...

Є така робота...[i](із архіву сайту "Чорна гора")[/i]


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Є така робота...[i](із архіву сайту

Кожен ранок Федір Дмитрович Щубер починає з того, що йде на пошту. Несе листи. Листи відправляються в різні куточки нашої рідної вітчизни: районні, обласні, республіканські куточки, де розміщені органи, що дбають, контролюють і застерігають. Ці листи щастя від Федора Дмитровича не аби яка допомога тим, хто покращує наше життя вже сьогодні, вже завтра і вже вчора. Дякуємо Федоре Дмитровичу, - кажуть органи. Дякують і всі виноградівці, бо не важливо чи ми є в тих листах, чи тільки будемо, важливо, що Федір працює, а значить справедливість близько.

- Ми так непробачно давно з вами не спілкувалися, Федоре Дмитровичу, що перше питання задаємо майже з нетерпінням: над чим зараз працюєте?

- Я працюю, як і працював у Приватбанку, охороняю цінності…

- А поряд з цим?

- Продовжую займатися суспільно-корисними справами. Зараз в області я очолюю партію «Справедливість».

- Прекрасно. У вас явний прогрес. Надіємося, що ви не загордилися і не перестали опікати вашого Дротинського голову п. Боглю. Пам’ятаємо, що результати роботи у Миколи Миколайовича явно покращилися з часу вашої активної співпраці.

- Звичайно, я не міг його залишити. Справа в тому, що він є головою села в якому я проживаю. Звісно, мене болить душа за ті напрямки роботи, які проводить сільська рада.

- Давайте з цього і почнемо.

- Мною проводиться робота в трьох напрямках. По екологічним питанням, по земельним напрямкам і як складова першого і другого напрямку – корупція. А позаяк громадський контроль в демократичній державі повинен бути за будь-якої влади, то я продовжую ці напрямки вести і контролювати. Але спочатку я б хотів освітити одне цікаве питання. Будучи в статусі кандидата в депутати до Закарпатської обласної ради, зустрічаючись із своїми виборцями, мені люди дали завдання перевірити неприємну інформацію: ніби наш сільський голова Богля М. М. та його брат Богля А. М – заступник начальника міліції в районі, не мають вищої освіти. А Міжнародний інститут управління бізнесу і права у місті Слав’янську, який вони ніби закінчили, судом визнаний незаконним. Я сприйняв це як запит, як наказ від виборців і почав діяти в інтересах громади. Тому відразу звернувся за підтвердженням або спростуванням цієї інформації до Виноградівської прокуратури, до Виноградівського райвідділу міліції. Але, на жаль, так до цих пір і не отримав адекватної відповіді на звернення. На мої наступні звернення були відповіді, що проводиться перевірка, що вони звернулися до ректора інституту і чекають відповіді. Для того, щоб допомогти нашим районним органам, я паралельно надіслав свій запит на ім’я голови Донецької обласної державної адміністрації і попросив повідомити, чи законною є діяльність даного інституту. І буквально через кілька днів мені прийшла відповідь з Управління науки і освіти Донецької області, що даний навчальний заклад признаний судом незаконним.

- Але ж він якийсь час існував. Може брати встигли його закінчити, може вони не знали і не знають, що сталося з Alma Mater?

- Інститут був заснований у 1994 році. В цьому ж році його діяльність була припинена. До слова, хочу повідомити, що мав телефонну розмову з працівниками Управління, які мені пояснили, що дійсно навчальний заклад 3-4 місяці діяв, а потім був закритий. Ніякого навчання не відбувалося, а дипломи штампували на ксероксі. Після цієї інформації я із запитом звернувся до Генеральної прокуратури, СБУ в Закарпатській області, до депутата Верховної Ради України, а також у Раду національної безпеки України до пані Богатирьової, яка є секретарем антикорупційного комітету, який очолює президент.

- Ось як. І що ви написали в ці шановані інстанції?

