...

Витівки нечистої сили в Ізках


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село ізки


Витівки нечистої сили в Ізках

Про те, що нечиста сила всіма засобами намагається накапостити людям відомо давно. От приміром, в селі Ізки не відомо на підставі чого й з яких причин були змінені порядкові номера , як на всіх житлових будинках ,так і будівлях комунальної власності. Не став винятком і житловий будинок, що є власністю Ізківського сільського голови Савчура С.В. Хоча, певно, біля хати пана голови орудував сам Мефістофель, бо діяв за принципом "Я частина тої сили, що вічно хоче зла, і завжди творить благо..Чому питаєте?
Та тому, що коли я взнав що пан Савчур С.В. видав липові справки на дворогосподарство, що знаходиться в с.Ізки № 115, що дало можливість лишити мене спадку, яке збудував мій батько Чічур М.Л. виявив ,що дане дворогосподарство числиться за трьома номерами : №115 №116 та №124. Аналогічно й кожен будинок в с.Ізки має два, три номера. З чим це пов"язано не відомо. Не інакше, як витівки нечистої сили. Тому що згідно чинного законодавства ,порядкові номери на дворогосподарствах змінюються рішенням сесіі с/р на підставі заяви власника.
Спантиличений до краю оказією з номерами в Ізках, я звернувся до пана Савчура С.В., щоб той пояснив на яких підставах змінілися номери. На що отримав відповідь ,що і в нього змінений порядковий номер на дворогосподарстві й сам пан голова не відає як то сталося : був один номер, а потім став другий. От вам і витівки Мефістофеля на благо пана голови!
Видячи, що людина не компетентна в питаннях з нечистою силою, звернувся я до Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області та Міжгірського районного суду. В результаті ,вигравши позов, отримав виконавчий лист. А про результати капостей нечистої сили свідчить і той факт, що навіть заступник начальника ВДВС Міжгірського районного управління юстиції Закарпатської області Шуберт С.Б. не зміг витребувати в Ізківського сільського голови Савчура С.В. достовірну, об"єктивну ,точну відповідь на дане питання. Це змусило мене піти далі і стало підставою для написання апеляції до Львівського апеляційного адміністративного суду та повернення до Міжгірського районного суду для продовження розгляду. ЦІКАВО ,ЧИ ЗМОЖЕ ГОЛОВА ІЗКІВСЬКОІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САВЧУР СТЕПАН ВАСИЛЬОВИЧ ПОЯСНИТИ, ЯК І КОЛИ ЗМІНИВСЯ НА ЙОГО ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ПОРЯДКОВИЙ НОМЕР, ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН Й НА ЯКИХ ПІДСТАВАХ Й ЗВИЧАЙНО В УСЬОМУ СЕЛІ.
Бо інакше, як витівками нечистої сили це не назвеш. P.S.СУДОВІ БАТАЛІЇ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ.
Чергове слухання справи відбудеться в Міжгірському районному суді 26 січня 2015 року


Витівки нечистої сили в Ізках


2015-01-19
переглядів: 2695
джерело: Chichurv@mail.ru

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(20):

2015-03-14 Поповичу
А в тебе Савчуре є документи що строів хижу на пуівському смітю,бо сь не варта своє мати як і Щур облящанський

2015-03-12 Попович
А документи в тебе є що хто строїв?

2015-02-01 Шпік
Мефістофель так забаламутив Шпіку мозги що той вепсь ліс зрубав в центрі села з ціллю прослаблення берега й ,вби зніс житлові будинки .Тобто ще раз показав що він самий головний на цій ізківській землі.Може робити що завгодно й ні хто його не спинить-на то він й Мефістофель-ШПІК

2015-01-28 леонід
Ми разом служили в оркестрі я з Житомира після армії писав йому листа Наталя відповіла що він за кордоном більше нічого про нього незнаю якщо можна дайте номер його телефона чи передайте щоб перезвонив на мій дякую

2015-01-27 Я знаю
Навіщо Вам Комарницький?

2015-01-27 Цімбор Савчура.
Савчур буде при владі поки не закінчаться землі запасу сільгосппризначення а змлі ще занадто багато 1224 гектари й розраховуватись є з чого тим більше можливо ще хтось продасть земельний сертифікат за стакан бадяги 5 000 гривень.Землі вільноі більше в с.Ізки ніж використовує громада,тим більше й пасовище теж (общак ) можна продати.Скільки га пасовища було до відказу від одного га при отоваренні зем.сертифікатів й на скільки збільшилось-не відомо.

2015-01-27 леонід
може хто знає про Комарницького Михайла Івановича перезвоніть на номер0681716948

2015-01-27 очевидне неймовірне
НАД НАДОІ МОЛОКА В С.ІЗКИ.Ізяни оригінали земельних сертифікатів помістили в рамки й вивісили над яслами .перед коровами. Й зараз замість вживання сіна корови вивчають земельні сертифікати з цікавістю.В результатіз умовним когтактом із оригіналом земельного сертифікату збільшили надоі мінімум одне відро на удій.І все це завдячуючи Ізківському Мефістофелю.А говорять що чудес не буває.З такими темпами вже планується будівництво міні заводу по перепробці молока й виробництві твердих сирів.

