...

У садочок, наче в казку…


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село запереділля


У садочок, наче в казку…

Стіни дитячого садка в Запереділлі розмальовано героями казок

Хід робіт у дитячому дошкільному закладі с. Запереділля на особливому контролі голови районної ради Василя Щура. За чергового робочого візиту керівника району на новобудову, ми зустрілися з міжгірським художником Михайлом Покорбою, який створює казковий світ на стінах дитячого садка.

- Створити казку дітям у садочку, де вони перебувають більшу частину дня – дуже важливо, - каже голова районної ради Василь Щур. – Тут дітям має бути не тільки затишно, а й цікаво. І в цьому їм допоможуть яскраві малюнки з улюблених усіма казок, - каже Василь Михайлович.

За допомогою пензля і фарб вправного художника на стінах дитячого дошкільного закладу вже з’явилися персонажі казок «Семеро козенят», «Ріпка», Колобок», «Маша і ведмеді»… Такий дизайн у кімнатах дитсадка не тільки додасть дітям гарного настрою, а й прищепить любов до прекрасного.


У садочок, наче в казку…

У садочок, наче в казку…

У садочок, наче в казку…
2016-04-25
переглядів: 1239
джерело: mgir.info/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(запереділля)

найбільше читають:
(запереділля)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.