Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Володимир Попович: ''Я вкрай незадоволений бездіяльністю районної влади''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село голятин


Володимир Попович: ''Я вкрай незадоволений бездіяльністю районної влади''

Сільський голова до Голятина хоче приєднати 5 сусідніх населених пунктів

Дорога до згаданого населеного пункту звела мій позитивний настрій нанівець. Яма на ямі. Хоч, як виявилось згодом, розбудова інфраструктури, особливо дорожньої – один з пунктів передвиборної програми Володимира Поповича. Очільник Голятина стоїть на вході до сільської ради. Ні, не подумайте, не мене – журналіста він чекав. Спілкувався про нагальні проблеми з молодою тамтешньою парою. Щоправда, хвилин з десять не міг записати номер телефону чоловіка. Нарешті, записали усе ж номер сільського голови. Останній одразу запропонував кави у сусідньому генделику, я відмовився, мотивуючи браком часу.

Хоч у мої повноваження і не входить робити експертизу на вміст алкоголю в крові інтерв’юйованого. Та скажу відверто, голова був на добрячому підпитку. Відпало будь-яке бажання спілкуватись із паном Володимиром. Та подолана дорога взяла гору. І ми рушили до кабінету.

«Я Вас слухаю», запаливши цигарку, - щиро звернувся сільський голова. Мої питання, як Ви зрозуміли із попередніх рубрик, стосуються напряму суспільно-політичного та соціально - економічного розвитку населеного пункту. Передвиборну програму та її реалізацію від чинного керманича села. Доволі важко мені було розшифрувати сказане паном Володимиром, та все ж спробую. У Голятині проживає 1300 людей. 49% виборців довірили свої голоси голові. Позаяк доволі цікава передвиборна програма була вигадана Володимиром Поповичем. Стосувалась вона у першу чергу реконструкції дитячого садка, поточного та капітального ремонту доріг, реконструкції будинку культури. Про все по черзі. Враховуючи теперішній стан автошляху, виникають сумніви, що на нього були потрачені взагалі якісь кошти. Сільський голова спочатку називає суму в розмірі 150 тисяч гривень. Згодом розтлумачує: 50 на капітальний ремонт, 38 на поточний. Де інші – не розумію й досі. З-поміж позитивних вчинків – взяття на баланс приміщення сільської ради, дитсадка, будинку культури. Останній згодом усе ж передали на баланс району, мовляв, аби за кошт державний відремонтувати. Планують виділити на нього більше мільйона, та коли Кабмін дозволить.

Наразі триває виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію дошкільного навчального закладу. Пан Володимир нарікає: «Підводять мене хлопці з Ужгорода. Поїду до них завтра-післязавтра, аж не зроблять, то звернусь до когось іншого». Загалом на ремонт дитсадка передбачено 800 тисяч гривень. Наразі є лише 200. Але й то добре. Ми рушили із сільським головою поглянути на ДНЗ. Пан Володимир трошки забувся і увійшов із цигаркою в садочок, та згодом усвідомив свою помилку. І, погасивши, залишив недопалок в коридорі. Я - шокований. Вихователька з часом теж, бо керівник села так галаманив, що розбудив дітей.

Після садочку ми пішли в напрямку амбулаторії, яку за програмою ООН відремонтували, витративши 190 тисяч гривень. Медичний заклад, справді, один з кращих у районі. Непоганий стан, характерний і тамтешній школі, де за програмою енергозбереження замінено вікна й двері на металопластикові завдяки райдержадміністрації у 2012 році. А де ж тут заслуга сільського голови?

Упоперек горла Володимиру Поповичу стоять 11 із 13 суб’єктів господарювання. Бо лишень два уклали договір оренди землі. «Я звертався і в прокуратуру, і в міліцію, і в адміністрацію районну. Керівництво останньої взагалі бездіяльне», - скаржиться сільський голова. На запитання: яка влада була доброю – пан Володимир не довго думаючи каже: «Тестя Дерича хвалити не буду, а Шекета був добрий, бо він мій кум, то вирішував усе».

