...

Постанова виконавчої служби - незаконна.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


Постанова виконавчої служби - незаконна.

05.08.2014 року, заступником начальнгика відділу державноі виконавчоі служби Міжгірського районного управління юстиціі п. Шуберт С.Б. була винесена ПОСТАНОВА про відмову у відкритті виконавчого провадження (відмову в прийнятті до провадження виконавчого документа).
Виконавчий лист №807/1875/13-а виданий Закарпатським окружним адміністративним судом 23.06.2014 року про зобов"язання начальника відділу Держземагенства в Міжгірському районі п. Шовак О.В. надати повну інформацію згідно запиту на отримання публічноі інформаціі від 01.04.2013 року.
Хоча, згідно ПОСТАНОВИ СУДОВОІ ПАЛАТИ У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАІНИ В СКЛАДІ ГОЛОВУЮЧОГО ЯРЕМИ А.Г.,СУДДІВ :ГРИГОР"ЄВОІ Л.І,ГУМЕНЮКА В.І., ЛЯЩЕНКО Н.П., ОХРІМЧУК Л.І,ПАТРЮКА М.В., СЕНІНІ Ю.Л. встановили :... відсутність у виконавчому листі ідентифікаційного номера боржника не є підставою для відмови державним виконавцем у відкритті виконавчого провадження. ПОСТАНОВИЛА: у задоволенні заяви Орджонікідзенського відділу державноі виконавчоі служби Маріупольського міського управління юстиціі Головного упрапвління юстиціі у Донецькій області відмовити.

Виходячи з вищенаведеного постанова про відмову в прийнятті до провадження виконавчого документа ВП № 44295999 від 05.08.2014 року винесена заст.нач. ВДВС Міжгірського РУЮ Шуберт С.Б. винесена незаконно й підлягає скасуванню на підставі постанови Судовоі палати у цивільних справах Врховного Суду Украіни від 25.06.2014 р.


Постанова виконавчої служби - незаконна.

Постанова виконавчої служби - незаконна.


2015-02-09
переглядів: 3169
джерело: Chichurv@mail.ru

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2018-12-30 Володимир
Як би не кіпішувала Савчурятня,а постанова в черговий раз скасована.Значить працюємо в правильному напрямку.

2015-03-13 Односельчанин Дуда
Прошу не поплюжити родину Дудів.Такої великої,гарної родини у Ізках небуло і не буде як Дуди та Чічур.Це не означає що один Володимир своєю хворобою опозорить всіх родичів.Жалко його.Треба срочно лікуватися,бо чим далі тим гірше.Йому не потрібно цю хату,бо в нього є для його життя все тільки нема здоровя.Вся родина цього йому бажає.

2015-02-23 Анця
Живе в нас у Мукачеві по вул. Лавківській 16 виходиць із Міжгірщини Чічур Володимир (сільська називка Дудіш), в яких вся сімя була дурних. Не міг не успадкувати і Володимир зі своєю сестрою Магдалиною. Повні шизофреніки. Як приходить весна у них починається загострення, паплюжат людей, не дають проходу по вулиці, можливо йому щось дав і Чорнобиль на голову...

2015-02-10 Петро
Ни один розумний прокурор на вас дебілів з народної даунбанди не буде звертати увагу

2015-02-10 НАРІД
ПРИЗНАЧИЛИ НОВОГО ПРОКУРОРА ІНФОРИУЄМО ГЕНПРОКУРАТУРУ ПРО СВОЇ ПРОБЛЕМИ

2015-02-10 юрист
такі хворі люди як Чічури в цивілізованих країнах визнаються недієздатними.

2015-02-10 новий прокурор
прошу вас, шановні, писати тільки на одній стороні аркуша. Мені уповіли ош краска від ручки вредна для здоровля і не ріскую підтератися вашими кляузами. Майте совість, писаки міжгірські, дуже вас прошу.

2015-02-10 НАРОДНА-РАДА
Громадо звертаємося і просимо ВАС де хто знає по розкраданню держкоштів та обналічування їх через громадян за попередні роки і поданий час просимо звертатися масово в генпрокуратуру уже буде новий прокурор.НАПОРТАЛ писати це пуста трата часу ,а дехто ще наживається масово пишіть в генпрокуратуру і ми переможимо.СЛАВА УКРАЇНІ

2015-02-09 лора
Брат і сестра Чічури є кандидатами в пацієнти психіатрички.Із їх публікацій ясно одне,це хворі на голову люди.Тільки вони двоє знають,що вони хочуть,всі інші їх просто не розуміють.Із Савчуром судяться,із нотаріусом судядться,із земельним судяться,із суддями теж судяться.....судяться з усіма,а треба просто визнатиїх неосудними і відправити обох на лікування у відповідний медичний заклад.

2015-02-09 зауваження
Доречі, не особливо розумію про що йде мова в данному документі, але неозброєним оком видно, що документ значно відредагований: Частина 1... - є накладкою до попередньої репліки.Думка попереднього речення, є незакінченою

свіжі новини:
(ізки)

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.