Справжній чоловік: сильний, неговіркий і мертвий


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

селище міжгір'яВчора трапилася надзвичайна подія : пішов з життя ветеран Афганістану, власник "Добробуту" Іван Юрійович Беля.

Кожний з нас для чогось прийшов на цю Землю. Хтось для того, щоб вершити великі справи, а хтось лише для того, щоб зрозуміти яку-небудь малу істину. У нас завжди є вибір. Ми можемо обрати смерть, якщо захочемо. Життя і в цьому дає нам повну свободу.
Що може бути простіше: все у твоїх руках. Ми можемо вибрати все. Навіть свою смерть.

У нас є багато обмежень, але в одному ми по-справжньому вільні. В будь-який момент ми можемо зробити свій вибір і померти. Просто піти з цього життя. І нехай на землі осінь буде змінювати літо, але тебе вже не буде – тут...

Спілка ветеранів Афганістану, ГО "НКН" сьогодні попрощалися з своїм побратимом, який обрав перехід у інший вимір.2015-06-09
переглядів: 3822
джерело: НКН

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.