«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Двох посадовців суд визнав корупціонерами. Покарання - штрафи


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село нижній студений


Двох посадовців суд визнав корупціонерами. Покарання - штрафи

Прокуратура Міжгірського району виявила порушення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в діяльності Нижньо-Студенівської та Торунської сільської ради у сфері земельних правовідносин. За результатами перевірки складено два протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.
Обидва протоколи вже розглянуті Міжгірським районним судом, а посадовці визнані винними у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень та їм присуджено сплатити штраф за вчинення незаконних діянь.

Зокрема, складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення за ст. 172-7 КУпАП у зв’язку із порушенням секретарем Н.Студенівської сільської ради вимоги щодо необхідності урегулювання конфлікту інтересів.

Адже вона, використовуючи свої повноваження, підготувала матеріали пленарного засідання і голосувала за рішення, яким її рідному брату було наданно у власність земельну ділянку орієнтовною площею 0,60 га та дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо ведення особистого селянського господарства.

Аналогічний протокол складено відносно депутата Торунської сільської ради, який використовуючи свої службові повноваження, проголосував за прийняття рішення, яким йому же було надано в оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,41 га, причому його голос був вирішальний.2014-05-13
переглядів: 10128
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(122):

2018-06-19 Сонечко
Твої очі мов криниця... Чиста на перловім дні...А надія,мов зірниця з них проблискує мені...

2018-06-19 Правда
Я ВСЕ ЖИТТЯ,ЛЮБОВ,ТЕБЕ ЧЕКАВ! ОЛЬКО!Буду плакати, буду сміятись; Небо бачитиму голубе...Все життя...ОЛЬКО КОХАНА...Чекатиму вічність ТЕБЕ!

2018-06-19 Любима Моя
Як добре що Ти є на землі,що ми знайшлись в житті-не загубились...Блукали довго в місячній імглі,а потім одне одному наснились...Ті ніжні сни з реальністю злились,переросли хореями у вічність...Дві наші долі квітами сплелись,в омріяну казкову романтичність...Моя Ти квітка...ніжна...польова.....Моя Ти Олечко,моє земне кохання.....

2018-06-19 Сонечко
Прости мене за ласку за печаль,за ніжність і розбещеність мою...За те що моє серце не кришталь...За те, що все життя Олько,тебе одну люблю...!

2018-06-19 Народна-Рада
Кохання 1000 ночей,1000 днів,але одне житя,на всі віка,на всі часи...Але 1 день,1 ніч,і житя - це все! Задля кого ми живимо??? Задля Любимих! Дорогі Любимі любіть і будьте щасливими! А Вельмишановні пані Олі Іванівні Лехман,бажаємо те все що забажає для себе, та села Студений!!!!

2018-06-19 Правда!!!-!!!!!
ЛЮБИМА МОЯ ОЛЬКО! Сонечко моє,згори послана долею...! Любима моя Принцеса,Ти одна така на цілому світі,красунечко рідна,світло безкінечності! Таких Олько,як Ти на світі більше немає,дякую Тобі що крила подарувала мені...Кохана,Сонечко,Ти моя пісня! Дякую Богочкові,що таку красиву,талановиту,обдаровану мудрістю,та глибоким розумом Тебе створив.....! Ти всіх діамантів і хутра дорожче! І я хочу щоб завжди Ти посміхалася,не потрібно більше благ мені ніяких! Ольочко,Ти Сонечко та,що називають щастям!!!!!!!!!!!

2018-05-18 Мир Вам
Дивився сьогодні фільм як убивали татар євреїв дуже жахливо дивитись.Людина має бути людиною.Росадо роби добро дла брата та систри своєї на цій землі.

2018-05-18 Народний
Ліс

2018-05-18 Хащокрад
Я хащу рубав і буду рубати я за неї сидів 9 місяців штраф платив а вийшовім із тюрми і так ї рубаю бо я неможу без хащі і кілької рубають, фірми і підпреємці ,а вона зараза росте і росте

2018-05-18 до Суда
ХАЩА НАРОДНА.

