ЗАПОВІДЬ НЕНАРОДЖЕНИМ І ЖИВИМ


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

селище міжгір'яНаближається історичний доленосний день для моєї держави України – 25 травня 2014 року, який за сприятливих обставин з господньою допомогою може стати днем визволення з-під колоніального гніту Московської держави. Настане той судний день, коли ми не маємо права на помилку у визначенні подальшої долі нашої Батьківщини, це буде , напевно, шоста і остання спроба при виборі істинно українського, п’ятого президента України. Бо надалі така держава як Україна може зникнути з лиця землі.

Для мене, уродженця Закарпаття, маленької частинки України, яка зіграла непомітну роль у поваленні диктаторського режиму Януковича, стало зрозумілим (дай Боже помилитися), що на нас чигає смерть всієї нації. Кожному із нас стало зрозумілим і очевидним , до чого привела проросійська сила, яка іменувалася Партією регіонів із своїм главарем, прізвище якого навіть не хочеться згадувати. Ця сила з самого початку була покликана грабувати і мародерствувати, красти і вбивати, знищувала все українське і святе, своїми діями призвела до втрати цілісності держави. Одним словом – злочинці. Кожен українець, підкреслюю – українець, чітко усвідомив, ніякого права і елементарної передумови немає для того, щоб віддати хоч один голос за представника цієї злочинної зграї. Необхідно враховувати ще і той факт, що 20 відсотків виборців України становлять росіяни, які вже давно визначилися, що не дадуть жодного голосу за представника української нації, де б вони не жили, навіть у нас на Закарпатті, тут вони проявлять неабияку солідарність у підтримці українофоба Михайла Добкіна. Хто щоб не говорив, але саме зараз суттєва російська приказка: «сколько волка не корми, а он все равно в лес смотрит», яка уособлює російську общину на моїй Україні, де цей вовк є дуже небезпечним хижаком, цілком переконуєшся в її правильності. Як наслідок - останні події в Криму і в південно-східній частині нашої держави. Для яскравості цього питання свідчить той факт, що україноненависницька політика ПР відмовилась висувати і підтримувати навіть своїх однопартійців, кандидатів на пост Президента, пана Тігіпка і Бойко, бо по природі своїй вони являються типовими українцями, а у ПР, бачте, не переносять українського духу. І саме тому я закликаю ВАС, українці, зважити на цей прикрий момент і надати йому неабиякого значення. Також хотілося б наголосити на не менш ганебному явищі, як зрада українських інтересів асимільованих українців під москаля, бо таке дійство притаманне українській нації. Така зрада може доповнити п’яту частину електорату, що складає велику небезпеку у визначенні подальшої долі, та й взагалі легітимність обраного нами президента, а з боку Росії, Білорусії і Вірменії може бути не визнана.

Наступним заявленим кандидатом в Президенти, в якому кожен свідомий українець не впевнений в щирості його намірів є Юлія Володимирівна Григян (за чоловіком Тимошенко), батьківське коріння якої сягає вірменського походження з домішкою єврейської крові, не надає нам впевненості у виборі і є ризиковим. Кидається у вічі навіть те, чи є випадковим збіг обставин, коли така країна як Вірменія визнає референдум в Криму законним. Цьому передує мовчазна згода наближених соратників леді Ю. пана Турчинова та міністра внутрішніх справ пана Авакяна ( себто Авакова) – теж вірменина. Чи не криється в цьому якийсь ланцюжок; без жодного пострілу аби уникнути кровопролиття, відкидаючи, так би мовити, провокації з боку російського агресора, здається Автономна республіка Крим. Таке ганебне дійство, коли знущаються над українським військом, принижується честь і гідність українських офіцерів, солдат і матросів, паплюжиться українська гординя – національний прапор, а вони спокійні, як у пульс у покійника, саме тут вимальовується висновок сам по собі. Ми всі схильні думати про те, що це було домашнє завдання від Вови Путіна для всієї політичної еліти, що зараз «керує» країною. Передумовю цієї інтервенції могла стати зустріч двох одіозних осіб (В+Ю) в 2009 р. в Кремлі, коли підписувалися ганебні газові угоди. Їхні напрочуд гарні і дивні стосунки навіювали на якусь підозру, обмінюючись голлівудськими посмішками з нагоди продуманих ними газових афер, чим саме опинились на гачку у Росії (не без допомоги дружнього Медведчука, у якого аж сам Путін є кумом. А з точки зору православної церкви це прирівнюється до батьківства).Всі інші деталі і тонкощі цього договору завуалювалися і леді Ю. стала національним героєм.

Дуже багато запитань виникає з приводу вбивства одного з лідерів Правого сектору, організації, завдяки якій стало можливе повалення диктаторського режиму Януковича і звільнення Тимошенко з тюрми. За що Аваков дав наказ на вбивство Олександра Музичка? Можливо, як авторитета і особи, яка не терпітиме встановлення диктатури у країні. Вбачаючи в ньому перешкоду, вирішено таким чином люструвати собі дорогу до олімпу, видно багато чим пан міністр зобов’язаний саме їй і готовий виконати будь-який каприз.

