Лист "афганців" прокурору


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

селище міжгір'яМІЖГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ
УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ
900000,Україна, Закарпатська область, Міжгірський район, смт. Міжгір’я, вул.. Промислова,3
Прокурору Міжгірського району
п. Пилип Б.Ф.
Начальнику Міжгірського РВУМВС
п. Пеца Ю.Е

25.02.2009 року згідно протоколу № 2 загальних зборів Міжгірської районної спілки Закарпатської організації УСВА обрано Федак К.К. головою спілки, Правління в складі 8 чоловік.
В порушення вимог Закону України «Про обєднання громадян», Закону України «Про громадські об’єднання», Статуту Міжгірської районної спілки Закарпатської організації УСВА, п.12 Статуту відзнаки Президента України – ордена «За заслуги», затвердженого Указом Президента України від 22 вересня 1996 року № 870/96, голова спілки Федак К.К. не скликаючи засідання Правління, прийняв рішення одноосібно про представлення себе особисто до державної нагороди орденом «За заслуги» 3-го ступеня. Для цього він підробив протокол засідання Правління Міжгірської районної спілки Закарпатської організації УСВА, на якому начебто обговорювалось питання про представлення до нагороди Федак К.К.. Даний протокол засідання він представив голові Закарпатського обласного товариства ветеранів війни в Афганістані Шейдік А.І., а той направив його до Закарпатської обласної державної адміністрації.
Про даний факт нам стало відомо 21.03.2013 року під час усного прийому головою Закарпатського обласного товариства ветеранів війни в Афганістані Шейдік А.І., членів Міжгірської районної спілки Закарпатської організації УСВА. В присутності Беля І.Ю., Бабі чина М.С., Бряника Ф.М., Суботи І.І., Ковача А.Ю., та Росади С.В. голова товариства Шейдік А.І. заявив, що протокол засідання Правління Міжгірської райорганізації йому надав особисто Федак К.К.,
З восьми членів Правління шість, а саме Беля І.Ю., Субота І.І., Пожар Ф.Ю., Бряник Ф.М , Ярема В.В., Субота В.В. ніколи по питанню нагородження Федак К.К. на Правлінні не засідали, не обговорювали, не голосували і не підписували даний протокол, а почули про дане питання тільки після публікації в районній газеті «Верховина».
1.05.2013 року на зборах Міжгірської районної спілки Закарпатської організації УСВА було прийнято рішення звернутись по даному факту в правоохоронні органи.
Просимо вжити заходів.
Додаток: Протокол № 2 від 25.02.2009 року;
Протокол від 7.04.2013 року – 2 арк
Протокол від 1.05.2013 року – 2 арк2013-06-01
переглядів: 2662
джерело: Секретар зборів Росада С.

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2014-12-14 сусід
Пустіть суботіка, він ще не наівся.

2013-06-26 Нарколог
Не кивайте Суботіка бо зап"є та й кришує його Щур. Гроші за перевозку пільговиків куди поділися? Зам"яли.

2013-06-02 Верховинський челядник
Нико Карлу нич не зробит. Пилип кришує Карлову всю родину. Карло собі підробив документи і має орден та доплату каждий місяць по 487 грн . Карло собі підробив документи і має групу інваліда та пенсію 1740 грн в місяць. Карло як контужений інвалід і дале робит на роботі.Карло собі підробив документи і дале голова афганців на 5 років.Рідний брат Карла підробив документи і має деревеообробний завод на Бохманці. Двоюрідний брат підробив собі документи і довго робив начальником апапрату адміністрації. З роботи уволили, айбо гроші отримані не вернув, так як не вернули вкрадений завод, отриману пенсію і допомогу за орден.А може подякуйме Карлу за послуги по інвалідних групах.

2013-06-01 Верховинець
а хто тот Ванька Субота?Може через ту организацию афганцив якись государствени грошики и Щур крутит, вони вси з тои рики гроши люблят и не гадалибися пошоритися за них,но и их осудна днина прийде и каждий получит свое

2013-06-01 Челядник
Про орден Федаку К.К. знали всі давно,але тепер треба любим шляхом посісти посаду голови організації Ванькові Суботі, тільки туй і собака зарита.На зборах не вдалося,так типирь і пилипа залучили.Встидно за таких афганців.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.