«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Його вбили мерці


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село росія


Його вбили мерці

Я знав Бориса. Не близько, але знав. Знав все-таки настільки, що був з ним на «ти». Втім, це не важко. Він був одним з тих людей, з яким на «ти» переходиш при самому навіть поверховому знайомстві.

Він завжди складав враження людини щасливої, вільного й легкої, навіть легковажної. Такий собі Моцарт від політики. Так, такі, на жаль, занадто довго не живуть.

Він був не просто живим, а якось зухвало живим. А ця якість завжди образлива для мертвих, особливо для тих мерців, які покляклими пальцями вчепились у плоть нещасної країни.

Упевнений, що їхня ненависть до всього живого, до всього, що завзято не піддається дії трупної отрути, непідробна.

Я не знаю, хто вбив Бориса і хто наказав це зробити. Якщо ми коли-небудь про це довідаємося, то не швидко. Але ми всі знаємо, хто інспірує і хто конструює ту суспільну атмосферу, де такі вбивства не тільки можливі, але й, у загальному, неминучі.

Я не знаю, хто конкретно вбив Бориса - убив картинно, театрально, можна сказати «показово», убив у самому сакральному, вибачте на слові, місці столиці.

Але очевидно одне: його вбили мерці, які відкрили, схоже, сезон полювання на все, що має нахабність жити, дихати, думати і говорити.

Але живе не можна вбити. Такий закон живої природи, і такий закон людської історії. Якщо вони не знають цих законів, то вони тупі другорічники. Якщо вони ці закони намагаються скасувати, то вони небезпечні маніяки. А швидше за все вони й те й інше.

А тому вбитий ними Борис Нємцов однаково буде в тисячі разів живіше всіх тих мертвяків, яким здається, що вони живі, здається тільки на тій підставі, що вони усе ще здатні на безмежну неправду, на підле цькування, на дикі судилища, на вбивство.

А цей нещасливий міст, який коли-небудь офіційно стане називатися мостом Нємцова, а неофіційно, я думаю, він і вже так називається, нехай стане пам'ятником Борисові - щирому, чесному, веселому й безстрашному. Міст - це гарний пам'ятник. Хоча б уже тому, що він не роз'єднує, а з’єднує людей2015-03-15
переглядів: 1437
джерело: Лев Рубінштейн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-03-16 а
- Путин в морге. - Что? - Гутен морген. - А, послышалось. Если бы Шекспир жил сейчас... - Сдох или не сдох, вот в чём вопрос?! - Чего каналы переключаешь? - Жду "Лебединое озеро" по всем каналам! - Фигушки! Если ЭТО случится, то по всем каналам будут гопак показывать! На багатоканальному телефоні прес-служби Кремля було встановлено автовідповідач з короткою відповіддю :"Еще нет".

свіжі новини:
(росія)

свіжі коментарі:
(росія)

всі коментарі

найбільше читають:
(росія)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.