2018-05-18 кат
сколько резал сколько перерезал сколько душ я погубил

2018-05-18 Непоможе
хащу і так будут рубати патріоти.

2018-05-18 Вихід
Погрожувати .

2018-05-18 Суд
бити повсім напрямкам , і захищатися по основному всьо обєднати ізшити в одне ціле.

2018-05-18 Там,де любов
Олько! Ти-моє кохання! Олько! Ти-моє життя! Олько! Ти-моє бажання,світле почуття! Океан емоцій,коли поруч Ти,і більшого щастя,мені не знайти!!!! І пелюстками горнеться до ніг,голубить ніжно і цілує тепло.Та інша Хвиля,в синьому вогні услід летить,і береги аж терпнуть.Сміється Атлантичний і сія,вбирає сонця,золотисте жито,в мені ж пульсує річечка " ОЛЕЧКА" моя,полів дозрілих волошкова жилка!!!!

2018-05-18 !!!!!
СОНЕЧКО! МОЯ ЛЮБИМА ОЛЬКО! Ти знаєш як зітхає океан?Як хвиля стомлено накочує на хвилю?Пройшовши не одну безкрайну милю,лягає на тонкий коралів стан.Живі уламки рифових вершин,смарагдами переливаються на сонці,тихенько засинають на долонці...Дари ще не відомих нам глибин.Порушити отой дрімотний стан,в якому так нелегко і непросто...Зануритись в Тихий океан без берега і натяку на Острів.Над обрієм сміятимуться ті, усміхнені два сонця,дивні,милі...Хай,не святі і зовсім не прості...І тільки вітру шум та дикі хвилі.Хвилинами розсиплються віки...На низькім старті-ранки невблагані.І-заздрісні об стінку кулаки:Потихше там,в своєму "ОКЕАНІ"! А в ранці:буду завтра, відпусти! Мені також болить оте чекання!...І погляд двох зажурених світил,над обрієм таємного кохання!!!

2018-04-01 Жителі Студеного
Вітаємо нашу Секретарочку Пані Ольку Лехман!!!!! Гілочки тоненькі,котики пухнасті,хай несуть у хату радісь,мир і щастя...Хай несуть у серце радість воскресіння...Гілочки тоненькі,котики вербові...Всіх благословляють щоб були здорові...!!!!!

2018-01-20 БАЖАЄМО
Хай Вам Оля Іванівна, ангел щоднини приносить до дому,приємні новини.У небі зорепад справджує бажання,Щастя Вам,Веселих свят,миру і кохання

2018-01-19 Сонечко
Що побажати Вам Ольочко, в це свято ? Міцної віри, нової надії.Нескіченного прояву доброти.Зберігайе теплоту у Вашому серці ! Віддавайте її-і вона зростатиме.Прикрашайте світ навколо Вас ! І Ви відчуєте прилив сил.Зі святом Водохреща !

2018-01-19 Олько!
Хай свята водичка вмиє ваші личка,і омиє ззовні щоб були здорові,хай окропить хату,щоб була багата,вмиє всіх на диво,щоб жили щасливо!

2018-01-17 Народна-Рада !!!-!!!!!
Вельмишановна Оля Іванівна... Дорога Громадо!!! Щоб наша Україна цвіла й багатіла,та місце достойне у світі посіла!!!-!!!!! Хай ласкою щедро всіх Бог огорта,й дарує вам многі та благі літа !!!-!!!!!

2018-01-17 Хорошего ВАМ настроение!
Радуйтесь жизни! Желаю счастья и любви!

2018-01-17 Яркой жизни ВАМ! Пусть ВАМ везет во всем на свете!
Пусть на земле од добрых слов,прибавится добра!Пусть будет добрым каждый день!И Солнце светит на земле для каждого из НАС!

