Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Міжгірський Майдан — без барикад…


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село майдан


Міжгірський Майдан — без барикад…

Увесь світ знає про київський Майдан. А от у Закарпатті, точніше в Міжгірському районі, є свій Майдан — село, яке існує вже кілька століть. Місцеві люди — не революціонери, але не менш рішучі. Повільно, водночас упевнено вони роблять ті справи, завдяки яким існує держава — будують і прикрашають свої домівки, печуть хліб, ростять і виховують дітей...

Звільняли Європу

— Наше село ще на зорі змагань за українську незалежність виявило характер, — розповідає сільський голова Олександр Маркович. — За рік до проголошення суверенної держави депутати прийняли рішення встановити національний жовто-блакитний прапор на головній адміністративній будівлі.

Відтоді багато води спливло гірськими річками Майданка та Голятинка, які на околиці села зливаються і утворюють Ріку…

Відмова від радянських символів не позначилася на шані до тих земляків, які визволяли рідний край від фашистів. У центрі села височить обеліск, на якому викарбувані прізвища 21 воїна-добровольця, які не повернулися з фронтів Великої Вітчизняної. Набір у добровольці був оголошений після визволення села від фашистсько-німецьких загарбників — 14 жовтня 1944 року. Більшість їх у складі 4-го Українського фронту визволяли міста Чехословаччини та Польщі. Ті 37 добровольців радянської армії, котрі повернулися з війни додому, будували нове життя в краї, який у 1945-му приєднався до України…

Були пластмаси, тепер — дрова

У радянський період Майдану надали статус селища міського типу, що сталося завдяки спорудженому тут великому підприємству – заводу пластмас. Воно допомогло розбудувати розвинену соціальну інфраструктуру, до якої входять кілька багатоквартирних будинків, сучасна школа, дитсадок, бібліотеки…

— Після того, як завод був проданий у приватні руки і виробництво зупинилося, майданські заклади соцкультпобуту перестали отримувати колишню підтримку, — продовжував Олександр Олексійович. — Село в 90-ті роки залишилося без заводу, а висококваліфіковані інженерно-технічні кадри “потекли” звідси, шукаючи кращої долі деінде. Замість колишнього тисячного колективу працює з десяток робітників: фірма відправляє на експорт колоті дрова. Складні часи настали для культури, припинив існування дитсадок…

Громадою — легше

Величезні лісові масиви не належать селу. У володінні громади є всього-на-всього 1091 гектар землі, і щодо них є обмеження. Адже поряд із людськими обійстями проходять нитки високовольтної лінії електропередач “Мир”, магістральні експортні трубопроводи — газовий і етиленовий.

Громадська організація “Агенція розвитку територіальної громади “Соколовий камінь”, на чолі якої Оксана Маркович, втілила в життя п’ять проектів, які зробили життя селян кращим. Виконували їх на основі співфінансування разом із закордонними грантодавцями. Серед таких — “Реконструкція вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій”. Завдяки минулим проектам встановили пандуси в кількох громадських будівлях тощо.

Цьому дитсадку може позаздрити малеча й у столиці. Його не лише повернули до життя, а й відкрили в ньому додаткову групу на 25 місць. Діє сучасна система опалення, настелено паркет, виготовлено новий ігровий майданчик.

— Відремонтували адмінбудинок сільської ради, повністю замінили дерев’яні електричні опори на залізобетонні, — додає Оксана Маркович. — Для збирання ПЕТ-пляшок встановили на узбіччях вулиць контейнери. Виготовили альтанки та обладнали місця для відпочинку, відремонтували та благоустроїли сільський стадіон, газифікували вулицю Братерства, здійснили берегоукріплення уздовж цієї вулиці та в урочищі Болькіт, провели високошвидкісний Інтернет.

Центральну вулицю облагородила нова зупинка громадського транспорту. Тепер під надійним дахом можна дочікувати автобуса в різні боки: чи до районного центру Міжгір’я, чи до обласного — Ужгорода, або до Івано-Франківська, Львова.

Цілих два роки на базі сільської бібліотеки разом із її завідувачкою Любов’ю Бобонич школярі випускали 12-сторінковий щомісячник “Мій Майдан”. Друкували по дві сотні номерів кожного випуску на принтері.

А ось відбудова сільського клубу, який у складні 90-ті став аварійним, залишається солодкою мрією. Немає коштів.

