...

У СЕЛІ МАЙДАН ВОГОНЬ НАРОБИВ ЛИХА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село майдан


У СЕЛІ МАЙДАН ВОГОНЬ НАРОБИВ ЛИХА

Старенькому тепер доведеться шукати кошти на новий дах, майно та відновлення стін у будинку

Сьогодні, 26 грудня, о 04:45 до міжгірських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в одноповерховому житловому будинку у селі Майдан.

Подзвонив у службу порятунку «101» власник оселі, 71-річний пенсіонер. Він підкладав дрова у котел, у цей час в димарі заіскрилося і почав горіти дах споруди. Відтак чоловік негайно викликав пожежників.

На місце події виїхали бійці 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 05:58 локалізували загорання та повністю загасили полум’я о 06:38. Своїми діями вогнеборці врятували від спалення житловий будинок, хлів і броварню.

Внаслідок пожежі знищено дах будівлі, який треба повністю замінювати. Також пошкоджено перекриття, стіни і домашнє майно.

Причину виникнення загорання і збитки, завдані пожежею, наразі встановлюють фахівці.2014-12-26
переглядів: 3675
джерело: У ДСНС України у Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(22):

2015-01-23 Тані
Сашик уже многим із свого кола виділив) аж ся плюють

2015-01-23 Таня
Сашику виділи , виділи!!! А він тебе піде потім люструвати. Правда Коля.

2015-01-12 Сашику
Скажи мені чи виділивісь подвійну матеріальну допомогу старому в якого хата згоріла, чи провівісь тендер без учасників на державне відновлення хати старого? Твій батько від твої родини в тендері участь брав?

2015-01-03 Сопілка
Відкладіть сварки на після свят бо нефайно і гріх ... З наступающим Різдвом Христовим Всіх ... ... !

2015-01-03 Сашику
Сашику, чи надавісь подвійну допомогу, як собі, тому старому що в нього хата напівзгоріла? Чи ти лише тарахтіти любиш бред собачий?

2015-01-03 Сопілка
Зновим роком ...

2015-01-02 марина
А ще не крадіть в народу бюджетні кошти, краще віддайте ці кошти нужденним!

2015-01-02 марина
Доброго дня.Вітаю всіх з Новим роком та Різдвом христовим.Всім бажаю здоров"я,щастя, миру, а ще хочу щоб стали всі добрішими.Читаючи коментарі, складається враження,що в Майдані,Ізках та Студеному люди або найзліші,або,вибачте, найдурніші. Займіться кожен своїми справами,щось один для одного ,а не обливайтесь брудом.Миру всім нам!

2015-01-01 Дорогі односельчани
От правильно, Бурдусю і Сашика - дурнів, прогонимо і вже в селі стане легше дихати! Щоб гроші не розкрадали

2015-01-01 З Новим Роком!!
Дорогі майданці!!! Вітаємо всіх з Прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!!! Бажаємо щастя, здоровя, спокою, менше дурнів біля нас, більше милосердя і добра!!! З святом!!!

2014-12-31 Народна рада
Вітаємо Нелю Штепу, Сашка-юриста з останнім Новим Роком на посадах в сільраді. Щоб Штепа із Сашком на нарах не опинилась за зловживання службовим становищем та розкрадання бюджетних грошей. З повагою самооборона, Народна рада, жителі села Майдан.

2014-12-29 Гістю 22
А чи є така сільська рада, звісно окрім Майданської, яка б отримувала 12000-14000 грн. зарплати? Кому ти розказуєш що ці розтринькувачі грошей щось в Майдані зробили? Да, Зільонка розвивається - клієнтів побільшало!

2014-12-29 гість 22
Доброго дня. Читаючи Майданські коментарі, виджу щось за останні декілька днів почали на Майданську сільраду дуже уривати. Люди добрі, подивітся що робиться у сусідніх селах. Я завжди в примір ставила для себе Майдан, бо у Вас у най перших було все: вуличне освітлення,газ аж у потоці, інтернет, чую що маєте 2 групу в садику... Важко уявити коли це все буде у нас, і взагалі чи воно буде. Ви думаєте що інші кандидати а зокрема ті що пишуть всяку паскудоту нецензурну та гидотну будуть кращими. Моя думка така, що все село вирішує та обирає уряд с.р, а не 2,3 чоловіки які в коментарях переписуються.

2014-12-29 МАЙДАН
ВЧАСНО ВИСВІТЛЕНІ ПРЕМІЇ, НАДБАВКИ ЯКІ "НІБИТО" ЗАКОННІ І АКТОМ ОБСТЕЖЕННЯ НЕХАЙ ВІДЩИПНЕ СІЛЬСЬКА РАДА ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ.МОЛОДЦІ АКТИВІСТИ , ЩО Є ТАКІ У МАЙДАНІ ПУСКАЙ ІЩЕ ПОДИВЛЯТЬСЯ ДЕ ОТРИМУЄ ДОПОМОГУ ПРИ НАРОДЖЕННІ СТОРОЖ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧИ ЗАКОННО .ЗАПИТАЙТЕ У КОГОСЬ МОЖЕ ХТОСЬ ПОРАДИТЬ І В ЦЬОМУ ПИТАННІ

2014-12-29 Гістю
То ще та алкашка-Рекітишка!

2014-12-28 Гість
Рекітисі спочатку треба вищу освіту здобути, бо медсестрі-офіціантці секретаркою не бути. Секретаром ліпше Щемура обрати, хотя він і школу не закінчив, но спілкується ліпше Рекітихи...

2014-12-28 Майданка
май кращого голови, як Володя Вагерич - і не найдеш - тот як вийде на Новий Рік, так як почне стріляти на весь город, а дале в сільраді - то то вже бде порядок, а як напєся та спустит свого песика дулі селом, та то вже бде позор-позором. А Олег Юртин - то тоже файна кандидатура - правда перенесимо тоді сільраду в генделики нижні, бо він там переважно зрана засідає. НЕ РОБІТ чудес, МАЙДАНЦІ!!!

2014-12-28 Облящани
Ба що тото так зарвали на Бурдиху секретарку а бо хоть грамотно пише довідки і люди її не шукають по декількі днів на роботі, а в Голятині то там точно анархія аж напишуть довідку в сільраді то вона наохтема з помилками.Хай іде Блецкан головою там тоді буде всьо написано грамотно і чорт ся не докопле аж щось не так.........

2014-12-28 Майданець
Люди добрі майданці піднімітся подивіть що ся робить Ймилися до голови та секретарки то є наш вибір а не трьох придурків які рвуться до влади Вагерич володя Юртин Олег.як ся напють май дурнів нема та в селі немає май порядочних людей Рекітиха на секретарку нигда з людьми не заговорила нормально, думать що прийшла з звору та туй бде командувати не піддавайтеся.

2014-12-27 До Майданця
Е, той голова лише в Зільонці і в бухгалтерії "щось" рахувати любит...

2014-12-27 Майданець
Нехай голова сільради виділить якісь кошти. а депутати хай пройдуться по домівках і зберуть людям треба допомогти мороз скоро, я думаю що й допомогти щось зробити ніхто не відмовится

2014-12-26 Пожежники
Хай, легінь Маркович виділит на ту хату погорівшу якісь кошти, лише не з державного кошту, (бо тоді Бурдусю обділит), а з Зільонки свої - з кожного хто 100 грам питиме хай 1 грн побору на погорівшу хату віддаст!

свіжі новини:
(майдан)

найбільше читають:
(майдан)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.