...

У цьогорічному "Рекітському сузір'ї" візьмуть участь 250 конкурсантів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село рекіти


У цьогорічному

За попередніми заявками керівників українських та зарубіжних відділень у фестивалі візьмуть участь понад 250 конкурсантів, більшість із них приїжджає на залізничну станцію Воловець. Закарпатська делегація прибуває автобусом, який надали на прохання керівника відділення Ірини Гармасій благодійники. Кримчани зі Львова приїдуть на фестиваль 29 червня під вечір рейсовим автобусом.

На зустрічному майданчику у Міжгірському професійному ліцеї кожну делегацію зустрічатимуть хлібом-сіллю керівники та вихованці МАЛіЖу мальовничої Міжгірщини.

За сприятливих погодних умов відбудеться колективний похід горою Кичерою до переходу на гору Мирша - одну із найвищих в околицях смт Міжгір'я, а також колективне фотографування над Міжгір'ям. Тут буде розпалено також першу фестивальну зустрічну ватру. Після турпоходу відбудеться авіашоу на стадіоні. А ввечері на подвір'ї ліцею знову запалає ватра, відбудеться урочисте віддкриття першого дня фестивалю, присвячене приїзду його учасників та гостей. Будуть підняті прапори України, Європейського Союзу та Малої Академії літератури і журналістики. А далі на сцену вийдуть юні таланти Міжгірщини та гості.

Після дискотеки, яку проведуть самі учасникиювілейного фестивалю, все відбуватиметься за програмою та деякими додатковими заходами, що їх включено в програму кілька днів тому, а саме: шахматно-шашковий турніром на крашого гравця "Рекітського сузір'я", конкурсом малюнку на асфальті, комічними естафетами, перетягуванням мотузки, пересуванням на ходулях, у мішках тощо2013-06-27
переглядів: 1206
джерело: Василь Тарчинець

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(рекіти)

найбільше читають:
(рекіти)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.