Дітей примножується

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Блецкан згадує, що раніше тут навчалося понад триста дітей. “Зараз їх майже вдвічі менше, але демографічна ситуація стає ліпшою: дітлахів із року в рік збільшується, у недалекому майбутньому будуть наповненими всі класи. Так, цьогоріч до школи підуть майже тридцятеро першачків”, — додала вона.

— А ще, можливо, вам буде цікавою інформація про кількість населених пунктів із такою, як у нас, назвою — Майдан. Ми дізнавалися: їх в Україні аж 36. З декотрими навіть налагодили зв’язки.

Бібліотекар Людмила Бунча майстерно оформила в школі куточки, які відтворюють картини живої природи. Тут і кущі та квіти, і гриби серед заростей моху, і птахи та звірі… Тож у коридорах школи почуваєш себе так, немов у лісі на галявині.

Кому хліб…

На висоті понад півтисячі метрів над рівнем моря земля родить бідно. Тож ліс, який “окупував” довколишні гори і нагір’я, — основне багатство. Майже двом десяткам працівників місцевого лісництва — підрозділу Міжгірського держлісгоспу — дає постійну роботу. Посезонно ще близько ста майданців працюють на лісозаготівлях, а також на догляді за розсадником культур. Багатьох місцевих виручають гірські: доплата надається за висоту над рівнем моря.

Робочих місць усе одно не вистачає, тож чимало селян виїжджають будівельниками і різноробочими до Чехії, Словаччини, Росії та інших країн. Не гребують майданці і поїздками вглиб України, де їх охоче приймають на будівництві, збиранні овочів, скиртуванні соломи.

А ось Віктор Росоха знайшов для себе інше заняття — різьбяра-сувенірника. Це ремесло допомогло йому разом із дружиною Надією вивести в люди двох дітей. Лише проблема: молодший Роман, який закінчив університет “Львівська політехніка”, тепер сидить вдома. Його спеціальність “міжнародні економічні відносини” нікому не потрібна.

— П’ять років навчання і тягання сумок із батьківського дому, щоб тепер бути без копійки? Хіба на це ми сподівалися? Якщо молодому фахівцеві з червоним дипломом нікуди після вузу податися, то чи матимемо ми ту Україну, якої сподівалися? — нарікає на синове безробіття матір.

Залишається одне — надія, що сьогоднішні зміни в країні вторують молодим людям із Майдана, біографії яких нагадують Романову, кращий шлях.

… А кому із маслом

Серед шістнадцятьох підприємців села, які мають власний бізнес, далі за всіх пішов Василь Черничка. Ретельно вивчив передовий досвід, перш ніж побудував власну пекарню. Його хліб найсмачніший у районі, бо випікається старим методом — на опарі. Тобто з додаванням живої культури, яку самі ж вирощують із пробірки. Нині цей метод, який широко використовувався в радянський час, майже забуто.

В усі кінці району звідси відправляють хліб, булочки, печиво тридцяти найменувань. Використовують не газ, а дрова. “Дров’яну” піч замовив у Сербії, де пекарі давно відмовилися від дорогого газу. Почавши власний бізнес із нуля, Черничка забезпечив роботою тридцятьох майданців. Сумлінно сплачує всі податки і збори, зарплати у його пекарні — без конвертів. Роботу у Василя Васильовича, хоча вона нелегка й вимагає багато поту, сільчани цінують. Поряд із ним – і дружина Ірина.

Через 18 років — Даринка

— Ми з чоловіком Федором ще 19 років тому одружилися і дуже довго не мали дітей, — розповідає Світлана Ньорба. — Дуже хотіли їх мати, тому до якого лікування, консультацій лише не вдавалися. Даремно. Втративши надію мати власних діточок, шість років тому взяли собі трьох із будинку дитини. За документами — прийомна сім’я.

…Через п’ять років сталося диво — у Світлани й Федора з’явилася ще одна дитинка, власна.

— Це нам із чоловіком такий, мабуть, подарунок від Бога, що ми цих трьох узяли, — додає Світлана.

Як учитель початкових класів, вона навчала у школі трьох своїх названих дітей, тепер із однорічною донечкою Даринкою перебуває у декретній відпустці. А Богданці, Артему і Леоніду — уже 10, 12 і 14. Вони носять сестричку на руках, водять подвір’ям.

Дорослі разом із дітьми працюють на присадибній ділянці, де вирощують картоплю, топінамбур. Сім’я тримає власну корову, курей. Леонід хвалиться, що за один раз випиває літр молока, а за день — три. “Я не менше!”, — додає Артем.

