Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Крысы Путина уже бегут с корабля


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село росія


Крысы Путина уже бегут с корабля

Я теперь уверен, что Украина победит в войне против Кремля. И объясню почему.

Гибель президента Total только начало ряда менее заметных трупов, которые в ближайшее время возникнут в Германии, Франции, Словакии и некоторых других странах.

Вы не задавались вопросом, почему Сечину для Роснефти так легко отдают 2 триллиона рублей из Фонда Национального Благосостояния. Фонда в котором всего 3,3 триллиона? Почему приняли закон Роттенберга?

Мне это напомнило выступление председателя Совета Министров СССР Рыжкова в 1991 году, когда он сообщил, что за два года золотой запас сократился с 5000 тонн до 517. Что валюты на счетах СССР практически нет.

Мы перед закатом шайки Путина. Крысы бегут с корабля и этот побег уже осуществляется по заранее запланированному маршруту.

В мае 2015 года окружение Путина будет смотреть на полоску океана в одной из комфортных стран, пользуясь колоссальными капиталами, вывезенными из России. В России в это время будет предчувствие гражданской войны. Миллионы людей так и не узнают, во что они верили.

“Нет Путина – нет России” – это не лозунг, друзья, это план и план уже начал действовать. Именно сейчас, когда ежедневно возле Донецкого аэропорта, Счастья, Дебальцево умирает несколько десятков организмов из России за кредитный телевизор и “подержаться за автомат”, сволочи, которые их туда отправили пакуют чемоданы. Уверенно, неспеша, размещая активы в удобных местах через посредников и подставных лиц, убирая важных свидетелей.
В мае все кончится. Кончится очень печально – целую страну и одурманеный народ просто бросят у пустого разбитого корыта.2014-11-22
переглядів: 1548
джерело: Виктор ШЕВЧУК

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2014-11-26 русин
автор єврий лох тупий.

2014-11-23 Путін про анексію Криму: Просто ми сильніші за всі
Президент Росії Володимир Путін заявив, що "рішення щодо ситуації навколо Криму були прораховані, а в їхньому успіху сумнівів немає, оскільки на боці Росії - правда", передає ТАРС. "Потрібно вміти зважувати всі можливі наслідки і при прийнятті рішення враховувати будь-які варіанти розвитку подій, щоб виключити несприятливі. Безбашенних допускати не можна, ціна помилки дуже висока", - розповів Путін. На питання про те, чи були прораховані наслідки дій Росії щодо Криму, Путін відповів ствердно. "Так. Це стратегічне рішення", - сказав він. На уточнюючу репліку про те, чи закінчиться це добре, російський президент відреагував: "Думаю, так воно і станеться". "Просто ми сильніші. За всіх. Тому що ми праві. Сила - в правді. Коли російська людина відчуває правоту, вона непереможна. В даному випадку у мене сумнівів немає", - заявив Путін.

2014-11-23 дід Іван
Щурі настільки живучі й рознозчики різних найнебезпечніших хвороб що вивести іх надзвичайно важко.

2014-11-22 путін і щур хуйло
іщурі будут тікати в россію в сибір чмирі

2014-11-22 123
Советсько-комуняцька гідра Володимиром(ленін)почалась і Володимиром (путін)закінчиться,процес пішов.

2014-11-22 тримаймо порох сухим
путін втіче так як яник тікав взимку але цікаво куди?хто його прийме?хіба що Північна Корея і то нефакт бощдля такої людини місця на землі нема

2014-11-22 путін хуйло
Це всі знали бо так і буде

свіжі новини:
(росія)

свіжі коментарі:
(росія)

всі коментарі

найбільше читають:
(росія)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.