На полонині Руна відсвяткували День ВДВ


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

все закарпаттяТрадиційно святкові заходи до Дня високомобільних десантних військ Збройних Сил України Закарпатська обласна Спілка ветеранів війн (голова Михайло Куцкір) проводить на полонині Руна (висота 1482 метри над рівнем моря).

І цей рік не став винятком. Почалися святкові заходи в обласному центрі з покладання квітів полеглим бійцям до обеліску «Скорботна Мати» і пам'ятнику учасникам АТО.
А далі активісти Закарпатського обласного осередку «Ніхто крім нас» з Ужгорода, Мукачева, Перечина, Сваляви, Берегова, Міжгір'я та інших населених пунктів краю на двох автобусах вирушили у напрямку Перечинського району. В районі села Лікіцари, змінивши комфортабельний транспорт на потужні вантажівки, попрямували до полонини. Дорога була непростою, але підйоми бетонкою (збудованої колись військовими для власних потреб), трясучка й усі незручності компенсувалися казковими краєвидами та почуттям військового братства цих мужніх людей: за плечима більшості яких була служба у гарячих точках планети: Афганістан, Югославія, Ірак…

«Полонина Руна вибрана не випадково, адже у 1944 році тут висаджувалися партизани-десантники: групи героя Радянського Союзу Олександра Тканко й Василя Русина, Володимира Хоменка та Василя Буянова. Їх подвиг увіковічують три пам’ятні обеліски. У такі дні ми приходимо сюди, щоб віддати данину пам’яті загиблим героям. Також 2 роки тому ми винайшли можливість й провели реконструкцію даних пам’ятників», - ділиться думками голова Закарпатської обласної Спілки ветеранів війн Михайло Куцкір. До слова, саме з ініціативи активістів Спілки ветеранів війн такі заходи набули системного характеру.
По прибуттю на Руну першим було здійснене покладання вінків біля двох обелісків.
Після хвилини мовчання у пам'ять про загиблих побратимів учасники святкування подивились показовий виступ бійців-хортингістів, вихованців Микайла Куцкіра, які показали майстерність з рукопашного бою.
Закінчили колишні десантники (хоча, у цьому випадку, колишніх не буває) святкування Дня ВДВ випусканням голубів – символу миру, та дружньою бесідою за бограчом та «фронтовими ста грамами».

2016-08-03
переглядів: 984
джерело: НКН

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.