Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Відомий астролог розповіла, скільки ще триватиме війна в Україні


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

україна


Відомий астролог розповіла, скільки ще триватиме війна в Україні

Відомий харківський астролог Олена Максимова спрогнозувала ключові події, що чекають Україну в найближчі роки
Вона була однією з небагатьох астрологів, хто передбачив це у 2010 році припинення існування України у колишніх територіальних межах, згадуючи Крим та Донбас. Яке майбутнє прогнозує Олена Максимова Україні у найближчі 3 роки Патріоти України дізналися із її коментарів виданню Обозреватель. Отже, на думку Максимової ключові події, які очікують Україну протягом кількох наступних років. Наводимо коментарі астролога даному виданню: “2015: загострення бойових дій, нові санкції для Росії та цивільно-військові “бунти”.
З 15 березня до 2 серпня 2015 року, ми досить серйозно відчуємо економічні проблеми. Цей період стане важким і в плані врегулювання ситуації на Донбасі: Україна в даний час дуже мало що може адекватно вирішувати і якось радикально змінювати ситуацію на сході. Однак у період з 12 по 24 березня 2015 на міжнародному рівні будуть прийняті рішення щодо введення нових санкцій відносно агресора і надання допомоги Україні. Можливо, почнуться поставки зброї. До речі, гроші підуть також. Саме в цей час повинна надійти фінансова допомога від Заходу. Паралельно відбувається відносна стабілізація гривні. Її не буде так “трусити”, як це відбувається зараз. У будь-якому випадку, буде зрозуміло, куди рухається курс.
В кінці травня – початку червня 2015 ми матимемо різке загострення ситуації на сході. Ймовірно, ускладнення почнуться в травні. У цей час дуже сильно зросте напруга на сході країни і може різко погіршитися ситуація на фронті. З боку терористів будуть спроби захопити нові території. На це врешті-решт відреагує спільнота України (реакція буде відрізнятися від тих міжнародних закликів до досягнення миру, які ми чуємо весь цей час). Цікаво, що самі військовослужбовці на це (активізацію з боку терористичних груп. – ред.) можуть відреагувати непослухом по відношенню до Міністерства оборони. Взагалі, на стику двох місяців – травня і червня – можуть бути, з одного боку, якісь “майдани”, виступи цивільного населення. А з іншого – військові самі можуть на місцях давати відсіч ворогу, не рахуючись з командами вищого керівництва. Це буде момент кризи у відносинах між військовим керівництвом і військовослужбовцями, які перебувають на передовій. Ця гостра ситуація триватиме до середини червня. Незважаючи на всі ці підйоми в травні, до серпня дуже важко буде щось остаточно вирішити.
Дуже важливий день для нас – 2 серпня. У цей день буде прийнято хворобливе і не дуже вигідне для нас міжнародна та наше власне політичне рішення, після якого ситуація на сході стане, принаймні, більш прозорою і зрозумілою. А 22 серпня те, що станеться на початку місяця, отримає логічне завершення.
І от якщо говорити про завершення конфлікту на сході, то, з моєї точки зору, про певне завершення можна говорити саме в 20 числах серпня. Мова не йде про відновлення того, що було зруйновано. Мова йде про те, що до цього часу повинно бути принципове припинення наступу. Але там залишиться чимало людей, які будуть різними способами шкодити. В цілому, серпень повинен стати для нас доленосним місяцем. Грубо кажучи, ми вирішуємо одну проблему – і відразу ж набуваємо іншу. А ті умови, в які потрапляє після цього держава, ускладнюють його життя до кінця 2017 року.
Є ще одна пара дат: 17-18 вересня – це час прийняття законів, пов’язаних з тим, як діє, як веде себе держава, зокрема, щодо подальшої політики держави на сході України і в Криму. Це будуть досить важкі дні, і адекватні рішення приймати буде дуже важко.
2016: час радикальних змін і продовження загрози з боку Росії, – стверджує Максимова. “Лютий-березень 2016 року – час важливих рішень в побудові відносин з агресором. Тобто до початку 2016 ми ще не вирішимо остаточно проблему Донбасу. В цей час можуть бути досягнуті певні домовленості. Але якщо їх не буде – ми опинимося в ситуації замороженого конфлікту, який затягнеться до літа 2017 року.
Схоже на те, що до кінця літа 2017-го постійна загроза з боку сусіда все ж залишається. Взагалі, період з середини 2015 до середини 2016 є часом бажаних радикальних змін в країні. Протягом цього періоду потрібно спробувати принципово змінити політичні та економічні підходи до того, як будується наша держава і на чому вона тримається.
Вся масштабність економічних проблем постане перед країною на стику 2015-2016 років – буквально в останніх числах грудня і в перші дні січня. Ми потрапляємо в дуже складну ситуацію, вихід з якої стане можливим лише на початку 2018 року. Зараз в плані економіки ми йдемо вниз. Складний економічний і політичний період – період своєрідного занепаду – припадає на час з середини квітня до кінця червня 2016 року. У цей час найбільше помилок нароблять наші політики і міністри. Найбільш проблемний в цьому періоді час – з 15 квітня до 9 травня: рішення, прийняті в цей часовий проміжок, просто руйнують державу. Проте вже 12-15 серпня 2016 прийде усвідомлення того, як виходити з цієї халепи. Урядові засідання в ці дні будуть вкрай важливими і відповідальними. До речі, на цей же період – квітень-червень 2016 року, і особливо з 15 квітня по 9 травня, припадає найбільш складний економічний період – це буде “дно” падіння економіки.
Хоча значні економічні труднощі будуть, звичайно ж, і до того. 2017-2018 рік: економічна криза, початок відновлення сходу і повернення Криму, -запевняє астролог. “У 2017 році, з квітня по серпень, буде ще один такий певний “провал” в економіці. Але після цього стане зрозуміло, які помилки робили і які рішення приводили до погіршення ситуації.
Ситуація буде вирівнюватися буквально з початку 2018 року. Не варто очікувати, що у 2018 році у нас все раптом стане прекрасно. Просто з 2018 року ми зможемо якось адекватно відбудовуватися – як після Другої світової війни, коли всі мирні угоди вже були підписані. Тоді почнеться поступове відновлення східного регіону. І, швидше за все, саме в 2018 році ми повернемо собі Крим і остаточно вирішимо долю земель на сході. В цілому, 2018 буде дуже важливим для нашої країни. Референдуми, віча, які відбудуться цього року, а також закони, які будуть прийняті за ці 12 місяців, визначать долю України на десятиліття вперед,” – зробила підсумок Олена Максимова.2015-03-11
переглядів: 2707
джерело: Патріоти України

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-03-12 читач
дав би БОГ

свіжі новини:
(україна)

свіжі коментарі:
(україна)

всі коментарі

найбільше читають:
(україна)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.