Михайло Рябець прокоментував ситуацію щодо заборони владикою Марком привезення ікони Миколая Втішителя


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьІсторія із забороною керівництвом Хустської єпархії на чолі з владикою Марком привезення ікони Миколая Втішителя у православний кафедральний собор рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Хуст миттю набула резонансу на сторінках інтернет-видань та у соцмережах. Жителі Хуста та району, а також вірники з інших сіл Закарпаття обурені тим, що їх позбавили можливості 29 червня ц.р. приклонитися до цілющої святині. Жваво коментують дивну заборону владики Марка й відомі закарпатці.

Так, екс-голова Центральної виборчої комісії Михайло Рябець залишив такий коментар у ході дискусії на цю тему в мережі Фейсбук:

"Із власного досвіду поділюся своїми спостереженнями щодо діяльності Владики Марка. Мені здається, що він там давно не управляє. Його функції перебрали на себе окремі особи, наближені до нього, яких не тільки від епархіі потрібно гнати брудним віником, але і від Церкви. Саме про це я маю намір найближчим часом ці питання обговорити із керівництвом Метрополіі УПЦ МП. Адже такий стан речей шкодить не тільки Владиці, але і Церкві" .2013-06-24
переглядів: 1550
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.