Створено Міжгірське відділення ГО «Ніхто крім нас»


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


BR>

селище міжгір'яЩе у березні цього року на околицях міста Берегово відбулась зустріч афганців Міжгірщини з активістами громадської організації "Ніхто Крім Нас". На зустрічі було обговорено організаційні питання задля створення Міжгірського відділення Всеукраїнської Громадської організації "Ніхто Крім Нас". Результатом цієї зустрічі та організаційних переговорів стала конференція, проведена 22 травня в малому залі Міжгірської РДА, у якій брали участь афганці міжгірщини, голова райради Ярема І.В., заступник в.о.голови Міжгірської РДА Баран В., селищний голова Щур В.М та гості - Голова підрозділу Закарпатської обласної Спілки ветеранів війни Куцкір М.С. з представниками ГО «Ніхто крім нас».
Зараз можемо констатувати той факт, що у Міжгір’ї офіційно утворено відділення ГО «НКН», призначено голову. Ним став Субота Іван Іванович, який входить до спілки афганців Міжгірщини. Голова підрозділу Закарпатської обласної Спілки ветеранів війни Куцкір М.С. вручив пану Суботі наказ про призначення та стяг із символікою громадської організації «Ніхто крім нас».

«Хлопців афганців, які пройшли бойові дії потрібно всіляко підтримувати. Ми не по чуткам знаємо, що таке ВІЙНА. Люди, які побували на війні, відрізняються самоорганізацією, дисципліною, витримкою та терпінням...», - зауважив Куцкір М.С. Він також наголосив : «..що з початку незалежності відбувається дерибан, розкрадання нашої країни, а сьогодні народ України знаходиться на межі братовбивчої війни і ми зобов’язані докласти максимум зусиль, щоб все це зупинити. Для цього нам необхідно залучати молодь і всіх охочих до співпраці. Ми готові поділитися знаннями та навичками задля фізичної та моральної підготовки до надзвичайних ситуацій , бо кістяк нашої організації – це воїни інтернаціоналісти, учасники локальних конфліктів, військові запасу. МИ НІКОМУ не дамо уникнути відповідальності за ті дії, що привели наш народ до протистояння! Політики в нашій країні втратили довіру громадян України. Ми, як ніхто інший, знаємо ціну війні і ціну людського життя.»
На закінчення конференції новопризначений голова громадської організації Субота Іван подякував за постійне сприяння та співпрацю з афганцями Міжгірщини селищному голові Василю Щуру.
По завершенню відбулося урочисте покладання вінків воїнам-інтернаціоналістам, фотографування на згадку.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НІХТО КРІМ НАС» ПОПЕРЕДЖАЄ владу, опозицію, політиків – будьте благочинні, не забувайте, що найцінніше в цьому світі – це людське життя.

2015-05-24
переглядів: 1953
джерело: МП

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-05-25 Золтан
Молодца,так тримати

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.