2018-01-07 Народна-Рада !!!-!!!!!
Ми з Вами Оля Іванівна !!!-!!!!! Щоб в кожному серці не згасла надія,щоб в кожному домі не згасла свіча.Родився сьогодні у яслах Месія,із люблячим серцем святе Отроча.Христос народився! Славім Його,люди...!Засяяла сонцем іскринка надії,бо більшого дива не було,не буде,хай в кожній оселі лунає " Радіє! " ...!!!-!!!!! А є робота-як служіння! Чому так рясно родиться в людях зло? Чому тепла і приязні немає? У зла є невичерпне джерело:Вселенська заздрість Олько, душі розїдає...Господь дав людям в сиву давнину,всі заповіді СКАЗАВ:" Моліться! " Ісус додав ще заповідь одну:" Роби своє,не плачся і не бійся! " Вельмишановна Оля Іванівна нехай Новонароджений Ісус принесе спокій і наповнить надією,котра залишиться з Вами не тільки в цей особливий різдвяний час,але супроводжуватиме Вас впродовж усього 2018 року...! Ми віримо,що цей рік буде вдалим,ряснітиме спільними досягненнями а також цікавими і важливими подіями...! Ваша Народна-Рада !!!-!!!!!

2018-01-07 СЕРЦЯ ВІРЯН
Христос Народився...Славімо Його Ольочко..!!!!

2018-01-07 Бомба
Ба чії серця має Лехманка відкрити.

2018-01-06 Вельмишановна ПАНІ ОЛЯ ІВАНІВНА ЛЕХМАН
В Різдвяний Святий вечір бажаю Вам всім відкрити серця,і насолодитися близькістю рідних і близьких людей.Нехай яскрава зірка надії і любови горить над Вашим домом.А в душі завжди знайдеться місце для прощення.Затишку Вам,добра і Божого благословіння!!!!!!!! Нехай в душі горить вогник щастя і надії,хай серце ваше буде повне любови і радості !!!!!!!!!!!

2018-01-01 Вельмишановна ПАНІ ОЛЯ ІВАНІВНА ЛЕХМАН
З Новим Роком сердешно вітаємо і бажаємо Вам на Різдво втіхи,радості,щастя безкрайного,щоби небо безкрайним було...Нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача...Успіхів Вам Олько,нових звершень,та здійснення найзаповітніших мрій ! Щасливого Нового Року і веселого Різдва !

2017-12-31 Шановна Оля Іванівна
Хай щастя ВАС переслідує на кожному кроці,В Новому 2018 році...Нових звершень у всіх починаннях!!!!

2017-12-31 З Новим Роком
Олько! Бажаю Вам, щастя безмежного в Новому Році!

2017-12-06 Любима моя
Олько, я радо йду у Твій полон, в зіниці звабливі і темні.Із човників Твоїх долонь, стікає сонця мед на мене.І виростає маєво густе, ростуть над нами дивні трави.І пахнеш Ти, як квітка степова, омита свіжими вітрами...

2017-10-06 Любима Моя,Кохана Моя,Сонечко Моє...
Хотів сказати я рішуче слово,але як на гріх,болісно стогнав.Не зрозуміло навіщо цитував Толстого,або раптом приходив,просто камяно мовчав...Ти була всюди очі і сміх-гордовитий і пянкий...Я і увісні все чув цей сміх.І кляв себе за боягузтво навіть сплячий...

2017-10-05 Моя Квітонько
Я Господа молю,щоб Ти була зі мною.Вже котру ніч не сплю,думками лиш з Тобою.Всі вірші і пісні для Тебе,моя МИЛА.За погляд ніжний Твій,що дав для мене крила.....

2017-10-05 !!!!!!!!!!!
За тобою я,доленько моя...в небо полечу,кохана...тільки б ти була зімною запитаю я,де любов моя бажанна ?

2017-08-18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Як би добре зустрітись в Едемі з Тобою...Ти туди не спіши,я Тебе зачикаю.....Поблукали б в садах,у траві із росою( А цікаво безмежно,чи є роси в РАЮ?) Говорили б про все,покупалися б в річці,і згадали би те,що забулось давно,прокрутили б життя - наче на кіноплівці,за недоліки -ганьба,хоч ТАМ все одно...Під кущем ночували б (не холодно зовсім),Скуштували б плодів ( мабуть,дуже смачні)Тільки яблук не їв би,бо яблучок досі,вже наївся я вдостань,несила мені.....Ми б дивились досхочу одне одному в очі,Ти збирала б квіти,я би Вас малював,а у вечері,вночі або вдень(як захочеш) Я б Едемські романси ТОБІ даровав...........

