Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Всю ніч шукали двох львів’ян


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село присліп


Всю ніч шукали двох львів’ян

22 грудня ввечері надійшло повідомлення до ОКЦ про те, що під час проходження маршруту з с. Присліп Міжгірського району до с. В. Рожанка Львівської області втратили орієнтир та заблукали двоє мешканців Львівщини. Близько 03:42 23.12.2014 загублених громадян 1986 та 1977 років народження знайдено та направлено до місця проживання. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено особовий склад і техніка Міжгірського ГПРВ та Славської ПРГ, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.2014-12-23
переглядів: 1247
джерело: Джерело: karpatskijobjektiv.com

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(присліп)

свіжі коментарі:
(присліп)

всі коментарі

найбільше читають:
(присліп)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.