...

Чи буде їздити автобус?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Чи буде їздити автобус?

Ще недавно, студенці протестували щодо закриття дороги до станції Бескид, і добились спорудження для них дороги-обходу більш-менш нормальної, та тут нова проблема: автобус В.Студений-Ужгород перестав їздити.

Знову прийшлось збирати підписи, писати звернення до владних установ, щодо вирішення нової проблеми. В звязку з ситуаціїю в державі, наше звернення розглядалось довго, та недавно таки надійшла відповідь з облдержадміністрації з розясненням, що даний рейс повинен виконуватися до 4 липня 2016 року, згідно договору між адміністрацією і Міжгірським АТП.

Наш земляк Петро Бобик (т.0505500964), який працює в департаменті житлово-комунального господарства облдержадміністрації і який розглядав наше звернення та готував відповідь, по телефону мені повідомив, що ними направлений лист в Міжгірське АТП з вимогою здійснювати перевезення пасажирів, в іншому випадку з автопарком буде розірвано договір і проведеться новий тендер, за результатом якого буде заключено договір з іншим перевізником. Участь в тендері зможуть взяти всі бажаючі.


Чи буде їздити автобус?


2014-03-26
переглядів: 1693
джерело: Сергій Росада

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2018-10-28 Фоскін
Вже ходит чорт

2015-01-11 славець
надюха на мою думку вирішит це питаня ,а васіль топливо нехай побачут яка важка шабка керівника.Щоб я вас усіх бачив шнурки ваші фамілії на берова .

2015-01-11 житель
Чогоавтобус їздить як захочеться шоферу??? чого його немає у звичайнідні, атільки в пятницю і неділю???? і то він їде не по графіку, а коли захоче шофер... Або хай їде нормально, або знайдіть інших перевізників... Безпредєл.

2014-04-11 бус
де той атобус.коли вже почне издити?

2014-03-26 житель
ще хтось має претензії до Росади як до депутата , що він нич не робить, Славцьови автобуса для села не треба. Молодець Сергій Васильович так тримати!

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.