2017-08-18 МОЄ ЛЕВЕНЯТКО
МОЯ ЛЕВИЦЕ,скупайся у моїм кохані,я лев - Твоя маленька кішка,погладь мене по гриві трішки,я промуркочу із Тобою,про все на світі поговорю,і носом ткнуся у волосся,на вушко прошепчу ще щось я...Тебе за лапочку потримаю,під свою шубку заховаю,не відпущу Тебе в морози,губами висушу я сльози.....!!!

2017-08-18 Синє небо.....
Кричу душею-голосом не вмію...Живу лиш так,як сам я розумію,можливо,хто-небуть мене пучує...Нехай зі мною також поримує...! Чому пишу? І досі я не знаю,відгадка,може,в тім що я кохаю? В віршах-душі порив і каяття...Не всім всміхнулись радощі життя...! І хто сказав, що треба,що не треба?Ви якось подивіться в синє небо,все відповість,все скаже,що прийде...Життя іде собі,іде іде..........

2017-08-18 Кохана моя
Любима моя часом не спить.Вічка в стелю іноді ночами.А буває,серце защимить,чи несила справитись з думками?... Моя мила,знаю,чом не спиш...Холодно тобі буває часом,обіймаю в думці Тебе лиш,зігріваю,поряд я,ми разом...! Спи,Кохана,Тобі треба спати,віртуально хоч,та я зігрію...Зможемо усе ми подолати,бо нас троє:Ти,я й наша мрія!!!

2017-08-18 СОНЕЧКО
Прівет я тут,я біля Тебе.Ти не вагайся навіть і на мить.Я тут-чи треба,чи не треба.З тобою.Серце щось моє щемить...Я біля Тебе - дай но руку,хоч віртуально-трішки,все ж зіжми...Сильніш-не видам я ні звуку...піду по риму-хвильку підіжди...

2017-08-05 Громада
Вітаємо Вас Ольга Іванівна з Днем Народження !!! Нехай Ваша життева чаша,буде переповнена щастям,здоровям і любовю!!!

2017-08-05 ВІТАЄМО
Щастічка ВАМ ОЛЬКО...Та Здоровічка...

2017-08-05 Пані Оля
Хай Твою життеву дорогу,встеляють небесні зірки,і ангел твій хоронитель,хай буде з тобою завжди!!!

2017-08-05 Вельмишановна О.І.
Нехай сяють очі з ніжністю,а серце розквітне радістю,хай доля красива, як сонячник,дарує Вам щастя райдугу...

2017-08-04 Дорога наша ОЛЬКО
Твій День Народження прийшов,а це таке важливе свято,Хай несе радість і любов,І щирих привітань багато,Зорю найкращу з усіх Зір,І квітів шелест пісню ночі,У своє щастя Ти повір-і матимеш усе що хочеш!

2017-08-04 Любима Моя
Я віддам Тобі всі свої вірші...Я віддам,якщо тільки захочеш...І нові,і,звичайно,торішні...Ті,що в думці,Ну,як Тобі? Хочеш? Я віддам тобі все,що я маю...Мало? Що ж,я тоді обіцяю...Що віддаам тобі власне майбутнє...Жаль,наразі,воно неприсутнє!!! я віддав би Тобі і минуле,та пройшло воно,вже промайнуло...Я віддам Тобі ластівок зграю,лише тільки за те,що кохаю !!!!!

2017-08-04 Ранок
Сьогодні вранці дощ ішов...Спокійно,тихо,безтурботно...І дуже теплий - так здалось...Чом важко так мені сьогодні ?

2017-08-03 Моя Пані
Бачив я Вас в своїх снах...Бачив,повірте,недавно...Квіти у Ваших руках,запамятав...Троянди гарні,в руках тримали......

