«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Короткий курс Леніна. До ювілею вождя революції


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село росія


Короткий курс Леніна. До ювілею вождя революції

У свій час Лера Новодворська написала блискучу статтю про Леніна - «Число звіра». І мені здавалося, що вона цим текстом закрила тему. Настільки вона все ясно й чітко прописала. У всякому разі, мені здавалося, що до сказаного Лерою уже нема чого додати. Але от Slon звернувся до мене із пропозицією написати статтю про Леніна до 145-ої річниці його народження, і я вирішив спробувати написати про нього. От вам моя маленька Ленініана...

Що найголовніше в житті? Гроші? Успіх у жінок? Пошук істини? Творче самовираження? Дудки! Найголовніше - влада. Влада над людьми. Немає нічого вище, заманливіше, жаданіше. Тільки влада, багато влади. Влада - мірило свідомості/безглуздості твого буття. У боротьбі за владу всі засоби дозволені. Для її втримання - тим більше. Ніколи! Ніколи я не віддам владу! Я буду за неї битися як лев! Те, що я готовий на будь-яке звірство, на терор будь-якого масштабу, на самий мерзенний злочин заради влади - це я вже всім довів. Це тепер банальність. І добре, що це тепер банальність. Нехай ніхто не має на мій рахунок ніяких ілюзій. Люди в усьому світі повинні засвоїти просту істину: Ленін - це просто машина по завоюванню й утриманню влади. У моєму серці немає місця ні для пристойностей, ні для милосердя (попівське слово), ні для великодушності. Усе міряється тільки за критерієм корисності/шкідливості для моєї влади. Ціль, яку я ставлю перед собою: вселяти жах. Я повинен вселяти жах. Всі люди без винятку повинні засвоїти (і я думаю, що вони засвоїли): ніякого опору. Ніякого! Сама думка про опір мені повинна приводити їх у жах. Як тільки тінь від цієї думки на секунду торкнеться їхньої свідомості - у них від страху повинні підкошуватися коліна. Тому що це означає не тільки смерть конкретно для них (диви, як легко хотіли відбутися!). Це означає знищування всіх їх рідних і близьких. Усіх. Включаючи грудних дітей. Вони всі будуть убиті в нього на очах. І лише потім буде вбитий сам «мислитель».

Ще одна важлива думка: всі старі істини нічого не варті. Всі старі порядки й звички - повне й остаточне лайно. Немає ніякої стаціонарної моралі. Нісенітниця все це. Моралі взагалі нема, тому що немає бога. Бог - це обман і дурість. Коли я вмру - мене з'їдять хробаки. Це саме так! І потрібно мати мужність у цьому зізнатися! Є тільки одна можливість самореалізуватися: тут і зараз. Нічого після - немає. Ніякого вічного життя. І тому немає ніякого сенсу терпіти просто так. Терпіти можна тільки для того, щоб поліпшити момент для нападу. Тільки в такій ситуації терпіння виправдане. Також немає ніякого сенсу жаліти людей. Це нераціонально. Навіщо жаліти? Жалість - це слабість. А слабість веде до втрати влади. Щедрість, уміння прощати, справедливість, послідовність, уміння дотримувати слова - всі ці якості не більш ніж різновид слинявості й бабські соплі.

Люди повинні просто підкорятися. Без розмов. Просто підкорятися й виконувати накази. Найкраще - мовчки. Якщо не можуть мовчки, то з піснею. Простою, веселою, найкраще безглуздою. «Дубинонька, ухнемо», «сама піде», «затягнемо»... Що «затягнемо»? Куди «ухнемо»? Не має значення. Ніякого змісту не повинно бути. Просто ритмічні звуки. Всі ці Бетховени-Чайковські... Боже, яка все це мерзенність... Нудьга нудьгована й абсолютно безглузда річ для моїх завдань. Яка гидота - культура. Гомер, Шекспір, Толстой. Яка нераціональна витрата людської енергії й часу. Скільки праці, щоб все це написати, намалювати, виліпити... А скільки ще й тепер люди витрачають на те, щоб все це прочитати, подивитися, послухати... А головне - навіщо? Ми створимо нову культуру. З ритмічних звуків і ритмічних орнаментів. Прості лінії: вертикаль, горизонталь, діагональ... Думка: убий. З'їш. Злягайся. Здоров'я. М'язи. Смачно. Тепло. Бадьоро. Користь. Усе для користі справи. Справа. Важливо - справа. Роблю справу. Мій зміст у робити справу добре. Тоді тепло, їжа і секс. Багато тепла, їжі і сексу. А якщо ні, то - біль. Багато болю. А потім смерть. Це справедливо. Такий порядок. Порядок - найголовніше. Я - машина. Суспільство - це велика машина. Вона логічно й зрозуміло влаштована. Тому наш ідеал - машина. От таку культуру я хочу. Тому що вона корисна для мене. Для моєї влади.

