...

Верховинці підтримують спортивні традиції


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село вучкове


Верховинці підтримують спортивні традиції

Минулої неділі одразу два спортивні заходи пройшли у нашому верховинському краї. І, важливо, що це відбулося не в райцентрі, як зазвичай, а у Вучковому.

Пройшли обласні змагання з волейболу з нагоди 15-ої річниці відкриття новобудови місцевої загальноосвітньої школи.
Спортсменів із Вучкового, Міжгір’я, Мукачівського району, міста Виноградів тепло привітав директор Вучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрик В.М. Відрадно, що даний захід проходить завжди за підтримки людей, справжніх патріотів – вихідців із Вучкового, це Юрик В.В., Юрик І.І., Юрик В.М. та інших підприємців-міжгірчан.

А перше місце вибороли Вучковий, друге спортсмени із Мукачівського району, третіми були освітяни міжгірщини. Команда «Березовий віник» та виноградів ці відповідно посіли четверте і п’яте місця.

А у Пилипці було відкрито лижний сезон. На старт вийшли спортсмени із лижних гонок. Тут пройшов перший етап відкритої першості ДЮСШ та товариства «Спартак» серед дітей та підлітків.

Загалом близько 80 спортсменів зібрав цей турнір, що пройшов неподалік водопаду «Шипіт». Це, зокрема, команди з Міжгір’я, Соймів, Келичина, Буківця, Н.Студеного, Пилипця, Подобівця, а також гостей із Волівця та Гукливого.

Крім того, кращі лижники району, вихованці ОДЮСШ ФСТ «Спатрак» на даний час проходять збір у Тисовці і готуються прийняти участь у розіграші кубку України серед ДЮСШ та спеціалізованих навчальних закладів.

На перших лижних стартах показали хороші результати наші спортсмени із Келичина (Мись Василь, Сегляник Маря’на, Мись Валентина, Зубанич Олександр, Сениця Василь, Кінаш Денис), Студеного(Дзьобак Василь, Рогач Олександр), Буківця(Шкирта Марина), Міжгір’я(Мильо Роксолана, Беля Іван, Дурунда Іванка), Соймів(Фалюкович Марія, Галай Ольга), Пилипця(Кравець Мар’яна).

Наступні змагання з лижних гонок у районі пройдуть у січні 2014 року.


Верховинці підтримують спортивні традиції

Верховинці підтримують спортивні традиції


2013-12-25
переглядів: 2236
джерело: MRDA © 2013.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(вучкове)

найбільше читають:
(вучкове)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.