2017-08-03 Любима Моя
Я хочу дивитись у очі...Серце тільки німіє-щось просить...Присмак губ не забуду я більше...І волосся,що пахне,як осінь...

2017-08-03 Моя рідненька
Як довго я до Тебе йшов,крізь всі житєві негаразди,як довго я до Тебе йшов,щоб хоч хвилинку бути разом!!! Як довго я до Тебе йшов,щоб в моїм серці оселилась,остання ластівка-любов,яка мені давно не снилась...!!! Запроси мене просто на каву,просто так,без умов і думок,я надіюсь,нам буде цікаво,десь посидіти разом удвох.....

2017-08-03 Моя РІКА
В ріці любові берегів нема.І,потонувши,починаєш жити! Хай зявиться у скронах сивина,та дихаєш-не можеш не любити...Й не треба персня з оберегом вже,бо оберіг-це Він.Вона-для ньго...Ріка несе вас,віршами тече.І крім ріки,не хочеться нічого...Хоча раз в житті у цю ріку ввійти,долонею торкнутись,приглядь цю воду.....На берег не захочеш вже зійти: Будеш пливти у дощ і у негоду.....В ріку любові важко увійти,як увійдеш,то берегів не видно,Ріка любові там,де ТИ...Втопи мене в своїх обіймах,РІКА моя ТИ рідна!!!!!

2017-08-03 Сонечко моє
Не засну я сьогодні до ранку,марно думати-ні,не засну...Але вірю-якось на світанку,своїм серцем Сонечко,ТЕБЕ обійму !!!

2017-08-03 Любима Моя
Я вже боюсь лишитися без Тебе,хоч на хвилинку,на відстані руки,але над нами одне іте ж небо...І я до Тебе,Любима моя не можу не йти.....Рвусь душею до Тебе прийти і прийду,спосіб зможу знайти,щоб зійшлися два наші світи...У віршах,у серцях,у житті.........!!!!!

2017-08-03 Моя Доле
Доле,доле! Навіщо Ти так? Приголубиш,а потім відкинеш? Скуштувати нектар на коханих вустах...Ти даси,але знову покинеш.....Доле,доле навіщо Ти бєш,мене поглядом віч цих прекрасних? Я до Тебе прийшов-Ти від мене ідеш.Почуття,що що горять,колись згаснуть?...Доле,доле навіщо в очах,сльози стримую я перед нею? Мабуть,кожному з нас,доле стелить свій шлях.....Шкода,жити так важко без Неї.........!!!

2017-07-07 Вельмишановна О.І.
Нехай збудеться все те, що ВИ забажаєте для себе, та с.Студений... Нехай Ангел все буде біля Вас.!

2017-07-07 ІВАНА КУПАЛА
ОЛЬКО МИ ВАС ДУЖЕ ЛЮБИМО.З ПРАЗДНИЧКОМ ВАС ОЛЬКО !

2017-07-07 З Днем Ангела
Вітаємо ОЛЬКО ВАС!!!!

2017-07-07 Жителі Студеного
Щастічко,здоровічко,Ольга Іванівна Вам.МиВас дуже любимо !!!!!

2017-07-07 Вірник
З Днем Ангела Вітаємо,ОЛЯ ІВАНІВНА ВАС...ХАЙ АНГЕЛ ВАС БЕРЕЖЕ! НЕХАЙ ВАС БОГ БЛАГОСЛОВЛЯЄ !!!

2017-05-18 ПРАВДА!
ТИ ПОДИХ, ТИ НІЖНІСТЬ,ТИ ЩАСТЯ МОЄ! ЯК ДОБРЕ,ЯК ГАРНО,ЩО ТИ В МЕНЕ Є!

2017-04-16 Ваша Громада
Нехай Божа ласка зійде з небес.Христос Воскрес! Христос Воскрес! Жити в радості бажаємо...Запашною нехай буде Великодня Паска і довіку з Вами Олько буде світла Божа ласка !!!

