...

М-студіо. На Міжгірщині ховали Героя


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село негровець


М-студіо. На Міжгірщині ховали Героя

Прощання з героєм. В міжгірському Негровці тисячі людей провели в останній путь свого односельця, 22-річного Василя Росоху, добровольця з батальйону “Свята Марія”. Хлопець загинув виконуючи бойове завдання на околицях Маріуполя.
Жителі гірського Негровця та сусідніх Колочави і Синевира в середу, 25 лютого, перебували в жалобі. Вони прощалися із юним патріотом, захисником південно-східних рубежів України від російсько-терористичних військ.

Василь Росоха з позивним “Тихий” ніс свою службу у складі добровольчого батальйону “Свята Марія”, куди записався добровольцем наприкінці минулого року. Пройшовши відбір та бойове злагодження, він з побратимами виконував завдання на околицях Маріуполя, де й загинув.

Щонайменше дві тисячі односельців кількакілометровою колоною провели Героя до церкви, де з ним прощалися рідні, близькі та незнайомці, яких вразила смерть юнака.

Попрощатися з Василем Росохою прибули і його побратими з батальйону “Свята Марія”. Того дня, 22 лютого, виконуючи бойове завдання, транспорт з бійцями потрапив в ДТП. Авто перекинулось і злетіло з дороги. Двоє з трьох загинули. Принаймні така інформація найбільш поширена.

У зв’язку із загибеллю патріота на Міжгірщині оголосили дні жалоби.2015-02-27
переглядів: 2893
джерело: М-студіо.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-03-02 Бвбічин
Мені,як члену партії регіонів, не мож на війну: особисті принципи, чесність і порядність, не дозволяють. Та й хто ж буде доповідати начальнику пенсійного про працівників управління якщо мене призвуть у військо?

2015-02-27 Воєнком для Бабічина
Офіційне звернення до "полковника" Бабічина через засоби масової інформації : "Ви писали заяву у віййськкоматі як доброволець, настав час прийти до військкомату і доказати, що ти настоящий "герой" і "полковник".....

свіжі новини:
(негровець)

найбільше читають:
(негровець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.