Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Запрацює молокозавод.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село келечин


Запрацює молокозавод.

Позавчора керівник райдержадміністрації Василь Щур ознайомився з підготовчими роботами до введення в експлуатацію молокопереробного цеху в селі Келечин, що на Міжгірщині. На заході також були присутні заступник голови райдержадміністрації Іван Ледида, директор підприємства Михайло Шурдюк та працівники підприємства.

Під час візиту було оглянуто приміщення підприємства, обговорено його роботу та подальші плани розвитку виробничих потужностей.

Так, очільник райдержадміністрації Василь Щур підкреслив:

- Відрадно, що на Міжгірщині невдовзі буде відкрито підприємство з виробництва чистої екологічної продукції. Впевнений, що з відкриттям малого підприємства буде вирішуватися і важливе питання можливості для збуту на території району молока населенням, яке утримує у своїх господарствах ВРХ. Наразі вже прийнята відповідна програма розвитку та підтримки підприємств з переробки сільськогосподарської продукції в районі на 2013-2018 роки, згідно з якою заплановано відкриття ще ряду малих підприємств, і це, безумовно, сприятиме розвитку території району, як цього вимагають завдання Президента України та вищестоящих органів виконавчої влади, - наголосив посадовець.

Повідомляємо також, що об’єкт уже готовий до введення в експлуатацію на 96 %. Пробний запуск заплановано провести після нового року. Закуплено холодильне устаткування, спеціальна виробнича техніка.

Планується виготовляти на підприємстві екологічно чисту продукцію – пастеризоване молоко, масло, кефір, сметану, яка реалізовуватиметься як бюджетним організаціям, так і населенню.

На перших порах потужність виробництва продукції складатиме до 2 тонн на добу. Приблизно стільки ж і закуповуватиметься молока у дворогосподарствах громадян.2013-12-28
переглядів: 1743
джерело: Міжгірська РДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(келечин)

свіжі коментарі:
(келечин)

всі коментарі

найбільше читають:
(келечин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.