2017-03-08 Нашу Секретарочку
Вітаємо зі святом Весни !!! Краси та неперевершеної чарівності !!! Ви прекрасні,саме тому світ існує...

2017-03-08 Знаю
ОЛЯ ! Хай не тільки в день жіночий,наче зорі сяють очі,усмішка цвіте,бо у ВАС душа прекрасна, серце ВАШЕ золоте...

2017-03-08 Ваша Громада
Пані Оля, щоб тільки добро у житті велося,хай збудеться все,що ще не збулося.МИ ВАС ДУЖЕ ЛЮБИМО.

2017-03-08 Жителі Студеного !
Вельмишановна О.І.Лехман ! У Вашому погляді ми бачим,зірки і сонце золоте,коли всміхаєтесь неначе,усе трондами цвіте...Нехай любов натхнення мрії,завжди у Вашій вони живуть. Хай щастя серце Ваше зігріє,бо Ви і є весна...майбуть !

2017-03-08 ТАК
Вона завжди загадка,і незбагненне диво,нехай Вона дарує Тобі все тепло,Щоб Ти була здорова,весела і щаслива,Щоби в житті Твоєму все було...

2017-03-08 Правда
А знаете почему Женский день именно 8 числа ? Потому что девушка 8 чудо света :)

2017-03-08 Вітаю з 8 Березня !
Щоб весна була солодкою !!!! Вас зі Святом !!!!

2015-11-08 Гарних снів
веселої ночі

2015-11-06 житель
Томашка запила кажуть що вже і Без Шекети ганяться по бохманцю. Курва она і є курва.

2015-11-06 олька
Та будь ласка будь ласка... Завжди рада старатися на користь села... Стільки компліментів прям не знаю як реагувати

2015-11-06 Правда .......
В нашій Україні,Я не встрічав красивої дівчинки,за Вас Олько,Ви розумна,мудра,талановита.Ваша усмішка радує,розмовляючи з Вами.Приходити до вашого кабінету,де аромат квітів, з під віконця в кабінеті ,лине прямо в серце........Вдалого і гарно Вам Олько дня,Ви красиве Сонечко,яке гріє усмішкою,крассою,та теплом......

2015-11-06 ПРАВДА !!!!!!!!!!
Вельмишановна О.І.ЛЕХМАН ! Дякуємо ВАМ! ЗА ПРОФЕСІЙНУ ПРАЦЮ!ДЕ ВИ З РАНКУ ДО ВЕЧОРА ПРЕСВЯТИЛИ СЕБЕ НА РОБОТІ,І З ЛЮБОВЬЮ ТА ПОВАГОЮ КОЖНІЙ ДЕНЬ СТАРАННО,ПРАЦЮЄТЕ ДЛЯ СЕЛА СТУДЕНИЙ! ВЕЛИКИЙ УКЛІН ВАМ ЗА ТО ЩО ВИ Є .В НАШІМ МІЖГІРСЬКІМ РАЙОНІ ВИ ОДНА ЗНАЙ КРАЩИХ,СЕКРЕТАРІВ!!!-!!!!! ВИ ЗА ЗАСЛУГОВУЄТЕ НА ВЕЛИКІ ПОСАДИ, УСПІХІВ ВАМ У ВАШІЙ НЕ ЛЕГКІ ПРАЦІ! КОЖНЯ ЛЮДИНА ЯКА ЖИВЕ В СТУДЕНОМУ ДЯКУЄ ВАМ! З ПОВАГОЮ ДО ВАС ГРОМАДА СТУДЕНИЙ !!!-!!!!!

2014-06-23 житель Студеного
Лехманко кілько ти суд присудив?

2014-06-21 житель
та коби сам ходив. з Клепарьом В та з Марьов Гимбинов

2014-06-20 .......
Росада хоч пише в різні інстанції а Матоляк з алкоголічками пзабар в Гоблика суватся .

2014-06-20 я
Що правда то правда,а ходит так гордо як начальник податкової.

2014-06-20 небайдужий
Матоляк і дома неварт газдовати,а в селі тим більше хиба ділянки людям переміряти.

