрічався з ветеранами Афганістану то так потрібно було,Він же голова й знає що Йому робити,бо розумна людина.

2014-04-25 Вася
Друг на друга брешут і своїх ковдошних неробів продвигают.

2014-04-25 Параска
Касинець ся розумів добре лиш вин ся сильно накакав на діла освітянські а май сирьозно ся занимав ділами виборчими і строітельними. но шефиня ригоаналівськов переплюнула і його. ба щось им ї давно ни віділа у нас у школі лиш як тогди коли пуджала нас із сморчковим шо за дві минути нас уволит як за бандитів не проголосуєме. Ти ще андрію небораче за революцію чи за сю профуру злодійку. ану признавайся

2014-04-25 До суботи
Касинець у рік працював 3 місяці ,він нивчому не розумівся ,всі темні діла йли через суботу.

2014-04-25 Однопартієць
Залучайте суботу на вибори за Юлю ,він колись працював в сеневирі за регіони ,має опит коли треба було виносити бюлетні в нього позивний бу ,дівочки пішкати

2014-04-25 До згоди
Субота не був начальником у освіті,а лиш заступником.А те що вчителі радувалися як нова начальниця його вигнала то не можна сказати про всіх вчителів.

2014-04-25 комуніст
тихо будьте, не спудьте барана з посади, дайте дітваку нормально обкакатися, може менше бде бекати

2014-04-25 андрий
я хоть и тьоса твой но скажу тебе што ты не туда попал и твое место где то с девочками на пляже а не страну поднимать из грязи.

2014-04-25 відповідь
Згоді і експерту-Ви праві. А

2014-04-25 Згода
Дії нового голови сумнівні. Говорить багато,ще більше обіцяє,а робить те,що кажуть наставниким.яким вигідно ним маніпулювати. Кажуть, що кладе собі в заступники Марковича-який відмітився перед Міжгірцями своєю бездіяльністю. Костюк-повною відсутністю керівних здібностей. Баран-хто воно і що воно не ясно і знаємо. На освіту парує Суботу,якеий уже був і нічого толкового не зробив,вчителі радувалися,коли його викопкали геть. На здоровя-лікарку яка і у мАйдані толком нич не зробила а не зможе керувати таким відрізком важливим роботи.

2014-04-25 Експерт
Розчарувалася в перших кроках пана Шекети. Хитра математична гра.От і все - і вашим і нашим.

2014-04-25 ПЕТЯ
Ага. дуже важлива справа в цей час

2014-04-25 Небайдужий
Шановний Андрій Андрійович! Вам треба зустрітися з іншими Афганцями, яких більшість в районі.

2014-04-25 афганець
Героям сл-и-ва!!!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.