Найголовніше - влада над людьми. Заради влади над ними можна жертвувати всім: землею, грошима, комфортом, друзями й рідними. Хоча, по суті, що це за люди: друзі й рідні? Це адже теж якесь старомодне упередження... Всі люди без винятку не більш ніж гвинтики й знаряддя для досягнення моїх цілей. Якщо хтось мені заважає - він знищується, і все. А з його знищенням і губиться пам'ять про нього. Навіщо пам'ятати про те, що не може вже ніяк тобі нашкодити? Як, втім, нема чого пам'ятати й про тих, хто допомагав раніше й міг би допомогти тепер: який зміст у цій рефлексії, якщо він однаково вже мертвий і допомогти не може? Пам'ятати потрібно тільки про живих: тільки вони становлять небезпеку й можуть приносити користь/шкоду.

Як тоді полізли на чоло очі в цих недоумків, коли я сказав: «Якщо для втримання влади нам потрібно буде здати пів-Росії німцям, то я не коливаючись це зроблю!» О! Як заверещали всі мої «твердокам'яні соратники»... «Ми батьківщиною не торгуємо! Нога німецького солдата ніколи не буде топтати безкрайні пшеничні поля України...» Яка вульгарність вся ця нісенітниця про «батьківщину»! Фу, мерзенність... Нічого! Підписали! І владу - утримали.

Яка це шикарна думка - на ЧК поставити польського дворянина! Ах, яка краса, а не ідея! Який кошмар він створив у цьому свинарнику! Скільки мільйонів всіх цих купців, куркулів, офіцерів, попів, студентів і просто ворогів він знищив! І продовжує знищувати! Залізна людина! Такої ненависті до російських людей не можна знайти ні в євреїв, ні в німців. Тільки поляк! Як це вірно! Я домігся саме того, чого хотів: я поставив цей народ на коліна. Я вибив з нього на п'ять поколінь уперед саму думку про опір.

А Троцький? Це ж теж була моя ідея - поставити його над Червоною армією! За пару місяців з наброду й партизанщини він залізною рукою створив дисципліновану потужну армію, яка розбила всіх моїх ворогів. Який у нього все-таки живий єврейський мозок! Я ним часом дійсно захоплююся! Яка блискуча думка: заручники! Береш у заручники родину якого-небудь царського генерала, і от він уже служить тобі вірою і правдою! А дезертири! Адже був бич! Скільки ми агітували, умовляли, лякали... А виявилося, чого простіше: децимація! І адже не можна сказати, що не знали! Адже в гімназії всі про це проходили по античній історії... Всі тільки відмахувалися: це зараз уже неможливо, це дикість, так робили дві тисячі років тому... А Лев Давидович взяв і почав розстрілювати кожного десятого в частинах, де є дезертири, - і дезертирство припинилося...

Блискуча, блискуча команда! І адже найголовніше (я спеціально про це завжди думав у першу чергу): ніякої навіть тіні сумніву в моєму лідерстві! Усі, хто міг навіть на секунду поставити під сумнів мою роль, - усі давно нейтралізовані. Найрадикальнішим чином.

Принципи! Яка вульгарність! Троцький недавно верещав, як курсистка: принципи революції! Не дозволимо! Кров наших товаришів! Ніяких відступів! Дурень! Після Кронштадта й цієї пугачовщини в Тамбові як повинен був я поводитися? Правильно: спочатку всіх убити. Всіх учасників. Включаючи дітей. Розстріляти як скажених собак. З кулеметів, з аеропланів. Задушити газом.

