На Міжгірщині відбулись тренувальні збори обласного підрозділу ВГО ''Ніхто, крім нас''


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

село майданУ суботу більше 50-ти представників громадської організації провели навчально-тренувальні збори у верховинських горах. Сьогодні закарпатський підрозділ «Ніхто, крім нас» налічує близько 300-от колишніх десантників та 3000 учасників бойових дій в Афганістані. Функціонує ВГО більше 20 років. На Срібній Землі – з 2009. Уже півтора місяці, як створено Міжгірський районний підрозділ. Очолив його знаний в краї Іван Субота.

У район приїхав керівний склад обласного та місцевих осередків. Колишні військові наразі активізувались у зв’язку з подіями на Сході та, особливо, стріляниною в Мукачеві. «Коли 128 бригада поїхала в зону Антитерористичної операції, Закарпаття залишилось без жодного військового угрупування. Хто ж буде захищати, не приведи Господи, у випадку якихось провокацій, нашу землю. Наших близьких, рідних. Саме тому й було створено обласний підрозділ ВГО «Ніхто, крім нас». Сьогодні громадська організація активно поповнюється добровольцями. Відповідно і створено осередок в Міжгірському районі. Івана Суботу я знаю давно, в першу чергу, як хорошу людину і справжнього патріота свого краю. ВГО створено на основі ідеології єдності та братерства. Тому всіх бажаючих ми запрошуємо до наших лав», - зазначив голова обласного осередку Михайло Куцкір.

На Закарпатті «Ніхто, крім нас» представлений у кожному районі, окрім Рахівського та Виноградівського. Це ж бо громадська робота. Більше того, навчання, тренування члени ВГО проводять за власний рахунок. Вони не підтримують жодну політичну партію. Хоч і не приховують, були випадки надання допомоги громадській організації різними чиновниками. Та жодного політичного зобов’язання колишні військові не давали. Михайло Куцкір акцентує на недостатньому екіпіруванні. Тож від спонсорської участі не відмовиться. Зрештою, не збирається і випрошувати щось у когось.

Наступні масові зібрання обласного підрозділу ВГО «Ніхто, крім нас» відбудуться уже 2-го серпня на полонині Руня. Там вшанують загиблих десантників поруч з обелісками їх пам’яті.2015-07-17
переглядів: 1659
джерело: http://mgir.info

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-07-18 !!!-!!!!!
На самом деле все Легко.На ходить друзей,надо быть открытым и простым.Все Лехко.Нужно только делать !!!-!!!!!

2015-07-18 о
Тепер Субота із своїми побратимами сміло може йти в АТО. Там їм екіпірування видадуть.

2015-07-17 Бабічин
Но видите, потренірувалисьмеся а типирь ідеме за повістками, оби не казали що ми ся боєме АТО

2015-07-17 Супер
Тепер усіх вас Молскаль вудправит у АТО супер!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.