Жодним чином ми не повинні забувати також про ситуацію , що склалася навколо попереднього президента – Віктора Ющенка, який із своїми мізерними на той час можливостями, бив у всі дзвони, вбачаючи ще тоді велику небезпеку і загрозу з боку російського агресора, аби силою вирватися до Євросоюзу і до НАТО, щоб захистити і врятувати нашу державу. Чомусь Юлія Волождимирівна, маючи тоді великі повноваження як Прем’єр- міністр, і пальцем не ворухнула, щоб підтримати його, видно розраховуючи на подальше зростання. Що не кажіть, а Президент звучить значно солідніше! А повноваження можна в будь-який момент собі вернути, чим і скористався Янукович, сплутавши всі карти Юлії Володимирівни. До чого веде таке правління – до трагічних подій, до смерті людей, де доля вини лежить і на совісті Тимошенко. Вона, будучи на вершині провладного олімпу, зуміла стати джерелом інтриг та сварок ( поділяй і владарюй), її зусилля були спрямовані на відміну указів Президента і дискредитацію його особи, що аж ніяк не надає їй честі. Варто зрозуміти їй, що тільки вміння вчасно зупинитися і не йти далі в президентських перегонах буде в очах суспільства дійсно гідним вчинком.

Особливої похвали заслуговує Віталій Кличко, який маючи неабиякий рейтинг, підтримку Заходу, зробив правильний крок на користь Петра Порошенка. Він, мужня і відповідальна людина, усвідомлюючи про небезпеку, що нависла над Україною, подав приклад іншим кандидатам від демократичних сил. Їм всім прохання вчинити так само. Ваше завдання, шановні кандитати, полягає в тому, щоб за період президентської кампанії провести правдиву і чесну агітацію без солодких обіцянок, суспільство дезорієнтоване, залякане, а ворог не дрімає, братиме реванш будь-якою ціною, для того в них міліарди вкрадених доларів. Російськими спецслужбами будуть розроблені нечувані маштабні провокації з залученням громадян Росії в необмеженій кількості з обов’язковим масовим підкупом виборців в набагато більших розмірах з одночасним застосуванням всіляких погроз. Будь ласка, проявіть мудрість, консолідуйте українську націю, не плекайте надію на другий тур, бо його може не бути. Зробіть усе можливе, щоб перемога Петра Порошенка відбулась уже в першому турі із 70%, тим самим зекономляться гроші, відбудеться демонстація всьму світу, що ми – єдині в своєму прагненні до змін. Бажання йти до кінця, щоб перевірити суспільство на свій процентний вміст в палітрі рейтингу, призведе до ще більшої зневіри, бо в такому випадку у наших ворогів з’являться додаткові козирі на застосування сили для захисту росіян та російськомовних громадян. Ми повністю підтримуємо і погоджуємося із тими європейськими політиками, що порівнюють Путіна і Гітлера. Нас всіх повинна налякати зухвала і цинічна поведінка російського царя, який ігнорує і насміхається із міжнародної спільноти, ставить під сумнів міжнародні угоди і договори. В сій час правий був Бісмарк, зауваживши, що договір, підписаний Росією, не вартує і того паперу, на якому написаний. «Умом Россию не понять…»

Ще одною, дуже важливою обставиною, яка має тверезати наші голови і спонукати до рішучих і правильних дій в майбутньому – відвертий російський націоналізм. З власного досвіду переконався, будучи гастарбайтером на території «братньої» держави більше двадцяти років, як там ставляться до «братів –слов’ян». Уявіть собі, що все українофобське всмоктується з молоком матері ще в утробі. Суспільство, яке погрузло в корупції, наркоманії, алкоголізмі, не може бути адекватним і несе загрозу світовій цивілізації. І тому першочерговим завданням нового Президента має стати намір, бажання, можливість і вміння зробити Україну повноправним членом Євросоюзу і військового блоку НАТО, де ми будемо відчувати себе в безпеці .

Для того, щоб ці прагнення втілилися в життя необхідно порозумітися нам, українцям. Не керуватися принципом «моя хата скраю»; перш за все консолідувати свої зусилля і об’єднатися навколо одного кандидата в Президенти, бо це дуже важливо в теперішній непростий час зробити правильний вибір всім ворогам на зло. Нам життєво важливо прийти на виборчі дільниці і продемонструвати, що гра за сценарієм, розробленим в Москві, є для нас неприпустимою. Саме такими нашими продуманими діями ми зможемо захистити українську націю від третьої хвилі геноциду з боку братів-росіян. Тим самим, ми забезпечимо щасливе майбутнє нашим прийдешнім поколінням, за що вони будуть вдячні нам і перш за все Небесній сотні, яка недарма поклала своє життя на вівтар свободи і незалежності. Днем нашого визволення має стати 25 травня.

