Рятуймо життя маліжанського наставника!


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село рекітиПро це у Фейсбуці на своїй сторінці благає керівник редакцій соціальних та дитячих програм Національного радіо України Олександра ТАНАСКОВА.

Вона просить бути не байдужими до життя керівника громадської творчої організації - ректора МАЛіЖу Василя ТАРЧИНЦЯ.

Друзі! Сьогодні, на жаль, нікого не здивуєш хворобами, негараздами, злиднями. Ми живемо у нелегкий час...Але, на щастя, більшість із нас все ще щирі, доброзичливі і співчутливі люди.

Моєму давньому другові, ректору МАЛіЖ Василю Федоровичу Тарчинцю днями поставили невтішний діагноз. Два тижні він перебував на лікуванні та ретельному обстеженні у столичному інституті урології. Потрібна дуже складна операція, яка коштує 30 тисяч гривень. Для когось, може, це і не великі гроші, а для пенсіонера ця сума виявилася непосильною. У минулому військовий журналіст 12 років свого життя присвятив обдарованим дітям. Він заснував Малу академію літератури і журналістики, започаткував щорічний фестиваль "Рекітське сузір'я", видавав дитячу газету "Сузір'я", підтримував творчість сільських дітей і дітей з малозабезпечених родин. Він сіяв довкола себе світло і добро. Зрештою, він просто порядна і душевна людина.

Щиро вдячні усім, хто може допомогти зібрати для нього необхідну суму. Копійка до копійки - хворому шанс жити і служити дітям України. А ще ростити свого єдиного і любимого внука Владислава.

Рахунки такі:
Приват Банк 5168755369581992
Ощадбанк 670635001142766
Тарчинець Василь Федорович.2015-10-07
переглядів: 2079
джерело: Михайло Ньорба.

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2016-08-20 Друг Дорунди
Все буде тоді,коли має бути ПРОЗОРА ВОЛЯ.

2015-10-08 га га га
Нет, директором буде Рикітишина невістка, Вітка, бо сарака роботи не має туй,а Зруб мити не хоче.Ходила у районо просилася у школу робити - не взяли бо тупа.А коли сім"я рекітів дипутатами станут та засунут на деректора, помали Люда з освітов медсестри бде писати конспекти,їй робити не треба она інвалід,групу має,.. а наради у зрубі проведут..Пак они можут...но нє

2015-10-08 ТАК...
Справді не можу без Вас,Ви мене причарували свойов красою, та добротою...

2015-10-07 ГІ ГА ГІ ГА
Так а докторька,що буде вчити в школі. То вже треба і бурдиху заучом призначити, вона добре призначала би премії вчителям, та і допомогу одноразову виписалаби свої мамочці Гелеванці Надії Іванівні. Та і доньку призначилаби сторожихов у школу так як у сільську зраду. Вона то дуже добре вміє підставляти начальство. За гроші все зробить!

2015-10-07 точно
директором школи Майдан буде козачка після виборів

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.