Михайло Рябець: Народ рознесе не країну, а корумповану і продажну владу


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьКолишній голова ЦВК прокоментував заяву Генерального прокурора Юрія Луценка про дострокові президентсько-парламентські вибори.

Генпрокурор висловив думку про те, що "дострокові вибори призведуть до катастрофи в цій крані", і як результат "країна може розлетітися". Михайло Рябець стверджує, що подібні заяви можуть робити політики та громадські діячі, а не Генпрокурор, повідомляють Українські реалії.

На своїй сторінці у Фейсбук колишній голова ЦВК попереджає, що не вибори загрожують Україні, а діяльність політиків Та очільників держави!

"Якщо і надалі органи прокуратури на замовлення Банкової будуть запроторювати патріотів до СІЗО та тюрем, а регіоналів оберігати, використовуючи їх у якості статистів під час необхідних голосувань у парламенті, то народ рознесе не країну, а корумповану, продажну, цинічно-брехливу владу, яка обманним шляхом засіла у кабінетах на Печерських пагорбах на крові Героів Небесної сотні", - обурюється Рябець.

Він вважає, що нинішня влада не дослухається до народу:

"Бариги при владі так розпоясалися, що втратили страх перед народним гнівом"!

Окрім цього, Михайло Рябець висловив свою думку щодо проведення виборів в Україні. Він стверджує, що дострокові президентські та парламентські вибори потрібно було провести ще наприкінці минулого року. За його словами, вибори є актуальними лише за виконання ряду умов:

"1. Парламентські вибори повинні відбутися за новою - пропорційною виборчою системою із відкритими списками та можливістю для виборців застосування преференцій під час голосування!

2. У виборах не повинні, за жодних умов, брати участь політичні партії, які сьогодні представлені у парламенті!

3. У дочасних президентських виборах не може, за будь яких умов, брати участь нинішній ГАРАНТ!

4. Склад Центральної виборчої комісії повинен бути змінений на сто відсотків і невідкладно!

5. Слід суттєво посилити кримінальну відповідальність посадових і службових осіб органів влади і самоврядування та правоохоронних органів за незаконне втручання у виборчий процес, а членів виборчих комісій за фальсифікацію результатів народного волевиявлення".

Виконання цих умов, на думку колишнього глави ЦВК, дасть можливість Украінському народу провести безболісну люстрацію і "відправити на політичне звалище історії корумпованих і брехливих політиків", які грабували країну впродовж останніх десятиліть і продовжують це робити сьогодні!2016-07-04
переглядів: 1125
джерело: http://ukrreal.info/

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.