...

З ПЕКЛА — В РАЙ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


З ПЕКЛА — В РАЙ

БІЙЦІ АТО ПОНОВИЛИ СИЛИ НА МІЖГІРСЬКОМУ ЕКОКУРОРТІ

Куди не кинь оком – кожен куточок неповторно мальовничий на Міжгірщині. Не виняток і Матачів – присілок, житловий рукав якого тягнеться від с.Ізки і йому територіально-адміністративно підпорядковується. Саме в цій чарівній місцині дев’ять років тому заснували екокурорт, що має назву «Ізкі». Зарекомендував себе популярним як завдяки природі, так і високому класу обслуговування відвідувачів, котрі приїжджають звідусіль, щоб намилуватися довкіллям і зміцнити сили.

Нещодавно на базу відпочинку в глибинці навідалися бійці АТО, щоб відновити свої фізичні й психологічні сили після виснажливих бойових дій на сході України. Герої нашого тривожного часу з Львівщини, Волині, Рівненщини та інших країв за реабілітаційного періоду були в захопленні навколишньою красою – кожен день перебування на екокурорті знімав наслідки пережитого страхіття на війні. Їхнє задоволення викликало все – корисна їжа, виготовлена з органічних продуктів з власного господарства турбази, оздоровчі екопослуги, зокрема, бджолотерапія, не кажучи вже про цілющу місцеву мінводу. За комфортні умови, що стали для них несподіваною панацеєю, завдячували у першу чергу директору туристичного закладу Андрію Бойку.

Водночас «Ізкі» стали улюбленим місцем для проведення пленерів. І цього разу сюди з’їхалися митці з різних областей України. Художники малювали не лише на полотні. Їхню увагу привернув і пасічницький хутірок екокурорту, головним газдою якого є молодий і талановитий бджоляр Петро Томинець. Майстри пензля вдалися до оригінальної ідеї – фарбами розмалювали вулики.

З нагоди нещодавнього 9-річчя створення екокурорту відбулася скромна урочистість. З цією подією тих, хто створює висококласні умови відпочинку, привітав голова РДА Василь Худинець. Керівник районної влади удостоїв грамот Андрія Бойка, Петра Томинця, а також Тетяну Мялковську з Луцька за ініційовані проекти підтримки митців й учасників АТО.2015-11-06
переглядів: 5350
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(62):

2018-02-06 дубанич
пекло у матачові.свікло чилядина гасить.

2017-03-07 бачу
чортеків

2017-03-07 васю
я у пеклі

2017-02-10 Г.З
Дехто з вищою освітою неможе роботу знайти а в собезі грипаска без освіти сидит начальником відділу та ще і в якому стаці ви це бачили.

2017-02-10 жу-жу-жу :)
і Перша бджілка вилетіла з вулика,її послала в світ бджолина рать,а тут же того цвіту повна вулиця ! І стала бджілка свій нектар збирать...Сльоза у когось в оці золотіла,дзвеніли дзвони,аж земля гула,а бджілка все летіла і летіла,вона одна щасливою була :) !

2017-01-26 Жу-жу-жу ;)
Веселки колесо хмаринка приховала,Земля напилась літнього дощу,А біля мене бджілка заблукала-співає,ніби вдома " Жу,жу,жу..." Гудуть невтомно її крильця між квітами,в росинці сонця промінець блищить,а я додому полечу думками,До тебе,моя бджілко, хоч на мить.Тож хочу я тебе скоріше пригорнути,відчути серця люблячого жар,ТОБІ МОЯ СОЛОДКА ПОВЕРНУТИ КОХАННЯ НЕРОЗТРАЧЕНИЙ НЕКТАР.;)

2016-10-20 селяни
люди добрі що робиться у Ізках коло церкви будуть рости булі бо дурному жидови мало землі посадить одно а виросте борщівник

2016-10-08 Турція-Ізки це середньовіччя
Походження гунів до кінця не з"ясовано.Середньовіччя пігмеїв........

2016-10-08 СУСІД
ХТО ТУТ ПИШЕ, МАЙЖЕ ХОДИВ НЕ В ШКОЛУ, А В КОРИДОР, ДУЖЕ БЕЗГРАМОТНО НАПИСАНО. КРАЩЕ ЧИТАЙТЕ КНИЖКИ.

2016-09-26 Сусідка
А кажу що у сусідній школі викрали телефон а директор нич не робит і на сьому крапка

2016-09-25 ха-ха-ха
слуга народа

2016-09-24 Голова народу
Я як голова народу свідчу що ви ЛОХИ???