А потім зрозуміти: якщо ми й перемогли у війні, то тільки тому, що за нами пішов мужик. Я не гірше Троцького знаю, що мужик - це мій ворог. Стратегічно - це власник. Людина, якій є що втрачати. Мені ж потрібна людина без власності. Без родини. Без зв'язків. Просто гвинтик. Якого легко замінити. Легко відправити вмирати. Його не повинно нічого тримати на землі. А мужика тримає його добро. Його баба з дітьми. Худобина. Рілля.

Тому мужик - ворог. Ворог комунізму. Але зараз нам його не перемогти. Зараз вся Червона армія - це і є мужик із гвинтівкою. Потрібно ще десять років. Потрібна нова людина. Солдат. Чекіст. Який легко буде стріляти в мужика. Легко вб'є власну матір, батька, брата. Таких людей поки в нас небагато. Латиші. Китайці. Прекрасний матеріал. Але їх мало. Поки ми не зробимо нову армію, поки ми не зробимо нові органи, ми мужика не переможемо.

А виходить, ми повинні поступитися й дати йому землю й волю. Нехай перепочине. Нехай обросте жирком. Нехай думає, що переміг поміщиків і капіталістів. Нехай. Нам це вигідно. А ми поки будемо тихо будувати нову державу. А держава - це насильство. І коли ми будемо готові, ми знищимо мужика. А зараз ми будемо цілувати його в задницю. Троцький не хоче цього розуміти. Зате Коба це добре зрозумів. І готовий терпіти. О! Це неперевершене азіатське терпіння чекати помсти. Як мені воно в ньому подобається. Я навіть його трохи побоююся. Як нічного хижака.

І проте! Все поки йде як треба! Тепер я можу констатувати, що найперший етап революції я зробив: я встановив свою тверду владу на території колишньої Російської імперії. Немає ніяких сумнівів, що моя влада твердіше, ніж влада царя, і що я можу придушити будь-який опір на цій території. Однак потрібно розуміти, що ця влада, і країна, і ті люди, що її населяють, - це лише засіб для досягнення більш важливої мети - світової революції. Смішно припускати, що я все це затіяв заради лише влади над Росією. Ні! Тільки світова революція. Тільки знищення всього старого світу може бути моїм завданням. Я не залишу нічого з того, що людство називає своєю історією, своїм духовним досвідом, своєю цивілізацією. Це все буде відправлено у вбиральню. Разом з тими, хто буде захищати все це тисячолітнє лайно.

Я побудував нове суспільство. Суспільство, засноване на логіці й порядку. На дисципліні й підпорядкуванні. Я візьму кращих вчених. Я змушу їх написати план життя для цього суспільства. Я змушу людей жити за цим планом. Ніяких відсебеньок. Ніякої вільності й тлумачень. Ніяких дискусій і альтернативних програм. Є план. Він науково обгрунтований. Він буде реалізований. Крапка. Хто не згодний - тому з нами не по дорозі. А виходить, йому пряма дорога в могилу. Людина вінець природи. У нього є розум. Людина створила науку. Все повинно бути підлегле науковим законам і науковому знанню. Ми повинні самі управляти своєю історією. Тільки раціональність і прагматизм. Ніяких коливань і хитань. Хитання - це нераціональне використання ресурсів і часу. А виходить, це ненауково. А виходить, ми цього не дозволимо. Хитання - занадто велика розкіш для комуністів. Комунізм - це життя за планом. По науково обгрунтованому плану. Плану, за реалізацію якого взялися комуністи.

Ах як добре! Як все добре йде! Але ж ще десять років тому мене б підняли на сміх, якби я розповів про те, що вже трапилося! От як! Ніхто не вірив. Тільки я один. Я один вірив, що коли-небудь я все це реалізую... Все добре. Тільки от ці дикі головні болі... Ці моторошні головні болі... Що мені з ними робити? Треба ще попросити морфіну й кокаїну. Мій уже скінчився сьогодні вночі. Але нічого... Це просто від спеки. Восени поїду в Горки. Там буде добре... Прохолодно, ліс... Багато роботи. Не можна зупинятися. Дуже великі плани.2015-05-10
переглядів: 906
джерело: Альфред Кох

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(росія)

свіжі коментарі:
(росія)

всі коментарі

найбільше читають:
(росія)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.