Москаль відправляє свого заступника Петіка у відставку


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

все закарпаттяЗаступник голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля Олександр Петік буде звільнений 12 березня, після того, як вийде з відпустки. Про це у соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Закарпатського обласного підрозділу ВГО "Ніхто Крім Нас" Михайло Куцкір.

З його слів, це стало відомо за наслідком зустрічі з Г.Москалем, у якій взяли участь Михайло Куцкір, голова ЗТО УСВА Віктор Югас і заступник голови ЗТО УСВА Роман Маляр. "Генадій Генадійович попросив ще раз пробачення за свого підлеглого і ...довів до нас, що цього пана Петіка ні одна область не хоче брати на роботу".

Інформацію про звільнення в у Фейсбуку підтвердив і сам О.Петік: "Сьогодні Директор департаменту інформаційної політики Закарпатської ОДА Ярослав Галас у телефонній розмові підтвердив мені, що Голова Закарпатської ОДА Геннадій Геннадійович Москаль прийняв ультиматум від «тройки» представників ГО «Никто Кроме Нас» («НКН»), в якому «НКН»-івці вимагали вибачень від нього та мого звільнення з посади Заступника Голови Закарпатської ОДА. Жодного розслідування, суду, застосування статті 277 Цивільного Кодексу «Спростування недостовірної інформації» не було.

В останнє щодо моєї долі «тройка» офіцерів КГБ ухвалювала рішення у 1985 році – коли мене виключили з університету та з комсомолу «за незрелые политические высказывания и взгляды»."

З його слів, йдеться про конфлікт, започаткований лютому 2018 року, коли "на нараді, присвяченій пам’яті полеглих учасників бойових дій на територіях інших держав, я заявив, що за Афганську окупаційну війну нам усім слід вибачитись, а зовсім не прославляти її як «подвиг». На що керівники «НКН» на Закарпатті відреагували агресивно, відмовляючись від такого трактування подій та називаючи себе «героями Війни в Афганістані». Хто оголосив їх героями – невідомо, адже відповідних нагород «герої» не отримували.

Це збіглося із публікацією моєї дружини-журналістки, яка розмістила матеріал про заяву прокуратури України щодо підозри керівництву «НКН» у переховуванні зброї, з якої вбили майданівців у лютому 2014 року.

Саме за все це «НКН»-івці зажадали вибачень і мого звільнення. За те, що назвав війну в Афганістані окупаційною, її учасників – жертвами, та за те, що моя дружина поширила заяву прокуратури про підозру «НКН»-івців у вчиненні злочинів проти майданівців".

На думку О.Петіка, "ГО «НКН» це організація, яка нібито об’єднує ветеранів війни в Афганістані, але водночас не приховує своєї співпраці із російськими військовими. Керівництву «НКН» прокуратурою України висунуто офіційну підозру у вчиненні тяжкого злочину – допомозі бійцям «Беркуту» у переховуванні зброї, з якої 19-20 лютого 2014 року розстрілювали майданівців...

Представники «НКН» причетні до зривів українських акцій в Донецьку у 2013, розриванню українських червоно-чорних прапорів...

Народний депутат Володимир Ар'єв наводив дані про деяких «НКН»-івців як «кротів» Захарченка на Майдані.

В соціальних мережах, як ви можете побачити на знімках нижче, видно що деякі прихильники «НКН» активно підтримують Владіміра Путіна, прославляють імперіалістичну політику СРСР, публікують зображення «ґєорґієвскіх» стрічок та підтримують «дружбу» із представниками т. зв. «русинського» сепаратистського руху на Закарпатті."

"Хочу сказати лише одне – я нікуди не йду. На Кіровоградщині, Луганщині, Закарпатті я працював тільки на український народ. Йому я і буду служити.

З посади вільної людини мене ніхто не звільнить, окрім мене самого, якщо я зраджу власним принципам.", - написав О.Петік.

Олександр Петік був призначений заступником голови Закарпатської ОДА - керівником апарату ОДА у серпні 2015 року. До того він працював керівником Сватівської районної військово-цивільної адміністрації Луганської області та головою Кіровоградської ОДА.2018-03-06
переглядів: 1080
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2018-03-07 петик
дуже сумно

2018-03-06 111
правильно давно треба було звильнити петика вин неук незнае историю

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.