2016-09-16 правда
нема того, щоб вичислив того хто займається хи.,в ,Пишіт сміло )відсутня реєстрація коментів)

2016-09-16 ува
пишіт все на цьому сайті ейпі адреса не реєструються , а відповідно і оператори незнают хто ,що пише .

2016-09-16 Друг
Увага!Увага! В с.Ізки сталась невеличка трагедія ,дві сусідки (Курви)одна родом зМіжгіря Блищані Що робить в Собесі (злодійка по призначенню субсидій)невістка друга знатна Вальі Демянки дочка Нінка , святкуючи пекнік поспорили у котрої чолові май файний йобрь І помінялися чоловіками ,оказалося що коли Білак тоту дримбав то вона курила ,а теща його увіділа ізза смерек ішов дим та і сказала Блищані ну а тота на невістку посипала матюки та не витримала і пішла робити росправу до Демянки і почалась драка настояща сусіди не витримали і запросили полісменів ось така вона драма.

2016-09-02 до михїайла
звернися до пиринця він ти все обяснит

2016-08-31 Стьопчик
всьо пучком

2016-08-30 Михайло
Ми чекаємо реакцію прокурора про деребан Ізківськоі лікарні і сільських земель

2016-08-02 Міша
Кочергане пекло на тя ся зариват

2015-12-28 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
СИЛЬНІШЕ ВСЬО НА СВІТІ ПРОМЕНІ СПОКІЙНИХ ОЧЕЙ........НАЙ ПРЕКРАСНІШЕ В ЛЮБОВІ ЦЕ ТЕ,ЩО Є ПРО КОГО ПОДУМАТИ НА САМОТІ.........

2015-12-28 !!
Пекло - забуте, з якого не зроблені висновки.Цей нездобутий досвід прирікає на повторення.

2015-12-06 Михайло
Василю вже не один рік ти в журналістичному одязі і тому дивуюся з тебе що ніде і ні разу не написав про антисанітарні порядки в Пилипці і в Ізках на тих зонах відпочинку.До цих пір ні Подобовець,Пилипець ,Студений і Ізки не піднімали питання вибудування каналізаційної мережі і очистних споруд.Все більше і більше розширюється зона вирубку наших лісів.Ви ,Міжгірські журналісти, підтримуєте тихе знищення екології міжгірщини.Васильку ти був під великим впливом Кічковського який на Міжгірщині тихо проштовхував свої х рідних на посади в тому числі і Савчура в Ізках,Студеному.Міжгірські журналісти впали в болото брехні і підлабузництва а не керувались журналістичною етикою.Багато можна вам вказати ,але піля Хоми Фазикоша у Вашій братії не має такого котрий би сказав правду як це вимагає жугналістичний кодекс.Ви стали залежні від влади і від грошей.Можна вас зрозуміти ,але є якийсь поріг який переступати не можкте навіть тоді як над вашою шиєю підняли гострий меч. Ти Васильку не написав жодного матеріалу про простих трудівників які ціле життя віддали праці в нещасному колгоспі і коли тобі сказали що ця людина має красний вік і все життя віддала на службу людям ти відмовиив бо вона мов не отримала нагороди від крмуністичної чи злодійської влади.На пенсіонерів тобі було наплювати.Глянь собі в душу про скількох ти 80-90 річних простих жінок колгоспницць і чоловіків ти написав якийсь нарис ,хоч навіть тебе просили напиши про них бо вони заслуговували цього ,ти ні разу не згадав простих селян Рекіт,Тюшки,Ізок ,Ростоки.Не буду більше ганьбити тебе , але про твою відмову писати про таких людей я не можу забути. Це моє оцінення твоєї багаторічної праці. З повагою сількор Михайло.

2015-12-06 не по християнськи
Здоровий чоловік Багай прожив а тут як дав свідчення по лісу ,зашпотався упав голову проломив й в річці ся втопив ??????

2015-12-06 Для роздумів
Подейкують що Лапко збив тестя тота морда збила Гавриша біля Томинця хотів Чорнейку(цилю) на тім місті збити де лежав Багай не виключено що зробив тото він бо цілу ніч возився пяний того-ж дня вівц розганяли та робили сабантуй.

2015-12-05 всевидячий
Говорять що багая позбувся вчорашній голова

2015-12-04 до ізок
пяничник своє знайде...

2015-12-03 ізки
В Ізках знайдений мертвим мешканець села в річці з проломаним черепом.Чи зроблена судово-медична експертиза ??? Й яка причина смерті ?

