Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Cільрада надавала в оренду "чужу" землю


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село репинне


Cільрада надавала в оренду

Прокуратура Міжгірського району звернулась до Господарського суду Закарпатської області з позовом про визнання недійсним рішення Репинської сільської ради та договору оренди земельної ділянки площею майже 5 га.

Прокурорська перевірка в Репинській сільській раді, показала, що у лютому 2005 року, дана сільська рада своїм рішенням надала приватному підприємству в оренду з правом викупу строком на 20 років, земельну ділянку площею майже 5 га і вартістю 1 млн. 500 тис. гривень.
«Однак, це рішення незаконне і підлягає скасуванню – пояснив прокурор Міжгірського району Сергій Зовдун, - адже вказана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту села Репинне».
До того ж, сільрада вийшла за межі наданих законом повноважень, так як розпорядження земельними ділянками за межами населеного пункту для ведення комерційної діяльності входить до повноважень Закарпатської ОДА.
Окрім цього, не дотримано і ст. 20 Земельного кодексу України щодо порядку зміни цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення на землі комерційної діяльності.2014-02-08
переглядів: 1596
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-01-14 кат
ага придадут вам самі.А фігу з маком.Ходят тихо як голова так і його товсті помічниці .Нич ниє не довго лишилося.слава Україні.вперед воїни світла.

2014-12-11 патріот
як землю забрали так іпридадут ще і вишку получат а.голова дрижит і мтня мокра

2014-11-21 пс
золдуна нахуй із района козла продажного якщо не піде ми його вивержемо з третого поверха

2014-11-21 патріот
Прокурор Зовдун робит собі козирь, а більше нич не видит за кривульов ,де було оголошення за ріков 8 гектарів про продаж ,чогоу Верховині не напише.Буде третій Майдан.

2014-05-20 свий чоловик
пидераси хотили забрати вид села землю.

свіжі новини:
(репинне)

свіжі коментарі:
(репинне)

всі коментарі

найбільше читають:
(репинне)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.