НЕЗРОЗУМІЛІ МЕТАМОРФОЗИ ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКА!


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьРегулярні заяви Президента України Петра Порошенка із приводу одних і тих же проблем, на вирішення яких, справедливо, очікує Народ України, часто являються напрочуд суперечливими!

А, нерідко, й просто абсурдними!

Починаючи із палких виступів зі сцени майдану, Порошенко робив категоричні заяви та закликав до кардинальної і швидкої реформи судової влади, та негайного очищення її від хабарників та корупціонерів!!

Такі заяви із вуст президента звучали неодноразово і після обрання його на посаду Президента України!

Ці заяви були логічними і супроводжуються постійними вимогами суспільства, яке, як і Порошенко, добре пам'ятає ті важкі для украінського народу дні, коли багато цих бандитів у мантіях у Києві та різних містах України організували, разом із своїми поплічниками - міліціонерами та прокурорами, цілодобове і без вихідних, покарання учасників протестних акцій та Революціі Гідності!

Справедливому невдоволенню суспільства і самого Порошенка тоді не було меж! І це справедливо!

Однак, після того, як Порошенка було обрано президентом і йому вдалося сформувати "кишенькові" - Вищу кваліфікаційну комісію суддів та Вищу раду юстиції і "поставити" собі на службу тих суддів, які вірно служили Януковичу, його невдоволення цими суддями та, так званими, правоохоронцями поступово згасало, а риторика відносно їх очищення поступово змінювалася!

І ось, від вимоги і закликів до негайного "знищення" цієї суддівської мафії, про яку він кричав ще із трибуни Майдану під час Революції Гідності і чого вимагав Украінський народ, сьогодні Порошенко заявляє про те, що він проти "радикальної заміни" цих бандитів у мантіях!

Отже, вихід у суспільства, на фоні цього театру абсурду, напевно, один - радикально реформувати Інститут президента та самого президента Порошенка і негайно братися за реформуаання країни!

ІНАКШЕ МИ ЗАГУБИМО СВОЮ КРАЇНУ ІЗ ТАКОЮ "ПОСЛІДОВНІСТЮ" ЇЇ СЬОГОДНІШНЬОГО КЕРМАНИЧА!2015-09-23
переглядів: 2411
джерело: Михайло Рябець

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-10-01 автобусник
шекетову курву на турбазі швакали групов напєся кому нелін .

2015-10-01 толюня
А партія УКРОП партія голубців неудачників,лузерів.Нормална партія.але в міжгірськім районі її представляють одні пі..си.

2015-09-25 помаранчам
у вас усе єдні метамарфози. Га га га!

2015-09-24 бидзню
не грузи. знаєме і тебе добре

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.