2015-11-29 БАКЛАЖАНИ
СНОВА СІДАН БАКЛАЖАН-СНОВА СІДАН БАКЛАЖАН

2015-11-29 СІДАН
ТИ БУРИШИНЕ БАКЛАЖАН

2015-11-29 РАЮ НІ
НА ЗЕМЛІ РАЮ НЕМА для всіх нас. Але був для таких як Шекета Буришин Ярема. З зарплатою 14 000 грни з службовою машиною яка заправлена пальним за бюджетні гроші їдеш щодня по три рази в Бистрий, Лопушне і контролюєш скупку краденої хащі. Податки платити теж не треба бо ти посадова особа № 1 або 2 в районі. Перевірки до тебе не прийдуть бо ці особи скерують ці перевірки до їх конкурентів. А ще районний бюджет з якого смоктали 10років. Буришин кажуть насмоктав на дві квартири в Ужгороді. Ярема кажуть на одну в Києві і на приватний будинок під Ужгородом. Шекета це взагалі своєрідний викидиш. Розїзжати по США на широкоруч не позволить собі навіть посадовець обласного маштабу. А цей виклав все в Фейсі. За чиї кошти балдієш в Штатах а потім в Європі Андрійку? Може тато на заробітках заробив? Ось вам і рай для героїв які під гаслами революці продовжували збивати гроші з всього району !

2015-11-28 До Атамана
Атаман з перевода турецької мови означає старший чоловік,а АТАМАНЮК від українського слова гівнюк.

2015-11-28 ІЗКІ
Брехачі районного аферистичного клубу Ярема Шекета Буришин Баран. Вас би тепер заставити відробити то всьо що ви наробили з людьми в районі. Тобі Яремо вмісто 14000 грн зарплати та хабарів на які ти купив квартиру в Києві і Ужгороді тепер зарплату 1400 грн і оби ти нехватало на комунальні на діки і продукти.Тогди би ти єхидно посміхався а робив своє гниле, звіряче ..

2015-11-28 ізкі
Дібанич Моодіць так тримати ізкіи

2015-11-26 АТАМАН.
Атаманюк від слова АТАМАН

2015-11-26 Слава нації
Атаманюк гнида продажна і вош ненаситна кончена проститутка...Вибачте,але на краще він не заслуговує далі тюрьма плаче

2015-11-26 ізкі
Тот злодій пиринець усі наші паї покрав.

2015-11-26 Атаман
Дубанич порядок неможе зробити біля свої хижі а не в селі.А Пиринець Валера да тот навів порядок у колгозному гаражі що люди роками робили так само біля Лікарні,та і зрештою з землями хороший порядок зробив тоже.

2015-11-26 волоху
Файта Зубаничів паї отримає а козаки о

2015-11-26 волох
слухай кочергане а козакам тожеже паї даш чи лиш зубаниичам

2015-11-26 (:) !
Давайте верить в чудеса.:)

2015-11-26 Волох
Життя занадто коротке,щоб прокидатись вранці з жалем.Так що люби тих,хто ставиться до Тебе добре,прощай тих,хто не правий,і вір,що все відбувається не випадково...

2015-11-14 Холмс
Я Грант Готел

2015-11-14 волох
добрий вечір мішо тікай у плай бо я йду

2015-11-14 ТАК ВОЛЯ....

2015-11-14 ПІДТРИМУЮ Я...Я...
КОНЕЧНО ПІДТРИМУЮ Я,Я,Я...

2015-11-14 Правда !!!
Я Я пітримую БУРИШИНА ...Я пітримую ШЕКЕТУ...Я пітримую....УСІХ ПІТРИМУЮ Я...

2015-11-14 Я МАЙДАУН...
КОНЕЧНО САМІ...

2015-11-14 зал УПА
самісьте і пустили майдаунів до влади

2015-11-13 ЮЛІ ВОЛЮ
КОНЕЧНО факт залишається фактом

2015-11-13 Пупс
Шекетьониш то ганьба Міжгірського району. Як такий вилупок може ходити поміж людей. Це питання до кожного з нас. Як ця сявка скупила голоси видаючи себе за інтелігентіка-демократа. Як це нелюдське бидло спаплюжило цінності революції гідності. Поки люди гинули на сході цей педік в кепці тупо оббирав поборами та обкладав данню посадовців ригів.А на цих виборах організував скупку голосів. На даний час цей горе аферист розказує по міжгірю що йому запропонували посаду заступника закарпатської облради. Ганьба всім нам за те що з нами творять такі як шекета буришин і їм подібні.