- Написав, що прокуратура району дала мені відповідь, яка не відповідає дійсності. Так само поступила і Виноградівська міліція. Що вони все ще чекають відповіді від ректора неіснуючого вузу, а відтак не можуть порушити кримінальну справу. Зараз я чекаю відповіді від цих структур.

- Як ви думаєте, як це може вплинути на долю братів Боглів?

- Є інформація, що Анатолій Богля вже пішов чи збирається на пенсію з міліції. Але ця інформація ще не підтвердилася. Я звернувся до Міністра внутрішніх справ п. Могильова із запитанням: як цей чоловік був прийнятий на роботу в органи внутрішніх справ? Надіюся, що буде проведена службова перевірка з відповідними наслідками для Анатолія Миколайовича. А також для тих осіб, які халатно віднеслися до своїх професійних обов’язків.

- Інше питання, яке турбує мене і мешканців села Дротинці – екологічне. Це питання, я думаю, турбує не тільки мене і мешканців села, але й весь район.. Ситуація, на жаль, так складається, що у нас скоро буде ще одна Чорна гора. Є природна Чорна гора , яку ми знаємо і любимо, є прекрасна газета під цією назвою, а ще виростає чорна гора сміття. І це дуже небезпечно, адже туди звозять сміття з усього району. Сміття - це не так просто: змішуються різні речовини, які вступають у хімічну взаємодію, яка може привести до неочікуваних наслідків. Тим більше, що згідно інформації обласної СЕС сміттєзвалище свій ресурс використало. Навіть мимо проїжджаючи, можна відчути сморід, буває задимленість, яка перешкоджає руху автотранспорту. Цим питанням я хочу серйозно зайнятися. Інше екологічне питання стосується очисних споруд. Каналізаційні стоки майже неочищеними потрапляють у Тису. Є офіційна відповідь екологічної інспекції, що біологічні пристрої очистки не працюють і відбувається тільки механічна очистка. При перевірці службами СЕС, екологічної служби було виявлено мінімальний шкідливий вплив на екологічне середовище. Після проведення перевірки до адміністративної відповідальності була притягнута особа, прізвище якої чомусь не назвали. Запити мною були направлені не тільки в екологічну інспекцію і СЕС, але і голові райдержадміністрації Резешу, у Податкову інспекцію.

- А в Податкову для чого?

- Я ініціював податкову перевірку відносно АВЕ «Виноградів». Бо наскільки мені відомо, термін дозвільних документів на проведення підприємницької діяльності у цієї структури вийшов. Але Податкова інспекція, не вважала за необхідне займатися перевіркою наданої їм інформації. Сказали, що з цим нехай розбираються інші органи і моє звернення направили мені назад. По питанню очисних споруд я змушений був звертатися до головного лікаря обласної СЕС з тим, щоб надали мені ґрунтовну відповідь про стан екологічної небезпеки у зв’язку з неякісною очисткою міських каналізаційних стоків. Позаяк районна СЕС відповіді мені не надавала і я не володів ситуацією. Головний лікар Маркович надіслав мені відповідь разом з ксерокопією відповіді, яка ніби-то вже мені була надана районною СЕС. І як я вже вище говорив, було повідомлено про мінімальний шкідливий вплив на екологію. Я ж їм у запиті навів приклад села Дротинці, де в 2007 році захворіло більше 20 дітей гострим гепатитом А. Із розмови з дітьми я вияснив, що більшість тих дітей купалися в річці поблизу очисних споруд. І при купанні ковтали воду. Хоч більшість з них були госпіталізовані, працівники санепідемстанції не підтвердили ту причину, яку я вказав у запиті (ковтання води при купанні), а пояснили це тим, що, мовляв, діти перед їжею не миють руки.

- І ви на цьому зупинилися?

- Я направив запити у всі контролюючі органи, зараз я маю на них відповіді, і вже можу звернутися до прем’єр-міністра Азарова Миколи Яновича із проханням провести державну екологічну експертизу. Буду просити, щоб при проведенні експертизи були присутні представники громадських організацій, якби громадський контроль.

- Зрозуміло. Федоре Дмитровичу, а що там з хатинкою?