За нашою розмовою ліниво спостерігав пес Кузя. Йому 15 років, але все ще сторожує.

Тато Федір зробив для сім’ї затишну альтанку. Він — тесля-самоук, але робить усе професійно — від дерев’яного будиночка до гойдалки.

А бджоли — не дикі

Хата сільського голови стоїть поряд із батьковою. І всюди тут — бджоли. Батько Олексій Олексійович утримує з півсотні вуликів. І біля власної хати, і в окремих урочищах за селом.

Якщо колись лише дикі бджоли жили у дуплах, то у цього пасічника там вони живуть і сьогодні. Для комах зроблені заглиблення-дупла: в них набагато краще розмножуються. Продаж не меду, а саме бджолосімей дає основний заробіток. “Пакети” охоче закуповують бджолярі з інших регіонів України та з Росії.

Дерев’яним вуликам бджоляр зробив “обличчя” — намалював “очі й вуса”. Ще кілька бджолиних хат пасічник поселив у так званих сапетках — вуликах-“солом’яниках”.

— У дикій природі бджоли завжди так жили, — каже Олексій Олексійович. — Тому в колодах і солом’яниках вони краще виживають, формують здоровіші сім’ї. Ці вулики є безрамковими: соти для відкладання меду формують самі бджоли.

Життя в закарпатському Майдані не згасає ні на мить. І про київський Майдан тут згадують не частіше, ніж деінде.2014-05-09
переглядів: 8131
джерело: Василь БЕДЗІР. Міжгіря-онлайн.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(43):

2016-05-02 майданці просипаємось
поливальний понеділок - пора вже гарем водою поливати та в баню заганяти ! А скільки приміальних виписали в сільраді на майські пікніки

2016-04-01 МУЛЛА ХАДІДЖЕ
КОЛИ ЗАСІДАННЯ ДИВАНА БУДЕ В МАЙДАНІ? ДАРЬЬЯ най усіх послушниць наложниць сповістить повістками! Будуть навірно послушеницю свіжу постригати угарем. А сись ОГЛИ= ФІЧОРЯЄВ най нелиш у зуби позирає, ай у піднебіння дивит чи дуже чорне... Сюндюль АГА най гостину парує в зильонці. Буде свято в Гаремі.

2016-03-18 Великий
Бурдиха,гарем, Саша злодій. Гнати кодло з села в три шиї. Бурдиху-Шнепу, Гальку-медсестричку, Сашка-снайпера на схід за пільгами атовськими.

2016-03-18 Другу БЮТЬ Гуляга
Якщо бурдисі в ГААРЕМІ дали роль завгааремом, то її чикає доля Дарії по сюжету Роксоляни. Так що чикаємо від тебе бурдихо такий крок - в питлю курву... Як вийдиш на пнизію то і кусок хліба тобі не один підприємиць не продасть за твої зимельні махлї бля.

2016-03-18 ДО корупції
А скільки процентів корупції має голова від інтернету ((

2016-03-03 НА ЗАРОБІТКАХ
Такси і запишіт на заробітках. Роками ничого не робите лиш премії собі виписуєте та людські діти вам на зубах та сплетнями займаєтися. Свого зятя запакувалась у Ужгород а невідправиш служити. Тоти справки що виписуєте може виписати Ваканя із Брошнячков а може ще краще.Як прийде із заробітків то зайде до вас бога вам матерого .

2015-11-24 !ХАУС
Бачите скільки ЛЮДЕЙ ?Стільки буде дуже скоро напад на ВЕРХОВНУ РАДУ !НАРОД НЕБУДЕ ТЕРПІТИ ЦЬОМУ ХАУСУ !

2015-11-24 ПРАВИЙ СЕКТОР.
Защо помирали на майдані ? Защо помирають кожній день і на далі ? Коли у Верховні раді ,Патріоти УКРАЇНИ,щось требують,а у ДОНЕЦЬКУ більше стріляють! ЩО ЦЕ ЗА ПОЛІТЕКА,КУДИ ВОНИ КЛОНЯТ ? ПРАВИЙ СЕКТОР КОЛОМОЙСЬКОГО ПОЧНЕ НАСТУПАЛЬНІ ДІЇ .

