Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Відбулася Flash mob акція " Україна бажає миру"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Відбулася Flash mob акція


Сьогодні, 19 вересня, в маленькому гірському селі Верхній Студений, в тутешньому НВК відбулася Flash mob акція «Україна бажає миру» в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру», присвяченої Міжнародному дню миру.


Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Акція, яку ініціювали та організували місцеві педагоги, покликана віднайти у серцях пересічних громадян розуміння та віру, терпіння та мудрість, розвіяти сумніви та ствердити переконання.

МИР – це слово, яке зараз стало найактуальнішим у свідомості мільйонів українців. Ще донедавна наші діти знали про жахіття війни з книжок та кінофільмів, а сьогодні вона увірвалася у наше налагоджене життя. Неоголошена війна забирає життя найкращих синів неньки-України, травмує психіку мільйонів людей, руйнує міста і села.

Педагогічні працівники нашого Верхньостуденівського НВК внесли і свою маленьку частку у перемогу та відродження України. В рамках заходу відбулися тематичні виховні години, виставка малюнків, написання листів дітям з зони АТО і , власне , сам Flash mob – символічна фігура голуба, викладена живим дитячим ланцюгом. Цей захід показав, що лише спільні зусилля, наполегливість, віра у перемогу, рішучість та споконвічне прагнення до єдності і незалежності українського народу допоможуть вистояти у цій нелегкій боротьбі.

Мирного нам всім неба!!!


листи друзям з Харцизька та ДонецькаВідбулася Flash mob акція

Відбулася Flash mob акція

виховна година у 7 класіВідбулася Flash mob акція

виховна година у 9 класі


2014-09-19
переглядів: 3167
джерело: Мирослава Росада

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2014-09-20 позорище
чим будете школи опалювати, показушники?

2014-09-20 3333333333
е,тіпа щось робили.....

2014-09-20 Михась
ПОКАЗУХА(((

2014-09-19 Школа
Молодці організатори-вчителі,працюють з дітьми.

2014-09-19 Михайло
Приємно все це читати,та головне у серці щось мати,а показуха нікому не потрібна

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.