- З приводу хатинки можу сказати наступне: в урочищі Голованя села Дротинці за кошти ТОВ «Тисовик», мисливської первинної організації був побудований мисливський будинок. Будинок знаходився на балансі товариства, позаяк кожен член мисливського товариства вніс свою долю в його будівництво. Це все відображено у відповідних документах. Але через деякий час ми дізналися, що мисливський будинок приватизований Дротинським сільським головою Боглею М. М. Це і стало причиною звернення в правоохоронні органи. Мною були направлені звернення в різні інстанції: міліцію, прокуратуру, обласну прокуратуру, депутатський корпус Верховної Ради. І тільки завдячуючи втручанню депутата через 6 місяців після мого звернення була порушена кримінальна справа районним відділом Виноградівської міліції. На даний час по кримінальній справі проводиться розслідування. Про долю даної справи поки що нічого не можу сказати, поки вона не направлена до суду…

- Наскільки ми ознайомлені вже із вашим стилем роботи, нам здається, що ви супроводжуєте справи, про які клопочете.

- Ви праві, я дійсно здійснюю громадський супровід справ.

- Як він відбувається і які його наслідки?

- Надаю клопотання, щоб проводили певні слідчі дії.

- І кого конкретно ви опікуєте?

- Слідчий по цій справі Вебер Микола Миколайович. Я надав кілька клопотань, позаяк в даній справі фігурує Закарпатська архітектурно-будівельна інспекція. Ця організація за моїм клопотанням проводила перевірку і взяла для перевірки зовсім інший будинок, халупу в якій раніше жив сторож.

- Напевно, просто помилилися?

- Напевно. Також дивно поступила районна архітектура, яка надала відповідь, що на цей будиночок вона ніяких паспортів не видавала. Для того, щоб перевірити ці відомості, я згідно ст. 52 КПК України надав клопотання, щоб були проведені слідчі дії: чи вони випадково не вступили в зговір із сільським головою. Але вже пройшло більше встановленого терміну і на ці клопотання ніхто не реагує.

- Ну, і?

- На даний час я звернувся в прокуратуру області, щоб вони, як наглядова інстанція, перевірили, чому там не діють згідно Закону. І ось чекаю відповідь від прокуратури.

- Отже всі в очікуванні?

- Так. Ще одне питання, над яким я зараз працюю – земля. Відомо, що це мало не останній наш скарб, який ще не приватизовано, тому я звернувся із запитом в земельний відділ. Чи буде мені надано відповідь, чи не буде - покаже час. А звернувся я тому, що є інформація, ніби багато колишніх чиновників, посадовців, мають наділи дротинської землі. Коли мені буде надана відповідь, я проінформую читачів «Чорної Гори» про її зміст.

- Дякуємо, Федоре Дмитровичу, за вашу пильність. Думаємо, що вам також повинні бути вдячні мешканці Дротинців та й сам голова з родиною. Ви ж, в кінці-кінців, не для себе стараєтеся.2013-07-14
переглядів: 2035
джерело: Володимир Мочарник. Чорна гора

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2018-11-04 !!!!
ПОМСТА БУДЕ !!!!

2013-07-30 Щубер
По друге пане Миколо.Боятися треба тільки Господа Бога і тримати відповідь будемо тільки перед ним.