2015-11-22 До тих що дорвалися до влади
краще най розкаже сімя бурдюшки та та маковичів скільки грошей пропустили через доньку сторожиху, через ремонти через свою сімю ремонтників та напишіть за себе як ви двоє свої програми виборні виконуєте. І за зарплати свої щомісяця тут пишіть ккілько получаєте.А малолеток споюють у зильонці!

2015-10-14 До майданських кандидатів
Шановні кандидати Вагерич В.,Рекіта М,Л,Ф..(короче сімя Рекітів),Юртин О.,не треба так хвилюватися за Марковича і Бурду, напишіть ліпше про себе,що ви можете зробити у с.Майдан, чого за вас голосувати.Да, знаєте бухати у всіх забігайловках, чи стріляти із пушки,як Вагерич часто знає,пургу розносити,малолєток споювати.Да це про вас Майдан буде у надьожних руках із такими депутатами...

2015-10-14 бистрий
Щось наш пилорамщик буришин не робит порядок з опилками треба не перекривати дорогу йому а коктель парувати оби терпуга згоріла. Один у полі не солдат треба піднимати людей і не поможут йому і галасови відходи що задарь роздают оби за них голосували. Лівака доста принимат краденого а робит із себе порядного чоловіка. На другий рік гади будут лізти у хижі.

2015-10-13 Бедзір
Я вам майданці мало злукавив за файні гроші з зельонки клуб не зупинився а його за вісім тисяч викупив няньо голови олекса. нич не роблят до ліпших часів.Розумний керівник пятьох європейських проектів то друга жона голови оксана. першп май розумна бо козачка і офіційно з ним нерозписуєся. міліція за пограбування села може всьо конфіскувати

2015-04-09 Депутат
Запитайте у Бурди і Марковича скільки вони отримали зарплати за лютий, березень і квітень 2015 року, а особливо скільки преміальних собі виписали перед Пасхою!

2015-01-12 Громаді Майдана
Народ! Нуждаюся У Вашій допомозі! Треба дуже багато шин автомобільних, всі шини звозимо в ярок, що перед клубом, в кого багато шин звоніть на мій діджус, номер уже маєте - той що на 332 закінчується, будемо ту нечисть із сільради на днях викурювати чорним димом із ладаном!

2015-01-05 Іван
У селі Майдан барикади скоро точно будут, вже шини на плотах і біля фірток бачили, а я вже із бляхи два мусорні баки сварив, будемо ту нечисть із сільради викидувати як сміття, бо пора вже їм і так доста взолотилися

2015-01-04 Сопілці
На громадських засадах!

2015-01-04 Сопілка
"Василь" чи "василіса" -- розкажи звідки фінансується самооборона ?

2015-01-02 Василю
Щось таке Василько сказав.. Як в річку плюнув

2015-01-02 Василь
Хотів бим зазвідати нашу доплесну СБУ - службу безпеки - доки ця мацкальська агентура буде колотити нашим районом???? Мало нам біди в двох областях?? Каждий другий в районі знає хто з ким звязаний і звідки ростуть ноги сього дурдома в нашому районі. Відки фінансуєся самооборона?? Що чекаєте хлопці? Нової республіки!!!!

2014-12-31 Самооборона
Вітаємо Нелюку Штепу, Сашика-юриста з останнім Новим Роком на посадах в сільраді. Щоб Штепа із Сашком на нарах не опинилась за зловживання службовим становищем та розкрадання бюджетних грошей. З повагою самооборона, Народна рада, жителі села Майдан.

2014-12-28 Реформи Шкета
Кому це все УкраїнкА-провладна це все розказує, кому муляє очі? Вже і в 90-тих проводили ті реформи і в 2000-них і нічого не зробили! А що до Інтернету, то Інтернет буде муляти очі Бурдусі з молодиком-колегою ще довго-довго

2014-12-27 Українка
Приємно читати, майже без граматичних помилок, в два рази менше яду, невже діє!!! Для загального розвитку коментаторів, згідно нових реформ - Майданської сільради не буде, лікарні не буде, інтернету також не буде ( дорогий ), землі не буде ні кому набирати, ні кому роздавати. А за довідками і в Хуст поїдемо, що нам там - недалеко. Надіюсь і "самооборони" - не буде - з ким воювати як не буде ворогів- односельчанів. Час поставить все на свої місця....