2015-01-22 Селишна рада
Ми звертаємося до Вас на вибори до місцевих рад всі голосуємо за партію НАРОДНИЙ ФРОНТ Яценюка , кожна сімя ощутила покращення життя вже сьогодні .Селишна рада за НАРОДНИЙ ФРОНТ з нашим папов,навибори депутатів району ми гордимося що будемо йти під брендом Народний ФРОНТ .

2015-01-22 до правди
Читаючи ваш коментар справді ви патріот села.От вибори вже скоро то і висувайте свою кандитатуру,розробляйте програму і починайте діяти справедливо, піднімайте село з болота то нехай беруть із вас приклад інші,покажіть що справді можна працювати по новому,по справедливому.А писанина на сайті це лише пуста говорільня.

2015-01-22 правда
За роздеребанені землі та нерухомість а також місцевий бюджет Ізківськоі сільськоі ради при господарському падході та продажі шляхом відкритих торгів а не подарунку громадою приізжим як землі (безкоштовній передачі у власність) можна було би купити підручників на всіх учнів Міжгірського району.Просто в майбутньому,а вибори відбудуться осінью треба вибирати не вівчарів (Попандополо,Шариових ,Швондерівта іншоі нечисті,нечистоплотних осіб а патріотів села,ефектикних менеджерів ,серед патріотів селе з вищою освітою )яка би досконало володіла не тільки арифметикою а й матиматикою. Ане всякихнеуків.Які в школі пасли задніх,так й по житті.А вибирати в голови ворюг які ще не давно крали сир в громади,а потім солярку в найавторитетнішого лікаря села а зараз вирубка лісу в центрі села З ким поведешся,того й наберешся.Лідер села ,візитна картка села сьогодні виглядає як один з най неефективніших розпорядників коштів та землі й нерухомості.

2015-01-21 ще раз до ізян
На ваш коментар даю відповідь, що риба гниє від голови.І ви ,шановні, раз поки що нічого не зробите.Пройде час то може ваші діти чи внуки зазнають змін на краще.Ліпше подумайте як книги купити дітям до школи з нового навчального року.А в принципі свого часу батьки книги купували і робили в колгоспі за трудодні.

2015-01-21 все вийде
Така проблема не тільки в Ізках та Студеному, а у кожному селі, просто не у кожному, поки що, знайшовся свій Чічур, чи Щубер, щоб розтаємничити частину темних справ (про все що там твориться можна тільки догадуватись). Адже як працює сьогоднішня-вчорашня система?
Зазвичай головами сільрад стають "провірені, свої люди". Саме по селах розміщені ресурси і голови відіграють важливу роль щоб правильно їх розподіляти, притому їхня задача стоїть така, щоб все організувати так ніби громада сама так рішила, самі добровільно віддають своє багатство другому.
Якщо, випадково, головою сільради стає чужий, то моментально йому влаштовують різного роду перевірки, поки людина десь не допуститься помилки і зразу шиють кримінал, а є і "спеціалісти" що і запросто підкинуть будь-кому якусь свиню і все... Далі шантажують відкриттям кримінальних справ, тюрмою і т. д., або працюй так як треба. Вибора у жертви не залишається. Або працювати не напрягаючись (все за тебе рішать), ще і премії оформляй собі і грамоту дадуть і в газету надрукують, потім пенсія буде, дітям легше буде "влаштуватись в житті", адже батько підготує системі готового "кадра" якого не треба провчати і ще багато інших різних пільг. АБО йти в тюрму і поповнити статистику "справ для галочки". Вибір не великий. І, як правило з благородних мотивів, звичайно, раді дітей, кожен вибирає перший варіатн. А далі пішло поїхало, контори працюють, печатки бються наліво і направо, папки у слідчих набухають від все нових і нових справ.
І вже не треба шукати помилки в роботі, а думає вже система за "цінного кадра" як би не втратити.
Розламати все це надскладно, але мусай, бо це не життя.

2015-01-21 до жителів Ізок
Заспокойтеся бо і так нічого з вашої писанини не вийде.Самі ви голову обрали і самі його обкакуєте. Це рівносильно, що плювати в свою тарілку.Мені до ваших проблем нічого, просто переглядаючи коментарі дуже смішно,що ви за нарід такий.Така проблема ще і в студенців,можете собі дати руку.

2015-01-21 правда
некомпетентна людина із мокрою печаткою Ізківського сільського голови опасніша за мавпу з гранатою

2015-01-20 родич Савчура
Нич ви дяді Стьопі не зробите. В нього такі люди є, що вам і не снилося.

2015-01-20 сусід Савчура
Степане портал зсорили твоїм імям скаменися відкрий портам або очі НАРОДНА РАДА має тебе сусідо убрати в мусорний бак тобі це небуде соромливості бо ти воляк куди ідеш ногами туди росте бадак-осатник не парь кока бери марю обо тих дівчат із ЛИМАКІВ та іди в АТО ха ха ха.

2015-01-20 пак што
Май великий злдій то Бабій пак што.

2015-01-19 айно
Мефістофіль то і є нечисть.Чічур -молодець.Найшовся чоловік і на Савчура.Підримки ниє Степане так прощайся або диви обись у каталашку не загримів

2015-01-19 саша шовак
афоня ненаізжай на рущака васю бо він мене вчив заробляти бабки в даі дивись мені бо недам участок на кладовищі

свіжі новини:
(ізки)

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.