Цьогорічне "Рекітське сузір’я" буде наймасовішим


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яФестивальний оргкомітет, який очолює ректор Малої Академії літератури і журналістики Василь Тарчинець опрацював заявки учасників ХІІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я».

Цьогорічний фестиваль буде масовішим за усі попередні, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Малої Академії літератури і журналістики.

У семи конкурсних номінаціях візьме участь 338 конкурсантів з України. У заочних номінаціях позмагаються 68 юних обдарувань із Польщі, Росії, Франції та Сполучених Штатів Америки, а також 45 конкурсантів України.

До фестивального журі подали конурсні роботи 62 поети, 36 прозаїків, 27 художників, 52 фотомитці, 38 журналістів, 7 шкільних газет, 46 виконавців авторської пісні і 77 учасників літературно-мистецьких композицій.2015-06-28
переглядів: 1612
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-07-05 До уррра
Дурню, про таких як ти, говорять:"Немає розуму, рахуй - каліка". Згідно закону за мобілізованними залишається місце роботи і зарплата. Хто з нормальних людей буде платити в цій ситуації за посаду мобілізованного? Звичайно, крім тебе, дебіла, що брехні розносить.

2015-07-01 уррра
прийняла нині верховна рада закон що вчителів та викладачів не можна призивати по мобілізації такщо пдрас із бурси буде гроші вертати тим хто вже заплатив за місця майстрів котрих стукач відправляв в ато

2015-07-01 Маринець
мене тоже достав но ми пля генєрали а ви наші зомбі

2015-06-30 тарчинець
я шизанутий но а шо кой можу вами розумними управляти. придурки я на вас і ваших дітях бабло роблю

2015-06-30 кам
откуда бабло на все це

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.