...

Герой у пам’яті народній


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село негровець


Герой у пам’яті народній

Сьгодні виповнилося 40 днів, як не стало Василя Росохи – людини, яку завжди буде пам’ятати і гордитися нею наш край. І не лише Міжгірщина, а весь український народ, бо був безстрашним захисником своєї Вітчизни, віддавши у важкий для неї час своє життя у розквіті сил. Прожив всього-на-всього 22 роки, але встиг здобути велику людську шану, залишити глибокий слід у серцях і душах кожного з нас.

В. Ю. Росоха – родом з Негрівця. Тут ріс і вчився. Мав незбагнений потяг до науки і спорту. Був відмінником навчання, особливо добре грав у футбол. Відзначався зразковою поведінкою – всім у школі запам’ятався надзвичайно чуйним, товариським, добропорядним. Потім закінчив Київський фінансово-економічний коледж і поступив на навчання у Національний університет державної податкової служби України в м. Ірпень. Мав Василь багато мрій, найголовнішою з яких була, щоб Україні, її народу жилося щасливіше, аби в світовій спільноті наша нація утвердилася на передових позиціях. Підтверджував це бажання молодого віку вільнодумець патріотичною участю у масових протестах проти свавілля на рідній землі на народних віче у Мукачеві, Ужгороді, Києві. Євромайдан потужніше запалив у ньому іскру відданості Батьківщині, зміцнив дух борця. Коли на сході держави розгорнулися воєнні події, то, не чекаючи повістки з військкомату, сміливо добровольцем влився у лави захисників суверенітету і територіальної цілісності України. У складі батальйону особливого призначення “Свята Марія” брав участь у АТО на території Донецької області – сектор М, околиці Маріуполя. 22 лютого цього року невимовним болем не лише рідних, близьких, але й всіх краян озвалася у серцях звістка про те, що наш мужній земляк, перебуваючи у першій розвідувальній групі, під час виконання службового обов’язку загинув. Хоч його нема в живих, але він у вдячній народній пам’яті. Василь Росоха став прикладом героя, земним зразком для виховання підростаючого покоління. Саме тому дуже справедливою є ідея педагогічного та учнівського колективів присвоїти Негровецькій ЗОШ І-ІІІ ст.., де він вчився ім’я героя. Ознайомитися з біографією Василя Росохи та взяти участь у громадському обговорені щодо присвоєння навчальному закладу в Негрівці ім’я Василя Росохи, можна на офіційному сайті районної ради mizg-rada.gov.ua, у розділі «Громадські обговорення»

Схиляючи голови, всі ми нині висловлюємо щире співчуття і водночас вдячність батькам за виховання сина з великої літери і разом з ними сумуємо. Ми тебе пам’ятаємо, наш захиснику!


Герой у пам’яті народній


2015-04-01
переглядів: 2529
джерело: Міжгірська районна радаСайт працює на платформі: MODx™ (is licensed under the GPL).

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-01-13 патриот
Герои не вмирають. Слава героям

свіжі новини:
(негровець)

найбільше читають:
(негровець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.