Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Тетяна Гичка стала фіналістом конкурсу «Гірські горизонти»


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село тюшка


Тетяна Гичка  стала фіналістом конкурсу «Гірські горизонти»

Як неодноразово uzhgorod.in інформував своїх читачів, в області проходив культурно-освітній проект «Закарпатські діалоги», який мав на меті, в тому числі, й підтримку молодих літераторів. І ось гарна новина: учениця школи села Тюшка Міжгірського району Тетяна Гичка стала фіналістом конкурсу короткої прози "Гірські горизонти" й отримала аж два дипломи! Інформацію про це поширив в мережі Фейсбук учасник проекту Михайло Рошко. Один диплом - за підписом міністра культури України, другий - за підписом голови Закарпатської обласної організації НСПУ Василя Густі! Як після такого не продовжити писати чудову закарпатьску прозу, якої, направді, не так мало, але про яку так мало знають в Києві, Львові, Одесі і в інших містах!


Тетяна Гичка  стала фіналістом конкурсу «Гірські горизонти»

Тетяна Гичка  стала фіналістом конкурсу «Гірські горизонти»

Тетяна Гичка  стала фіналістом конкурсу «Гірські горизонти»
2016-05-14
переглядів: 1123
джерело: http://uzhgorod.in

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-05-15 Так Тримати !!!!!!!!!!!!!!!!!
Молодець !

свіжі новини:
(тюшка)

свіжі коментарі:
(тюшка)

всі коментарі

найбільше читають:
(тюшка)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.