2014-06-19 народ
Росадиха най командує в школі,а скоро вибори і народ Студеного буде голосувати за Матоляка Василя Тарасовича

2014-06-19 ДО ЖИТЕЛЬ
Студений за Росадиху з Росадов

2014-06-15 житель Студеного
Студений за Гойчук Марію Павлівну-затичку Славцьову

2014-06-09 житель
Марія Павлівна і Славець на ремонт клуба списали 280 000 грн,а фактично на ремонт пішло до 70 000 грн,і всі прекрасно знают, що одновременно Гойчук робив ремонт власної оселі за мізерну зарплату своєї жінки яка працювала зав. клуба,а самозванець Рябець ніколи не був звязаний з бюджетними коштами.

2014-06-08 слідчий
Новим очільником Студеного зі слів СЛАВЦЯ,повинна стати Марія Павлівна Гойчук,а не самозванець Рябець.

2014-06-06 До Лехман О
Олько Ви для мене сонце яке зігріває мене,я Вас велечаю, і поважаю, і кохаю !!!!!!!!!!!!

2014-06-03 Допомога
В нас у Студеному все гаразд !Але є пять Людей трохи захворівших, вони від болота даже і невмиваються, своєм запахом з тхірями мож зрівняти ,будем їх лікувати, або із Студеного висиляти!

2014-06-02 НАРОД
Не треба було людей ділити на чорних і білих,а закинутий бумеранг зловити неможливо пока він сам неповернеться.

2014-06-01 До студенця
Сам ти чупакабра безмозгла

2014-06-01 студенець
чупакабра она

2014-05-31 Банда
Шановні Земляки Хто хоче Бути Головов або секретарем на це є чесні вибори !А Лехман О,це симпатична дівчинка,якій неодна людина позаздрить!

2014-05-30 Просьба до прокурора
Відкрити кремінальну справу про перевищення службових обовязків головою і секретарем с. Студений.

2014-05-30 Звернення до прокурора
На сесії 4 травня присутніми було 10 депутатів,а голосувало 13.Під час сесії Гимба В. був одновременно у Клепаря і на сесії, Книш Б. у Мукачиві і голосував на сесії.Список присутніх які дійсно були на сесії,Шкебій,Мазур,Томинець Н,Томинець В,Совбан,Щерба,Кополовець, Блага,Кондрич,Лехман.

2014-05-21 житель Студеного
хворіє,но по Міжгірю суваться добре, особенно коли Балога гроші роздає.

2014-05-21 ?
А чого Славця два місяці неє на роботі?

2014-05-21 житель Студеного
Ясно,що Лехманка має уже і адвоката,бо найближчим часом на неї чекає апеляційний суд в м.Ужгороді.

2014-05-21 зрозуміло
Недарма Рябець робив зуваження щоб не підписувались його фамілійов,а то писали кментарі якоби від нього і тепер рішили написати від адвоката.Уже не відмажуться хіба скажуть що адвокат не грамотний.Інтересно, ахто в Лехманки адвокат?

2014-05-20 житель Студеного
Та ся Лехманка і справку добру дає за третім разом таку як треба, та людей ганяють сюди туди, у свідоцтвах про народження пише де має бути батько,она пише дані матері наприклад(Петров Марія Степанович),що туй дале говорити,єдним словом позор,ниякої привітності до людей,зайдеш в кабінет она нігті малює,хоч би голову підняла коли з вами говорить,а то як бик з-під чола, на ферму,хіба що най іде доярков робити або і там не валовчна,бо корова хвостом махне та она утіче.

2014-05-20 Житель до адвоката
Зверніть увагу на цю безграмотність. Адвокат пише слово НВинуватості без букви Е,а суДДу з двома Д.ВИСНОВОК.Коментр цей не адвоката, а Лехман О.І. і тут вона показала всім свою грамотність.

2014-05-20 до адвоката
Ви адвокат Лехман Ольги?

2014-05-20 адвокат
ця публікація недостовірна. тому що рішення міжгірського районного суду не вступило в законну силу. і роблячи таку публікацію, сайт порушує презумпцію нвинуватості особи, поки її вину не буде доведено рішенням судду, яке вступило у законну силу.