Борімося, поборемо - бо ми того варті.
Слава Україні!2014-04-23
переглядів: 3110
джерело: Федір Пожар

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(24):

2014-05-08 Марія
Правду пишеш,Федя. Ми всі розуміємо,що тотрібно голосувати за Порошенка.В іншому випадку Бог його знає, що буде з країною та з нами всіма.Дякуємо за статтю.

2014-05-06 До міжгірців
Прислухайтесь до розумних,справедлихих і чесних думок Федора Пожара, який у своєму житті багато чого бачив, і в цей час не боїться їх публічно висловити.25 траня дійсно важлива дата для нас і нашої нації. Ми повинні обрати Президента в один тур і це має бути той, який користується найбільшою підтримкою в Україні.

2014-05-04 Попереднику
Не мішайте чоловіку виступити з своєю думкою Стаття нормальна. Хоча знаючи пожара-диву даюся,як він став патріотом

2014-05-04 За правду
Та ви лиш авганця любого який на Міжгірщені проживає хто такий пожар (пишку го нарочно з малої букви)тай туй вам буде вся відповідь непускайте більш сього клоуна до ефіру я вас дуже прошу (се пишу адміну)

2014-04-30 до До дописувачів
а чому ви так запереживали? Всьому свій час-і не спекулюйте молитвою. Це просто спілкування,висловлення своєї думки

2014-04-30 Мрія
Можливо ви і праві Міжгірець.Але мова йде про часту зміну думки у автора. Не можу сказати,що він виглядає таким патріотичним у житті, як зміст його статті.Мені здається,що то все окозамилювання і Міша правий.

2014-04-30 міжгірець
Не дивлячись на різні коментарі, Федір Пожар молодець. Він відкрито заявляє свою позицію, яка комусь подобається, комусь навпаки. А Ви всі спробуйте під своїм прізвищем висвітлити свою громадянську позицію, а не під різними ніками поливати брудом людей.

2014-04-30 міша
"Тобі Федоре до Шевченка,як мені до Обами. ти себе возомнив на рівні Кобзаря ,що заповіти пишеш?У когось дійсно все життя це боротьба-Левко Лук"яненко,Чорновіл. А ти обман зору"

2014-04-28 До дописувачів
Благаю всіх Вас не лийте бруд один на одного це Великий гріх.Ліпше помолімося богу Друг за Друга-це буде по людськи.

2014-04-27 сусід
Знаю вас років 20 і постійно Ви Федір пожар чимось невдоволені.А ЧОМУ РАНІШЕ НЕ БОРОЛИСЯ НА СПРАВЕДЛИВІСТЬ А ТІЛЬКИ ЗА СВОЇ ІНТЕРЕСИ?

2014-04-24 психіатр Галай
Федю, тобі щи треба било на свій анцуг приязати георгійовську ленточку, і всьо би било в ажурі, бо ти вже показав себе який ти патріот коли ходиш по Міжгірю та розказуєш який ванька Субота хороший чоловік.

2014-04-24 до РРР
Вівця тебе придурку вкотила.

2014-04-24 До свата
Ти козел вонючий.

2014-04-24 Землячка до міжгірця
З чого ви робите висновки, що нічого не роблять? Сьогодні найважчий період за часи незалежності України. На тлі внутрішніх виникли зовнішні проблеми. Плюс фінансова залежність від Заходу, енергетична від Росії. А щоб зупинити війну патріотизму мало. Військова підготовка Російських військових якісніша, оснащення армії теж.

2014-04-24 За Мадярів
Що ви туй розойшлися радівські та райк5омівські тітушки про вибори, а юлька нас спасе она з Пукіним тай Шуфров ся добазарят одна банда

2014-04-24 міжгірець до землячки
Відповідальність узяли, але не роблять нічого для того, щоб зупинити війну. Їх дії - це тільки мішура, яку вони випускають для забивання баків народу. Можливо зірвання виборів і дасть їм можливість триматися у владі ще якийись час?

2014-04-23 Земляк
Буришине, тобі яку посаду обіцяли?

2014-04-23 ррр
то ти федя вівця

2014-04-23 сват
козел кантуженй

2014-04-23 Землячка
Якщо Юля та "Батьківщина" такі погані, то чому саме вони взяли на себе політичну відповідальність за сьогоднішні події в державі. Кличко та інші тихо відсунулись від відповідальності. А те, що її бояться конкуренти говорить, що Ю. достойний кандидат.

2014-04-23 Коментуючим
Кожен має право на висловлення своєї думки. Він молодець.смілий написав відкрито що думає. А ваи би лиш критикувати!

2014-04-23 Земляк
Бютовців спасе лише вторгнення Путіна і скасування виборів.

2014-04-23 друг
якихось 5 років назад Федя Пожар любому би писок розбив за Юлю, а тепер робит все що му Брила скаже і лиш би нашкодити Буришину

2014-04-23 Землячка
Знову агітація проти Юлі. Ви що всі домовились? Чому ви боїтесь цього кандидата в президенти? Напередодні передвиборної кампанії йшла мова про чесну конкуренцію, демократію, а ви знову обливаєте брудом опонентів. Дайте можливість людям самим зробити вибір, без підказок!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.