Відкрили пам’ятник воїну-інтернаціоналісту.


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

село колочаваЦими вихідними тривали урочистості з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
У с. Колочава Міжгірського району було створено колону з військових — тих, хто брали участь у воєнних діях 1979-1989рр. Колона, що супроводжувалась бойовою розвідувальною дозорною машиною, духовим оркестром й групою дітей-школярів, рухалась до пам’ятнику Загиблим Першої світової війни, потім – до монументу Загиблим Другої світової війни, покладаючи їм вінки й вшановуючи пам'ять хвилиною мовчання біля кожного з них.

Пізніше усі гості події мали змогу поспостерігати виставу про те, як солдати брати в полон душманів з бомбами й гранатами з колочавського музею «Бункер Штаєра».

Коли учасники свята дійшли до винуватця події – пам’ятника воїну-інтернаціоналісту – до розрізання стрічки були запрошені: сільський голова В. Худинець, голова закарпатської обласної спілки афганців України А. Шейдик й меценат та організатор свята С. Аржавітін.

Після відкриття пам’ятника усіх було запрошено відвідати фестиваль воєнної пісні, який, до речі, проводився вперше. Учасників було не надто багато, але пісні були душевними, й, в основному, усі авторські.

По закінченню свята Станіслав Аржавітін висловив подяку учасникам й надію на те, що з цього року святкування усіх подальших річниць виведення радянських військ з Афганістану будуть проводитися у Колочаві, після чого запросив всіх гостей спробувати справжньої армійської каші й колочавського бограчу.

дивіться ще фото на сайті райради

2013-10-22
переглядів: 2639
джерело: Ірина Белякова, член Національної спілки журналістів України

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2014-04-18 федя
Федака поділився цими грошима з Колочавським жидом Аржевітіним, Аржевітін лізе туди де можна грошей украсти, і тепер розкозує по Колочаві що то він побудував памятник на власні кошти . Один був в Киеві президент що нічого не робив для країни лиш памятники будував де міг грошей вкрасті, так і цей кум Ющенка Аржевітін тоже лізе де будують памятники і краде гроші . Аржевітіне іди до свого кума Ющенка бджіл годувати , пасічники хренові. розвалили країну .

2013-12-03 Вася Ярема
Ви Міжгірці видстаньте вид Федака Карла бо ун поряднийша людина. Кидь І вкрав гроші з памятника в міджгірї то він їх роздав в Колочаві всім афганцям по 1200 гривнів. Як би ви за нього голосували, то вин би вкрав гроші з памятника в Колочаві і роздав в Міжгірї, а так вкрав гроші з памятника в колочаві і роздав в Вільшанах. Хлопці з дурки підтвердят.

2013-10-23 Учасників було не надто багато
А звідки вони могли взятись. Ця подія ніде не анонсувалась, і тому ніхто не знав про відкриття памятника. Та мабуть якби і знали люди то не прийшли б. Все має бути в міру. Для Колочави відкрити памятник - це уже не здорово, це уже смішно. Тим більше що уже один такий є. Може краще було б просто оновити вже існуючий, з проведенням фестивалю пісні. Я був там, запізнився правда, та і до кінця не захотілося бути...Прикро що в районній організації УСВА склалась така не здорова ситуація...Та і чому урочистості з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану проводяться цими днями. Є на то 15 лютого. Я думаю тому що справа Федак Карла вже дійшла до суда (а як інакше, коли Карло тікає від більшої половини афганців, і як тільки не говорилося йому, і тепер говориться, дай звіт). 14 жовтня відбулось засідання де судя Кривка задовільнив клопотання Федака перенести слухання на 14 листопада в звязку з тим що останній шукає собі адвоката, і цим відкриттям памятника Федак, мабуть, думає р

2013-10-22 Міша
У Аржевітіна достойний конкурент появився. Побачив Федак що на зібраних грошах для памятників мож аж на АЖІО назбирати то і давай сам памятники будувати. І в сина буде памятка про татка-будівельника-ворюгу.

2013-10-22 мижгирець
ЗА ОБЩАК ОТВЕТИТ

2013-10-22 коментарі з сайту "новини закарпаття"
написав: Івась Гроші на памятник зібрав відомий на весь район Федак Карло Карлович. Слідуючий памятник він профінансує в с. Репинне.Молодець написав: Міша Ганьба Шендіку і Федаку. На відкриття памятника запросили тільки потрібних афганців 3 87 афганців Міжгірщини на відкритті побувало аж 16. написав: репинець У нас йому непрійде.Ми самі гроші збериме,а Федаку майже вже доста написав: Вася федак карло то тот що вкрав гроші зібрані на будівництво памятника афганцю в міжгірї і ненадає звіт ни афганцям ни міліції бо його крищують потрібні люди розумний герой бо гроші вкрав із общака

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.