...

Світ побачила нова книга Андрія Дурунди "Чаша"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село рекіти


Світ побачила нова книга Андрія Дурунди


Ювілейна дата красна приємною подією.

Цими днями 60-річчя від дня народження відзначив наш відомий земляк, уродженець Рекіт Андрій Дурунда, член Національної спілки письменників України, який також удостоювався і премією імені Федора Потушняка.

Для ювілянта втішним сюрпризом став вихід у читацький світ нового видання за його авторством – книги “Чаша”.

Видання, безумовно, солідного ґатунку, містить понад 800 сторінок. У ньому поміщені новели, оповідання та вірші, написані в різні часи – минулому та теперішньому тисячоліттях. Сама філософська назва книги розкриває суть її змісту – тему земного буденного життя, в якому тісно переплітаються його людські радощі і сум, мрії, страждання, розчарування. Вона наповнена справжніми подіями і пригодами, що у письменницькій майстерності витончено художньо зображуються у кожному творі. Що відчуває душею літератор, то мовить серцем у книзі. Та найвиразнішою темою видання є гордість Андрія Ілліча за свій верховинський край, де пройшло його дитинство з його несподіваними сюжетами, складнощами. Як і віра з любов’ю до Всевишнього, людей-християн. Кожному по-різному доводиться випивати до краплини чашу долі. У передмові до книги з красномовною назвою “З відкритим серцем і чистою душею”, що засвідчує головне кредо автора, один з теперішньої плеяди найвідоміший письменник Закарпаття Василь Густі так підкреслив значення нового видання: “Це – долі його героїв – гіркі і солодкі, це їхні дні – сонячні і буремні. Це, зрештою. Його праця – тяжка, але благородна, його життя і творчість, вдячність читачів, заради яких він у поті чола в непристанних трудах на ниві української літератури під небесами нашої високої духовності і правди”.

Дісно, влучно сказано, адже, що не твір Андрія Дурунди, то за його прочитання духовно збагачуєшся. І радієш з того, що ним видано вже нівроку 12 книг.2016-11-10
переглядів: 926
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2016-11-20 .
придурок кончений, дебіл безмозглий. тормоз.

2016-11-20 !!!-!!!!!
Среди тисяч других..В УНИВЕРМАГЕ...Твое отражение,аромат один слаще всяких духов,это слишком похоже на наваждение,и диагноз дан мне "ПАЦИЕНТ НЕ ЗДОРОВ" Только это не лечат,причину я знаю...Врач сказала, би так:Вряд ли я помогу....Ти мне снишся....Я часто Тебя вспоминаю..........А ОЛЬКУ я скорее, и совсем забить не смогу !!!-!!!!!

2016-11-20 !!!-!!!!!
Ти мне снишься.Порой я ТЕБЯ представляю....Твои руки нежние,губи,ГЛАЗА..Просто я безнадежно,так сильно скучаю,Каждий миг,как бУдто проходят года.....! Не шаги,километри,что нас разделяют...И не час,а вечность дороги внутри ....Между нами вселенские ветри играют....Словно дети в прядки в МЕЖГИРЮ -ПОПРОБУЙ НАЙДИ !!!-!!!!!

свіжі новини:
(рекіти)

найбільше читають:
(рекіти)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.