2013-07-30 Щубер
.Доброго Вам дня Микола Миколайович(якщо це знову не псевдонім чи нік)!Тобто виходячи із вищенаведеного можна припустити наступне,що раніше викладені на сторінках Міжгірського порталу коментарії під різними ніками та дея- ким авторством,які несли образливий характер відносно моєї особистості ,а також неоднора- зові протиправні хуліганські дії ,а саме вивішування різного роду образливих листівок в м.Виноградові на деревах,облиття мого будинку горючою сумішшю та образливі жести руками в мою адресу з салону власного легко- вого автомобіля йшли від Вас,адже з Вашого боку за останні 8 років ведеться дуже незро- зуміле прискіпливе відслідковування за моєю партійною і громадською діяльністю та той же час перешкоджання моїм законним діям.Але я прощаю всім тим хто робить мені проблеми і за них молюся щоденно ,щоб простив Вам Всевишній за Ваші дії.Можливо люди просто не хотять і усвідомлюють ,що вони творять.Я не знаю тих людей що на цьому порталі ведуть дуже жваву переписку з Вами,але хочу всіх присутніх вкотре запросити до більш конструктивного спілкування і щоб воно не несло образливий характер,щоб не несло насилля і погроз ,якщо є у Вас відповідні докази тих чи інших протиправних дій звертайтеся до відповідних правоохоронних органів чи до суду по місцю проживання для вжиття відповідного реагування та вирішуйте питання в правому полі. І ще одно ніколи не обмовляйте іншу людину,тому,що воно обернеться проти Вас .А Вам пане Миколо радив би більше з повагою ставитися до всіх людей,кожний з нас має свою честь і гідність ,кожний із нас має право на життя,на свободу дій ,слова та думки і якщо Ви вважаєте себе мудрою , виваженою і вихованою людиною,маєте відповідний авторитет та поважаєте себе і інших ,являєтесь головою асоціації сільських голів,сільським головою за якого мешканці села проголусували в черговий раз і довірили Вам іхні судьби,тоді Вам би бути носієм інших людських цінностей,насамперед таких,як в пер- шу чергу доброта,милосердя та любов до Бога і ближнього,ми всі однакові ,земні та смертні людські істоти.Я думаю,що треба нам всім об"еднуватися навколо тих соціально-економіч-них проблем,які є не вирішені в селі,хоча б для влаштування дітей дошкільного віку до дитячі садки або запустити дитсадок,хоча б на одну группу.До речі при спілкуванні с Русанюк М.М. він запевнив мене ,що для цих цілей він знайде половину грошевих коштів.Для цього і необхідно об"еднувати зусилля,а то всі люди навколо сміються з тих дій ,які вчинюються в мою адресу.Вік уже не той,щоб ігратися в не- зрозумілі дитячі ігри,ми вже дорослі люди,в кожного є діти ,а також відповідальність за скоенні вчинки .Ми не вічні і нам дадуть оцінку,як теперішнє так і майбутнє молоде покоління,але що для них залишимо це важливо має бути тепер для нас.Треба робити спільні кроки до тих дій,які корисні для всіх нас.Не все так буде,а якщо буде то не так..

2013-07-30 м.Богля
шановні, мені вас шкода,але в той самий час дякую,що за мене думаете,мене піарите і боїтеся помсти,можу заспокоїти всіх не байдужих і обмежених,мстити не в моїх правилах а тим паче кому?і за що. мені все рівно ,що за мене думае цей сірма і еже ему подібні ,бо я за них взагалі не думаю. а ви ще крім усіх моїх вище перерахованих досягнень забули згадати ,що з 2005 року я являюсь головою асоціації сільських та селищних голів,і сільським головою вже 16 років,юристконсультом пропрацював майже сім років,і був одним з кращих у районі,і це теж я і казати треба всю правду,хоча Бог вам суддя.

2013-07-25 Сірма
ну,що знову з Києва прийшли перевіряти Ваші дипломи ,які були куплені в Славянську.Не можу представити,як можна було купити диплом і бути прийнятим на роботу в міліцію,а іншого прийняти с таким дипломом спочатку директором КБОН,дальше юристом,а в подальшому людей обдурити і бути вибраним сільським головою.Це шахраї з великої дороги ...

2013-07-25 так
подивіться на це обличча,паціент психіатричної лікарні,але ви ще не бачили його редактора п.замочарника то взагалі,одним словом :солодка парочка.а звідси і матеріали відповідного змісту.

2013-07-14 Грім
Що кісткою поперек горла тобі стала його громадська діяльність?

2013-07-14 так
де результат ?адже з моменту даної публікації пройшло більше трох років,і зовсім нічого не змінилось ,хіба щубер уже не комуніст і не партія справедливість а апологет ,ким буде завтра цей перевертень не відомо,чи не так.?

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.