2015-11-13 чорнобиль
шпік стільки в селі начудив що ще не одне десятиріччя треба буде розгрібати.трирази був на судовому засіданні в Мукачівському міськрайонному суді й три рази не мав посвідчення особи .й було перекладено слухання ..позорище

2015-11-10 лох
скарідник пацкудний Пиринець стьопа му тілько доброго зробив а він переступив через нього та що там стьопа він і через матір переступит спасаючи свою шкіру

2015-11-10 ІЗКІ : ))))))))))))
Запхайте свої ізкі в Буришинову грязну дупу. Дубанич з вами порядок наведе. А кидь нет то Пиринець йому допоможе

2015-11-10 РАЙ..РАЙ....ІЗКІ,,,
З ПЕКЛА-В.РАЙ.:)))))))(:ІЗКІ:)

2015-11-10 Анонімний коментар.
Мені сподобалось в Ізках-саме те що описано у цій статті про єднання з природою,екологічно чистий регіон і ін.-цілковита правда.Справжній мед,бринза,гриби-такої якості в Україні думаю можна і не знайти навіть напружучи зусилля.До речі,дуже смачна кухня.І повітря-чисте.Побільше б таких справ починали наші бізнесмени.

2015-11-10 Іван Іванович
Боже,Боже! Де голова обласної ради і де Шекета? Та у вас депуташки кришу знімає від амбіцій! Куди Шекеті до тієї посади,коли він у адміністрації не міг нічого толокового зробити! А то область,велика,прикордонна. Не знаю можливості Каменяша,але якщо йде так до своєї мети,як Буришин ,то грош йому ціна.

2015-11-09 ІЗКІ : ))))))))))))
буришин обіщає своїм депутатам що шекету оберуть головою обласної ради. Це навірно тому Балоги відмовились від мандатів обласних депутатів оби головою обрати шекету.Да Андрійку так далеко не зайшов навіть Остап Бендер як ти з Буришином.Розумному вундеркінду відповідну посаду. Побачимо коли цій афері буде кінець де ви з буришином опинитесь.

2015-11-09 Правда !!!
З РАЮ В ПЕКЛО!!! Саме така зараз ситуація в Буришина Яреми Шекети та Томашки. Основні персонажі виборів 2015. Ярема отримував стабільну зарплату по 14576 грн. плюс щомісячні премії від 5400 до 8600 грн. Плюс різного роду хабарі та відкати. Аналогічні доходи в Буришина зменшені на 15 відсотків плюс ліва пилорама в Бистрому та скупка краденої хащі. Без контролю. Діяльність Шекети всім відома це при зарплаті в 2879 грн на посаді голови Міжгірської райдержадміністрації купити машину іномарку вартість якої складає 38400 доларів США та квартиру в Ужгороді за 85000 доларів США. Скільки ж це треба було отримати зарплат.В Томашки зарплата на сьогоднішній день складає 6470 грн. А іномарочка за 32000 доларів США. Це при зарплаті Томаша в 2400 грн скільки ж десятків років треба робити. І це все проє..ти за одні вибори бо пожаднічали віддати партійні гроші. А завтра треба звільнити крісла і залишитись без цих доходів. Ось вам і з раю прямо в пекло.

2015-11-09 Анонім
Мені сподобалось в Ізках - саме те що Пиринець роздав партійні гроші до копійки кожному виборцю по 500 грн. Правда це недопомогло ВЕЛИКОМУ шекетьонишу стати головою обласної ради. Це недопомогло також брехливому буришину стати головою районної ради. Це недопомогло Кеменяшу стати головою обласної адміністрації. А саме такі посади брехачі шекета і буришин ділили до вчорашнього дня. Правда ще милосердній томашці пообіщали посаду Гримутки. Всьо пропало.

2015-11-09 Анонім
Буришин програв суд в Ужгороді, Баран з Чупом програли суди в Міжгірї. Що ще придумаєте. Може ліпше підіть та най вам томашка відсосе обисьтеся заспокоїли.

2015-11-09 Анонім
Томашка в ісповеді покаялася що приняла участь в злодійських комбінаціях Яреми. А може тому покаялася що ни.уя в неї неполучилося. Слабий пупиць як в неї такий же рівнозначний і в її покровителів обласного скупщика голосів Шекети та районного злодюжки Буришина. Намутилисьте води, пожаднічали партійних грошей, недокупили більшість то йдіть нахер з крадненої хащі сучки рубати а не між порядних людей в депутати. Ганьба Хероям.

2015-11-07 с.матачів
касается п.Худинця ви недевітся що там вам бреше та лапшить Петро Томинець ви краще поцікавтеся як вони випускають нечестоти в річку больно дивитися як засрали ави слухаєте їхні бабушки-рядушки ганьба вам владо.

свіжі новини:
(ізки)

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.