«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Вшанували делегата І з”їзду Народних комітетів Закарпатської України


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село вучкове


Вшанували делегата І з”їзду Народних комітетів Закарпатської України

26 листопада, заступник керівника району Володимир Голодняк, редактор районної газети «Верховина» Марія Рубець, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вощепинець, директор Вучківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Василь Юрик за традицією, в день відзначення 69-ї річниці проголошення Маніфесту про возз”єднання нашої області з Україною відвідали учасника Першого з”їзду Народних комітетів Закарпатської України Петра Продана.

Під час теплої бесіди гості привітали Петра Степановича з річницею цієї доленосної для жителів Закарпаття події, згадали ті історичні часи, життєвий шлях відомої у краї високоінтелігентної людини.

Доречно відзначити, що Петро Степанович Продан практично все своє життя віддав справі навчання і виховання верховинських дітей. Сам він із родом із Виноградівщини, та склалося так, що після закінчення Хустського педагогічного училища був направлений на роботу у тодішній Волівський округ. Протягом трудового шляху працював вчителем, директором Синевирсько-Полянської школи, а згодом, - більше 30 років, - очолював Вучківську восьмирічну школу.

Петро Степанович загадав, що із 663 делегатів Першого з”їзду Народних комітетів, на сьогодні, на жаль, живими залишилися тільки 8.

- Ця історична подія стала знаковою для Закарпаття. Тому ми повинні робити все для того, щоб наші діти, онуки, не забували її. На виконання завдань Глави держави, ми працюватимемо над тим, щоб консолідувати закарпатців навколо ідеї української державності, - зазначив Володимир Голодняк.

На завершення зустрічі гості подарували Петру Степановичу книжку керівника Синевирсько-Полянської ветеранської організації М.Бембила «Синевирська Поляна. Історія та сучасність», де опубліковані спогади про його життя у цьому селі, а також побажали йому добра, благополуччя та ще багато років передавати молодим поколінням свої знання та історичний досвід у справі державотворення.2013-11-28
переглядів: 1306
джерело: MRDA © 2013.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(вучкове)

свіжі коментарі:
(вучкове)

всі коментарі

найбільше читають:
(вучкове)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.