2014-12-27 Бояться вже
Дуже розумний спосіб УкраїнкИ від імені влади села "блиснути розумом" перед громадою села Майдан! Але пізно, бо те що скільки Бурдуся собі понабирала по всьому Майдані земель із своїм нинішнім молодим колегов через підставних осіб вже всі знають! А тому хватить Сашка і Штепу облагороджувати до наступних виборів, хай ся мало Дерич успокоїт.

2014-12-27 Українка
Село Майдан - один з найкращих куточків нашої країни. Село, де я народилася і проживаю. Тут живе багато розумних, добрих, високоінтелектуальних людей, які всі один одного знають, всі вітаються, ходять один до одного в гості. Читаючи попередні коментарі, інколи важко зізнатися, що ми разом виросли, ходили в одну школу - ні одної грамотної фрази, ніякого уявлення про устрій і законодавство країни, в якій ми живемо, тільки бруд, яд і ненавість... А в народі кажуть : "поганому танцору ... мішають". Хай кожний з коментаторів, зробить особисто щось для села, де ти живеш і напише тут - я зробив, зроби і ти... А "гадити" в інтернеті - простіше за все. На наших кордонах - зовнішній ворог, а ми воюємо один з одним,і шукаєм винних, нажаль. Може правду кажуть, що ми не заслужили незалежність, ми не вміємо бути державою, сімєю, ми не вмієм підтримати один одного. Кажуть, донеччани і луганчани самі винні, гопники, наркомани, невіруючі.... Чим ми кращі????? Давайте станем трошки добрішими і один раз в тиждень задамо собі питання: "А що я зробив для людей, для села???" Добро - притягує добро, а зло і ненавість - тільки подвійне зло і ненавість. Де ви, МАЙДАНЦІ??? Я знаю, ви є,прості, добрі, адекватні....

2014-12-24 ПРОТИ КОРУПЦІЇ ТА ЛЮСТРАЦІЇ
Сільська рада і її урядники є слугами народу а не ПАЛАЧАМИ народу. ПОСТАНОВА жителів с. Майдан та громадського обєднаня "НЕМА МІСЦЯ ШАКАЛАМ І ГІЄНАМ У СІЛЬСЬКОМУ УРЯДІ" : 1. Провести повну ЛЮСТРАЦІЮ БУРДИ Л., та почистити її корупційними діями за 30 років "роботи". 2.Зобовязана написати ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ ( надати їй ручку і папірь) 3. Громада та ГО рекомендує депутатам обрати на посаду секретаря сільської ради - члена виконкому ВАКО СВЄТУ. 4. На бухгалтера надати заявку в районну газету Верховина. 5. Постанова набирає чинності з 100 січня 20015 року.

2014-12-17 БРД ПНХ
сю уку добре знає весь майдан.Ся вже не одного голову перебула, пересиділа і на той світ відправила. Завод Пластмас з Вовком продала наобіцяла майданцям робочі місця по переробці вовни а там чорти ся гонят по заводу. Де тоти робочі місця? Та ся луциферька (диявол) дивит лиш свої жеби натоптати преміями. Землі собі мало відкусила коло заводу та позират кого би вкусила. Коли сяка ука буде сита? ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!

2014-12-11 до майданців
нарід з майдану вставай! Бурдиху з посади на сільську люстрацію дриляй і нахрінь з посади виганяй! Там нема що її більше робити.

2014-12-03 до небайдужих (із Голятина)
як будити у АТО відправляти Голятинську сільську раду то незабудьте забрати в компанію і сикритарьку Майданську, там буде мати можливість преміальні собі нарахувати. НАБИРАЙТЕ ТА ЧИТАЙТЕ "Керівники кількох сільрад на Міжгірщині виплатили собі і підлеглим премії на 11 тисяч гривень" із Закарпаття онлайн. А ще Бурдиха най розкаже бога її материнного кому липові дотації виписували на худобу, та де та кримінальна справа, що до суду з міліції не дойшла з 2013 року. Треба таких, що державу розкрадали в АТО направляти.

2014-11-17 їз вакарівської
се=ре=таррка забула, що що народ її найняв служити народу а не наоборот.. В жовтні 2015 року Майданці не малиби її обирати за сякі діла ні в депутати ні в се=ре=тарьки. хоче урвати пенсію державного службовця і на роботі робити далі, та ще 10 посадових окладів забрати а то приблизно аж 15 тисяч. пишіт на неї заяви і скарги через інтернет, якщо бачите ,що за 27 років вона порушувала ваші права.

