...

Лікар залишився без домівки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село новоселиця


Лікар залишився без домівки

Чергове пленарне засідання Закарпатської обласної ради не обійшлося без скандалів та сенсацій. Цього разу яблуком розбрату стало питання про надра, через яке депутати провладної Партії регіонів розсварилися із єцівцями і ті відверто саботували подальшу роботу ради, не голосуючи за жодне із питань.
Як наслідок, проваленими виявилися як ті ж проекти рішень стосовно надр, так і ряд інших принципово важливих для області питань. Серед них – і кілька проектів по передачі майна у власність громад сіл, селищ та міст області. У результаті того, що представники фракції Єдиного Центру відмовились голосувати за винесені на порядок денний питання, невирішеною, до прикладу, залишилась доля комплексу будівель і споруд санаторія «Перлина Карпат».

Постраждали від поведінки своїх єдиноцентристських обранців і прості закарпатці. Так, одним із питань по передачі майна була і передача будівлі аптеки у селі Новоселиця Міжгірського району у власність сільської ради. Робилася ця передача для того, щоб на другому поверсі цього приміщення можна було облаштувати житло для сімейного лікаря, котрий працює у цьому населеному пункті і нині має проблеми із власним житлом. Сільська рада зобов’язувалася не прибирати із першого поверху аптеку і, в той же ж час, створити на другому поверсі всі умови для того, щоб там міг проживати лікар. Тим не менш, після сьогоднішніх подій в обласній раді, приміщення аптеки так і не потрапило у власність сільської ради, а лікар залишився без домівки. Просто через те, що єцівці вирішили «показати характер» та не проголосували за це питання.2013-09-12
переглядів: 1519
джерело: новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2017-02-08 14 файно
Добренько...трохи не вистачає до трійки

2017-02-08 Новосільчанин
А не пішов би той дхтор на... Доста ся на крав за свою роботу, та доста му носили всячини, що не раз мясо текло долі ріков

2014-06-17 Новоселиця
Запотічний не має житла?

2014-06-17 марі
лікар у селі потрібен,а де новосільська аптека?

свіжі новини:
(новоселиця)

найбільше читають:
(новоселиця)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.