Ще сільський голова хоче приєднати до себе 5 населених пунктів: Лісковець, Верхній Бистрий, Майдан, Новоселицю та Рекіти. Щоправда ніхто інший цього не хоче.

Володимир Попович піде й на наступні вибори. Він впевнений у своїх силах. А я щось не дуже.

Закінчивши спілкування, я відвіз його до школи, бо там був кум. Ще двічі проігноруваши запрошення «на каву», я розчарований поїхав геть. Головне, аби голова додому пішки пішов, а не сідав за кермо «15-тки», яка гордо стояла перед входом до сільської ради.

Багатьом не сподобається, що я написав правду. Але як вже є. Володимир Попович ловить, ловив і буде ловити гав, доки буде сільським головою Це виключно моя думка.


Володимир Попович: ''Я вкрай незадоволений бездіяльністю районної влади''


2015-08-22
переглядів: 3064
джерело: Віталій Біровчак

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(37):

2015-08-31 вова
Маркович з Бурдихов хвалилися що купили міліцію і за вкрадені від односельців гроші їм нич не буде. А ще всі знают гош иайданська зельонка спонсірує прокурора і в майдані наміри революції гідності не діют.

2015-08-29 Вася
Маркович і Бурдиха. Ганьба села Майдан. Тупо обкрадают село а однлсельці мовчать. Правоохоронні органи Маркович прикупив і тому дальше обкрадає садики. землі. Продав Черничкові і Суботі через підставних землю. Правда їх всіх накриє.

2015-08-29 Майдан
Не Лиш Бурда а й усі най напишут на звільнення,они всі банда.Аж міняти та всіх нараз,бо вже завонялися там за роки,лиш прикривают один одного.

2015-08-29 Коля
Хай Бурда звільниться із секретарки

2015-08-28 ідеме
після такого любий посадовець у Європі написав би заяву на звільнення. Но ми жиєме у Гондурасі і у нас туй свої правила.

2015-08-27 пішли ви
Нормальний мужик Вова, біди нікому не зробив, землі не продавав, не нажився як дехто на посаді. Не один панчук по Міжгірю випивший ходит і що. Хто критикує. що такий праведний...Не суди і не судимий будеш. А журналіст не вправі вирішувати бути йому головою чи ні,про це скажуть голятинці на виборах.

2015-08-27 правда
Каже Вова Попович що його кличуть працювати у відділ економіки начальником .От тоді ми всі увидиме як ся підойме економічний стан району бо Вова знає як це зробити,що не видите як ся підняв Голятин за часи його головування -потопає в мусорі.....

2015-08-26 саша
А ще маркович майданський краде гроші з сільської ради через свого тата який робить фіктивні ремонти в сільській раді в клубі садику. Заява вже в прокуратурі на днях буде перевірятися чи правда що в сьому році тато марковича наремонтував на один мільон двісті пятнадцять тисяч

2015-08-26 правда
Дирич на Тани його оженив построив му хижу по Голятинови ходив щоб за нього голосували доньци му направлення взяв бо не поступила би та не переживайте дале пиде просити за нього разом з Диричков

2015-08-25 до васі
маркович саша голова майданської сільради краде гроші з сільради через свою маму яка є підприємцьом і поставляє продукти в садики майдана. як мож заключати договір з мамою на поставку продуктів без конкурсу. Кілько грошей вкрадено за роки газдування голови на днях буде ревізувати контрольноревізійна служба.

2015-08-25 вася
Скоро правда прийде і в майданську сільраду. Бережіться корупціонери бурдиха і маркович. Доки правда не прийшла за вами, то крадіть якісьте і крали.

