...

На Закарпатті притягнули до відповідальності за неприбране сміття чергову «порцію» посадовців


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село міжгірщина


На Закарпатті притягнули до відповідальності за неприбране сміття чергову «порцію» посадовців

Державна екологічна інспекція продовжує здійснювати рейди по всьому Закарпаттю й притягувати держслужбовців та сільських голів до відповідальності за неприбране сміття. Про це повідомляє Геннадій Москаль на офіційному сайті.

За останні дні працівники інспекції склали акти перевірки щодо керівництва Мукачівської та Свалявської райдержадміністрацій, акти перевірки з приписами щодо Воловецької та Іршавської райдержадміністрацій, а також адміністративний протокол із накладенням штрафу на Державне підприємство «Закарпатський облавтодор». Крім того, Держекоінспекція притягнула до адміністративної відповідальності ряд сільських голів у різних районах області.

Так, на Тячівщині складено адмінпротокол із накладенням штрафу на голову Кричівської сільради та акт перевірки з приписом щодо Вонігівської сільради. У Мукачівському районі складено адмінпротокол на сільського голову Ракошина, а в Перечинському – акт перевірки й припис щодо Тур’є-Реметівської сільради. На Ужгородщині працівники Держекоінспекції склали акти перевірки з приписами щодо Тарнівецької та Руськокомарівської сільрад, а на Хустщині – щодо Липецько-Полянської сільради.

У Міжгірському районі складені адміністративні протоколи на голів Негровецької та Колочавської сільрад, а також акти перевірки з приписами щодо Синевирської, Келечинської та Лозянської сільрад.

– Завдяки цим рейдам уже ліквідовані стихійні сміттєзвалища на околицях сіл, берегах річок та узбіччях доріг, – наголошує Геннадій Москаль, котрий ініціював перевірки Держекоінспекції в районах області. – Робота з очистки Закарпаття триватиме й далі, причому різними методами. Днями водники, рятувальники, лісівники та Хустська й Міжгірська РДА продовжать вичищати Вільшанське водосховище. А тих, хто засмічує гірські річки й потоки вище за течією, притягуватимуть до адміністративної відповідальності й нещадно штрафуватимуть2017-04-26
переглядів: 919
джерело: http://zak-kor.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2017-04-27 фатьовы
пак што до того шобытия

2017-04-26 повишыныку дербаку
Ще й яка погань,липшого цимбору загнав в могылу,та з усима обосрався,рады собственнои выгоды продасть будь-що

2017-04-26 п.Дербак
Говорите що я погань.Просто смішно.

2017-04-26 ха ха хашныку
Що клоака засвербила в дербакового петушка, що так вередуе,то хахакат то кудахтат,невартий хоча бы як настоящий петух закукурикаты,весняни гормоны диют.По сути, дербаковы все ж таки прийдеться отвичати за зныщення дерев, за забруднення,за шахрайство, накинець за те що ВУН отпета погань

2017-04-26 До ха-ха-ха
дербаківський петушара кудахкає

2017-04-26 Цветок
Девушка,это Цветок.А мужчина -Садовник.Садовник ухаживает и растит Цветок.Цветок даря ему свою нежность и красоту.......

2017-04-26 !!!-!!!!!
Знаете,кого сложно забыть ??? Того,к кому ты прикасался не руками,а душой...!!!-!!!!!

2017-04-26 Да-Да
Некоторые номера надо сохранять в телефоне только для того,чтобы ни в коем случае не поднимать трубку ...Да-Да...!

2017-04-26 !!!-!!!!!
Никогда не верьте сплетням о женщине.Они исходят либо от мужчины,который не смог завоевать ее,либо от женщины,которая завидует ей !!!-!!!!!

2017-04-26 Моя Султано
Страждання,яких я зазнаю від своєї любові,мало не зводять мене з розуму...Султано мої очі плачуть по-справжньому,заполонивши моє життя і зробили його тяжким.....Вогонь Ваших очей спалахнув до мене ватрою.......

2017-04-26 ха ха ха !!
Маскаль слабий давати вказівку на перевірку там наверху покруче маскаля сидять люди ! ха ха ха !!!

2017-04-26 Еколог
Пане Москаль, дайте вказівку екоінпекії перевірити де зариває мусор біля озера Синевир директор НПП Дербак

свіжі новини:
(міжгірщина)

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.