Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Знай наших!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село голятин


Знай наших!

Студентка геофаку отримуватиме президентську стипендію

Великі перемоги починаються з маленьких здобутків. Головне – поставити собі мету й іти до неї. У Вікторії Сегляник саме так і виходить: її перші досягнення з’явилися в школі, в університеті ж, на географічному факультеті (опановує землевпорядкування та кадастр), після другого курсу дівчина отримуватиме президентську стипендію за успіхи в навчанні.
Народилася Віка на Міжгірщині, в Голятині, там здобула середню освіту. Коли настав час вирішувати, де вчитися далі, обрала УжНУ.
• Чому вступила на землевпорядкування та кадастр?
– Я за своєю суттю – людина-природа, тож предмети природничого спрямування мені дуже близькі, люблю працювати з картами. Та й точні науки даються не дуже важко. Подавала документа на різні факультети, зрештою обрала ту спеціальність, яку вважаю більш перспективною.
• А репетитори допомагали при підготовці до ЗНО або протягом навчання в університеті?
– Ні. Стараюся поглибити свої знання самостійно: для цього ж є різні довідники, маса додаткової літератури. Великий багаж знань у мене залишився зі школи: завжди було прагнення дізнатися якомога більше, на уроках вбирала знання, що давали нам учителі, як губка.
• Два курси навчання позаду. Чи задоволена вибором спеціальності?
– Так, я маю те, що хотіла. Мабуть, найбільш очікувана на першому курсі – перша практика. Вона виявилася дуже цікавою: робота з новими для мене приладами, життя геодезиста таке, яким воно є. Хотіла його відчути і відчула. Було море вражень, траплялися й невдачі, але я боролася з ними. Хотілося довести, що я чогось варта.
• А що відчула, як дізналася, що матимеш президентську стипендію? Сподівалася на таке?
– Ні, такого не очікувала. Коли мене покликав наш декан і повідомив про це, навіть не відразу повірила. Водночас відчула гордість, зрозуміла, що мої старання помітили.
• Як відреагували на цю новину близькі люди, колектив, у якому навчаєшся?
– Звичайно, рідні були раді за мене , але казали, що не здивовані, адже це не перше моє досягнення. Бажали, щоб я тримала цю планку і йшла тільки вперед. У колективі майже всі мене привітали. А чи щиро, чи ні – інша річ.
• Вважаєш, заслужено дістала президентську стипендію?
– Уникнути суб’єктивності, думаю, неможливо в жодній справі, але якщо її мені призначили, отже, я цього варта – мої зусилля хтось помітив і оцінив, а головне – повірив, що я здатна на більше. Хочу стати хорошим спеціалістом у своїй галузі, надалі працювати за фахом, тому не маю наміру зупинятися на досягнутому.
• Не складно підтримувати статус «розумниці» у колективі, між педагогами?
– Інколи буває важко, але ж головне – старатися і вірити, що все вийде. Звичайно, не завжди все вдається, буває, і руки опускаються, і хочеться все кинути, та десь усередині знаходиться енергія, щоб пересилити свою лінь чи невпевненість і виконати завдання. Повторюся: головне – старатися. Нічого неможливого немає.


Знай наших!


2015-09-03
переглядів: 1595
джерело: Христина Коваль

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-09-05 ЭТО ВЫ (:)!!!-!!!!!
Не нужно искать СЧАСТЬЕ...Нужно бить его источником(:))))))))!!!-!!!!!

2015-09-04 ВО "СВОБОДА"
НЕХАЙ ДОЛЯ ТВОЯ БУДЕ ЗАВЖДИ ЩАСЛИВОЮ. НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО НЕМАЄ.

2015-09-04 !!!-!!!!!
Я могу Тебя очень ждать..Долго -Долго и верно-верно,и ночами могу не спать ..Год,и два и всю жизнь наверно!!!-!!!!! Пусть листочки календаря облетят,как листвы у сада ...Только знать бы,что все не зря...Что Тебе Это в правду надо....Я могу за Тобой идти...По чащобам и перелазам....По пескам,без дорог почти...По горам,по любому пути,где и черт не бывал ни разу!!!-!!!!! Все пройду,никого не коря,одолею любые тревоги..Я могу за Тебя принять ..Горечь злейших на свете судеб......Да !!!-!!!!!

2015-09-04 Голятинці
Молодець Віка так тримати.

свіжі новини:
(голятин)

свіжі коментарі:
(голятин)

всі коментарі

найбільше читають:
(голятин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.