2014-05-17 до васі
марянко відколи ти стала мужського полу?

2014-05-16 ПНХ
Прокурор як перестав чай пити з Пецою, то побачив порушення по землі, так скоро і до Щурових і Суботи І. справ дійде, а то по документах "городський" автобус день-ніч возив пільговиків.

2014-05-16 житель Студеного
Подивітся на ситуацію з другого боку:Балогови Вікторови місця в Києві нема вже на даний час , но в нашій обл завдяки своєму братові (Іванови Балозі)-голові Закарпатської облради який ще при владі він міг запропонувати Порошенку велику підтримку в області і тим самим у разі президенства Порошенка прикріпитись на непогану погаду,так як Іван Балога має безпосередній вплив на сільських голів(но забули,що голови вже не мають впливу на людей) такий варіант як наведено в статі цілком ймовірний.Но в них дуже великий у цьому прокол не тих взяли в агітатори(сільських голів),людям це бидло на місцях вже надоїло, і цим самим рейтинг у Порошенка буде падати,хоч він не погана людина в нього і так багато прихильників і без грошей.Результат який, головам як на голову з неба впало, а людям бублик)

2014-05-15 Правда
Нико не дістане 5 000, бо то всьо провокація, аби за Пороха неголосували, комусь добре заплатили за ту статтю

2014-05-15 Питання
А хто проспав стрелку в стецюнича, де отримати свою долю?

2014-05-15 Оба на
Йобана жізнь!! Я гріх би мав і справді повірив що то грижа гроші пряче, а сесе Славець

2014-05-15 Виборець
Люди голосуйме за будь-кого, лиш не за Порошенка, аби не дістав Славець 5000 доларів.

2014-05-15 Не правда
Не брешіть на рижого. У нього нигда руки не були такі чисті

2014-05-15 Цікаве фото
Ба тко встиг сфоткати григу як брав від гнепи гроші на вибори?

2014-05-15 БЮТ
Хоть ся всріть, а президентом буде Юлія Володимирівна.

2014-05-15 представнику народа
Я ти дам богомолець. Гриценко наш кандидат.

2014-05-15 народ
то що кідь Порошенко вийде на перше місце в Студеному та Славиць получить 5 тисяч доларів? Кідь ви пішли таким путьом тогди Студений за Богомолець.

2014-05-15 Просто Друг
Вася у Вас якась,особиста неприязнь чи ненависть до голови?? Злий Ви Вася!!! Неможна ненавидіти людей бо це дурість та гріх.

2014-05-15 Вася
Твою голову пиздливу, Андрюха)

2014-05-15 до Васі
Голову чого?

2014-05-15 Марічка
Так в народі нового голову прозвали)))

2014-05-15 Гугл
Інформації про "Шепиздлик" немає.

2014-05-14 до Васі
хто такий Шепиздлик?

2014-05-14 Вася
Кажуть, що Шепиздлик у Київ утік.

2014-05-14 Про засади запобігання і протидії корупції
ст.22 п.2: особи, яких притягнуто до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення, повязані з порушенням обмежень, передбачених цим Законом, підлягають звільненню з роботи (служби) у триденний строк з дня отримання органом державної влади, органом місцевого самоврядування, підприємством, установою, організацією копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили, якщо інше не передбачено законом.

2014-05-13 Вася
Буришине, розмість фото Кончіти у себе над постіллю)

2014-05-13 Землячка до адміна
Розмістіть статтю про розкрадання бюджетних коштів у нашому районі на сотні тисяч. Це корупція, а не те що висвітлюється в цій замітці.

2014-05-13 до по статі
всьо толька начінаєтса, начінаєтса)

2014-05-13 по статті
от це і корупція!!! - що сестра проголосувала,щоб брату там дали кусок зеслі. І де? В глухому селі! Так не вкрала б?

свіжі новини:
(нижній студений)

свіжі коментарі:
(нижній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(нижній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.