Fedor Schuber на фейсбуці звернувся до Михайла Рябця.


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьДоброго Вам дня Михайле Михайловичу!
Я представляю Виноградівське районне громадське формуванння "Апологет" з ОГП і ДК, є головою цього формування, і займаюсь громадською правозахисною діяльністю на території Виноградівського та Міжгірського районів. Чому тільки у Виноградівському і Міжгірському районі? Тому,що у Виноградівському районі нині проживаю, а в Міжгірському районі я народився(а саме в с.В.Студений).

Починаючи з 2005 року я розпочав активну громадську діяльність в інтересах виноградівців з різних соціальних питань, починаючи з міського сміттезвалища та очисних споруд та закінчуючи неналежним станом медицини на територіі Виноградівського району та корупції в державних ланках виконавчої влади, місцевого самоврядування і правоохоронних органів. З 2012 року я розпочав активну громадську правозахисну діяльність на території Міжгірського району, і зокрема ця діяльність була розпочата з рідного мого села В.Студений що на Міхгірщині. Разом з активними депутатами Н.Студенівської сільської ради та депутатами Міжгірської районної ради мною був розпочатий моніторинг виконання Програми соціально-економічного розвитку сіл Нижній та Верхній Студений посадовими особами Н.Студенівської сільської ради. Шляхом направлення Інформаційних запитів до Н.Студенівської сільської ради, до відділів охорони здоров"я, освіти, управління праці та соціального зазисту населення, до відділу культури та інших відділів, установ та відомств Міжгірської райдержадміністрації були спрямовані звернення з метою отримання інформації щодо рівня та стану виконання цієї Програми. В ході проводимого моніторингу здійснювався аналіз актів органів місцевого самоврядування та іхніх посадових осіб на предмет того, якою мірою ці акти сприяють виконання Програми. Вивчалась думка громадськості, щодо ступення задоволення станом виконання Програми соціально-економічного розвитку вказаних вище населенних пунктів. Після завершення моніторингу аналітична довідка с конкретними побачиними проблемами та шляхами іх розв"язання була направлена кожному депутату сільської ради, до депутатів Міжгірської районної ради п.Росада С.В., Закарпатської обласної ради п.Кічковського М.М. та до народного депутата України п.Ланьо М.І. і звісно до Н.Студенівської сільської ради, Міжгірської районної ради та Міжгірської РДА.

Основними проблемами сіл Нижній та Верхній Студений є відсутність газофікації, незадовільний стан доріг, хаотична порубка лісів, як на території Н.Студенівської сільської ради, так і на території Міжгірського району. В ході рубки лісів, в місцях де проводиться ця господарська діяльність засмічується і захаращуеться та місцевість, псується земля і зокрема верхній шар грунту, не здійснюються санітарно-оздоровчі заходи, тобто не висаджується молодняк. Наші звернення та аналітична довідка з питань виконання Програми соціально-економічного розвитку сіл Нижній та Верхній Студений була розглянута на сесії Н.Студенівської сільської ради і всі питання включені до плану роботи на 2013 рік Н.Студенівської сільської ради. З приводу порушення природоохоронного законодавства в частині недотримання вимог суб"ектами господарської діяльності цього законодавства були направлені звернення до Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, до Державної інспекції сільського господарства в Закарпатській області, до Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, до прокуратури Закарпатської області та УМВСУ в Закарпатській області. Направлені до цих органів зібрані матеріали, фотознімки та документи порушень природоохоронного законодавства. Але на жаль всі наші зусилля, які направлені на поновлення порушених прав та інтересів наших земляків на даний період часу виявилися не дуже впливовими, хоча ми надалі працюємо в цьому напрямку. На жаль бездіє правоохоронна система на місцях, усунулися від вирішення проблемних питань місцеве самоврядування та виконавча гілка влади на місцях, яка є заполітизованою і не намагається почути волання місцевої громади і допомогти у вирішенні їх шоденних проблем. А тому знаючи Вас як людину,якій небайдуже життя верховинців та іхні проблеми, людину, яка має великий життевий досвід, людину, яка працювала в різних сферах житедіяльності людей, а також в органах державної влади України порадити нам щодо більш єфективної громадської діяльності, яку ми здійснюємо в інтересах наших земляків, яку до речі висвітлюємо на сторінках інтернет сайта "Міжгірський портал". Ваші поради, консультації та рекомендації будуть нами використані в нашій нелегкій громадській діяльності. Навперед Вам вдячний.
З повагою до Вас голова координаційної ради Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК Щубер Федір Дмитрович.Контактний телефон : (050) 432 28 192013-05-13
переглядів: 1856
джерело: Щубер Федір Дмитрович

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.