Сьогодні - 25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

селище міжгір'яДорогі бойові друзі!
Шановні родини загиблих воїнів!


Щиро вітаю, Вас, з 25-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!
Війна в Афганістані в яку ми, підкоряючись військовій присязі, вступили в єдиному бойовому строю, обпалили наші серця і душі. Нехай політики й політикани сьогодення по-своєму оцінюють події тієї давнини, важливо одне: ми були й назавжди залишимося в пам’яті народній солдатами, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною.
Війна в Афганістані смерчем пронеслися через долі тисяч наших бойових побратимів та їхніх родин, обірвали й скалічили життя багатьох із нас.
Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих і померлих вже у мирний час бойових друзів.
Сьогодні у складному сучасному житті з усіма його труднощами, соціальними, фінансовими й політичними потрясіннями, які, на превеликий жаль, продовжуються у нашій країні, ми повинні цінувати плече побратима, а родинам загиблих надавати всебічну підтримку.

Ми зобовязані показувати нинішньому молодому поколінню, приклад високого духу, героїзиу й патріотизму.

Тільки в об’єднанні, тільки разом ми – сила. І тільки колективними діями, без «внутріафганських» загострень, ми можемо досягти масштабної уваги до вирішення проблем ветеранів як з боку держави, так і суспільства.

Бажаю вам, вашим родинам і друзям міцного здоров’я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а для здійснення всього цього – мирного неба і довголіття!

2014-02-15
переглядів: 3881
джерело: Сергій Росада, депутат Міжгірської районної ради

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-02-15 Щубер Федір Дмитрович
Я вітаю всіх учасників бойових дій в Афганістані з 25 річницею виведення радянських військ з Афганістану.Миру Вам ,спокою та міцного здоров"я.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.