2015-08-25 Справедливість
Пан Голятинський сільський голова одних суб"єктів торгівлі заставлє ще й договір оренди землі брати - це я маю на увазі тих хто платить законно всі інші податки , а чому не заставить сплачувати хотя би ліцензію на алкоголь та тютюн тих торгашів , які торгують цілодобово нелегально,а деякі взагалі поздавали документи на право торгівлі до ДПІ, а як торгували так і торгують.Він про все це знає добре бо деякі є його близькими родичами.Ось як він дбає про бюджет села .Навіть є люди які є депутатами сільської ради мають вдома цілі супермаркети з алкогольними напоями а сплачують всього навсього єдиний податок, та про що може бути далі мова....І про це пан голова в курсі справи.

2015-08-25 Майдан
А Маркович лиш Мальборо курит!!!!!І водочку любит.

2015-08-25 голятин
Цьому гоголові лиш отару пасти з ботов по лісах Голятина. Ганьба ходяча!

2015-08-25 Справді червона
На Столі червона пріма червона

2015-08-24 м.
Обіцяв багато, а незадоволений районною владою.А сам зробив щось корисного?

2015-08-24 будьте розумні
Не обливайте одні одних перед виборами брудом. Чи майданівці чи антимайдановці, чи регіонали або БПП, всі люблять владу, гроші і тому подібне...Вибори закінчаться а життя триватиме...

2015-08-24 Майдан
Най собі на селишні раді вріжут зарплату.А Оксанку жонушку вже пристроїв в садочку.

2015-08-24 Майданці
Ганьба Марковичу і Бурді, що нич в селі не зробили, ще й вихователям дитсатка врізали зарплату на 200 грн!

2015-08-23 Майдан
Віталій Біровчак незабудьте прийти і в Майдан.Лиш до 12.00 ідіть,бо незастанете там никого.Защо берут зарплату.

2015-08-23 Попович
Я буду бвлатуватия на елишного голову некраду за опозиційний епаратиький блок не агітую думаю що переможу

2015-08-23 дебілу
у нас демократія. Хто за кого хоче за того і агітує. Можеш навіть з плакатом Ляшка ходити.

2015-08-23 сан санич
юрик василь разом із піштаньов начали агітувати за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК під патронатом селишного голови щуря- василя

2015-08-22 Віталій Біровчак
Прийду і в Ізки)

2015-08-22 незалежний
все що написано в принципы щира правда, в чому проблема? й надалы замовчувати проблеми й мовчати про них? сподиваюся й слидуючих лакголикив и пустякив виведут на чисту воду!

2015-08-22 ага
його напоїли кремлівські агенти, а розум вкрало НЛО

2015-08-22 ДА
Я плачу і серці ВаШко,серьозно.ПРАВДА.

2015-08-22 Правда!!!!!!!!!!!
Кожній раз все більше і більше я Вас Поважаю,і Ціную,та Целую.Прошу Вас не кидайте мене,що буду робити без ВАС? Помру!!!

2015-08-22 комент
чого видяляєте коментарі

2015-08-22 кату
шкетовий кум

2015-08-22 с.Ізки
п Віталію прийдіть буть ласка до нашого голови селе п.Савчура С.В., п.Попович напідпитку но най берів буває пяний в дребезги та ще і коханку Марію кохає на свому вонячому обосцаному дивані, будемо Вам вдячні но поспілкуйтеся ще згромадою...

2015-08-22 кат
Що за синяк на фото?

2015-08-22 69
слава таким головам

2015-08-22 1140
ганьба замовним писакам

2015-08-22 опозиційний блок
вова пропянчився перед виборами

2015-08-22 га га га
ми уже почті у Європі. Сала хероям!

2015-08-22 куда?..................................
Любой Ваш шаг может полностью изменить жизнь... Вопрос лишь в том, куда решите тот шаг сделать............................

свіжі новини:
(голятин)

свіжі коментарі:
(голятин)

всі коментарі

найбільше читають:
(голятин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.