Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Діти – сироти з Міжгірщини отримали новий будинок від популярного реаліті-шоу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Діти – сироти з Міжгірщини отримали новий будинок від популярного реаліті-шоу

Команда проекту в цей раз прийшла на допомогу родині із Закарпатської області.
Героїня цієї програми – Ольга – занадто рано подорослішала: в 14 років вона замінила маму для двох молодших братиків і сестри. Щоб прогодувати сім’ю, Олі доводилося після школи бігти на роботу. А ще вести господарство, доглядати за малюками і ремонтувати будинок, що руйнується.

Команда проекту «Час будувати» вирушила в маленьке село на Закарпатті, щоб побудувати новий будинок для сім’ї Олі.

На допомогу команді проекту і будівельникам прийдуть знайомі, сусіди і земляки Олі. Підтримати цю сім’ю приїде популярна українська співачка Ірина Білик.2017-12-25
переглядів: 1628
джерело: .

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2018-01-12 Косюч
А я в суді добавлю фактів...І тут поставлю .

2018-01-11 Скира Павлина
Цяйлику,та я у вас шахрайка?Май великого шахрая як ти ниє в совбизі.Занимашся підробков докуминтів роки.Я на суді про всьо розкажу,і свідки будут.

2017-12-31 но боді
народ ви й типирь нич не розумієте шо вас мають за повних дібілів?

2017-12-31 ХА
А при чому тут Медведчук?

2017-12-30 Малий медведчук
Оксана Марченко (Медведчук)-кума Путіна так загримувалася ,що її не впізнати.А про свого чоловіка - кума Путіна- Медведчука навіть не згадує.Медведчуки у великому боргу перед Син.полянцями.Могли би всім потребуючим побудувати такі будинки.Напевно Медведчук збирається йти на президентські вибори,що згадали за Син.Поляну.Хоче повернутися у велику політику,але напевно прийдеться виїхати в Ізраїль.

2017-12-30 зет
А чому при живому батькові діти були сиротами? Чому батька не притягнули до відповідальності за своїх дітей? Де були соціальні служби? У наш час таких сімей безліч...Та чи всім так повезе?

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.