Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Мар'яна Добоні: мрію засадити Карпати деревами


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село келечин


Мар'яна Добоні: мрію засадити Карпати деревами

15 дерезня - 75-та річниця проголошення незалежності КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ!
Здається, що я народилася з цим знанням, воно закладено в мені десь на генетичному рівні, я - українка, а моя держава - Україна, ота широчінь землі за Карпатами - досі пам"ятаю, як мама в дитинстві показувала мені, де саме знаходиться ота Україна.
Іншим якимось безумовним знанням для мене видається той факт, що у березні 1939 р. Закарпаття утворило власну незалежну державу. З якимось особливим душевним трепетом про це завжди говорилося в моїй сім"ї, а я завжди по-особливому пишалася цими подіями і своєю третьою/десятою дотичністю до них - моя мама народилася в рідному селі Августина Волошина.
Це особлива сторінка для мого краю, яку я досі не можу до кінця осягнути: по суті, Закарпаття ніколи не входило до складу Української держави, у якому б вигляді вона не існувала, окрім того, воно ще й географічно ізольовано, АЛЕ! 15 березня 1939 р. була проголошена незалежна держава КАРПАТСЬКА УКРАЇНА з синьо-жовтим прапором та гімном "Ще не вмерла Україна". Звідки взялося оте знання національної самоідентичності?

Я люблю Закарпаття, вдома розмовляю тільки діалектом, незважаючи на свою філологічну освіту, не можу жити без бринзи, леча, лопатків і фасольового супу, мрію засадити Карпати деревами, щоб вони знову стали лісистими і вірю, що мій край стане курортом №1 у світі!.

П.С. А ще зверніть увагу на цю листівку. Здавалося б, стільки часу минуло, а проголошені 75 років тому істини як ніколи актуальні у ці складні дні.2014-03-18
переглядів: 1761
джерело: Мар'яна Добоні

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(келечин)

свіжі коментарі:
(келечин)

всі коментарі

найбільше читають:
(келечин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.