2014-11-17 до майданської се=ре=тарші
доки ся паскуда буде пити кров з народу. кватирі дві продала в майдані, дві земельні ділянки взяла під себе задарь ( коло заводу пластмас та коло садика). Дві кватирі купила донькам в Ужгороді та Львові. Зарплати їй три з половинов тисячі не хватає , та ще премії незаконнї бере. Знайдіть у пошуковику " Керівники кількох сільрад на Міжгірщині виплатили собі і підлеглим премії 11 тисяч гривень" Закарпаття онлвйн. Сю паскуду з майдана давно пора гнати на біржу. Ще невстигла собі групу інвалидності купити на ГОРБ, бо режим ПР кінчився.

2014-11-12 Мойсей
Людина живе на Землі,щоб заслужити собі Царство Небесне,де нема початку ікінця.В гаманцю замість грошей у вас мають бути Десять Божих Заповідей ,і суворо маєте їх ся додержовати,якщо ваш сосід немає грошей дайте йому,бідних родин допомагайте лікувати,одівати,ігодовати.Постом і молитвою із слезами,замучте тіло своє гріховноє,і тоді через кілька років ,вам приснеться сон,на чотирьох сторонах нашої землі будуть гарні квіти,на одній стороні будуть червоні квіти,це любов Божая до вас,на другі стороні голубі квіти це мати Божа молиться за вас,на третій стророні Жовті квіти це пости ваші і молитва ваша,до Бога своєго,на четвертій стороні білі квіти,це діла ваші милостеві до брата та сестри своєї.

2014-11-12 до не знаю
це бувша мерша Словянська

2014-11-12 не знаю
Хто тото неля штепа?

2014-11-06 отцу Василию і громаді
Аж сися майданська віруюча, то вона бизівно ходить до церкви і має всю службу на колінах поклони бити зато,що йде протів народу Майдана.А отець Василий при сповіді немає її причастя давати пок ся не покає.! Та най читат біблейні правила об ізбавленії от злих помислов і всякой злоби та дотримується 10 божих заповідей. Аж ся неісправить перед чилядьов то і депутати можуть її зняти і більше не вибирати! А ще як не буде робити добро чилядникам - служити віров і правдою чиляди в селі, то до неї має прийти батюшка та кадилом її витовчи, аби вийшов з неї демон.

2014-11-06 для 1111
дурдом ся кінчит коли не буде в селі нелі штепи.та всю погоду строит. ту нелю штепу треба достроково викинути в мусорний бак та припарфумити її чубок зельонков.

2014-11-06 1111
чому у Майдані на сесії виділяють землі депутатам наразі тайно і заяви ся пишут такуй там , для других землі нема (коли і що то було докази є)а де тоти заяви що подалися до сесії людям відмовили на рішення землі коли ся кінчит сись дурдом.

2014-11-06 василю бедзіру
Кому належить сільський клуб у майдані?

2014-11-04 барикади скоро будуть
якщо бурда і Маркович будуть і дальше вести антинародну політику у відмові в наданні земельних ділянок під забудову, бо все їм комерції нехватає (неможуть наїстися людських грошей та напитися сльозів і людської крові)- а кров людська і сльози не водиця. Такими саме діями видавлюють молодь та молоді сімї з с. Майдан -- се що не є ГЕНОЦИП в с. Майдан.Добре що собі без комерції понаділяли землі.

2014-11-03 123
Забув чи скрив голова похвалитися Василю Бедзіру скільки у них у родині магазинів та ганделиків аж уд Прислопа та аж до Новоселиці?? Та скільки прибутків щодня від реалізованої водки та пива і скільки несчасть дають від пянки в сімї дружня родина підприємців.

2014-09-16 Сергійович
Ганьба Бурді і Марковичу, які в селі нічого не роблять для народу, а тільки премії собі виписують!!!

2014-05-13 Майданчик
Для чого згадувати-вони самі себе хвалять та родину!

2014-05-09 Василю Бедзіру
Ви у своїй статті чудово описали життя селища. І всім у ньому є місце-підприємцям,лісовикам,бібліотекарям,вчителям,різблярам,працівникам садочку. А на медиків доброго слівця не залишилося? Невже не можна згадати фельшера Юру Ковбашина,медсестру Сопілканич та інших,які роками надають допомогу нашим дітям,старшим людям?

2014-05-09 Аа
Молодці, я радію що є такі люди

свіжі новини:
(майдан)

свіжі коментарі:
(майдан)

всі коментарі

найбільше читають:
(майдан)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.