...

Свято спорту в Річці завершилося в Колочаві...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село річка


Свято спорту в Річці завершилося в Колочаві...

На свято Тройці в Річці було заплановано свято Річківська гуня.

Але зважаючи на події, які відбуваються в нашій країні, свято було перенесено на осінь.Спортивну частину свята, яку запланували палкі пихильники спорту в Річці на чолі з їхнім головою села Бігарем В.М. та молодим, але амбітним Владиславом Панютою, вирішили провести.

З самого ранку до стадіону потягнулися потічки болільників від малого до старших людей, бо такого свята в Річці ще за їх існування не було.

Першими в боротьбу з футболу вступили учнівські футбольні команди Річки, Келечина, Репинного, та В.Студеного.

Боротьба була надзвичайно вартою.В результаті перемогу здобула юна команда Келечинської ЗОШ, вчитель Коваль В.А., яка у впертій боротьбі з рахунком 3:1 перемогла команда господарів Річківської ЗОШ , яку готував ентузіаст спорту Панюта Владислав.

На третьому місці за підрахунку забитих та пропущених голів опинилася учнівська команда Репинного, вчитель Кость М.І.

Разом з організаторами свята привітав переможців та учасників дитячого турніру голова районної ради Іван Ярема.Призерів було нагороджено кубками та дипломами.

З визначною напругою та сподіваннями очікувалося протистояння дорослих команд Річки, яку вивів на поле Владислав Панюта та Колочави, яку очолив Іван Ярема. Потрібно було бути на стадіоні, щоб відчути атмосферу подій на стадіоні. Небезпечні моменти виникали то біля одних то біля других воріт, голи були на диво красиві.

Першими рахунок відкрили господарі, це лідер річківців Панюта В.,вразив ворота з одиннадцяти метрової точки. На що відповідь дав колочавець В.Шмулига. В другому таймі красивим ударом в дев’ятку відзначився все той же Панюта В. на що через декілька хвилин відповів колочавець В.Шмулига влучним ударом з 25 метрової дистанції.

Відчувалося що гра не закінчиться миром, бо моменти виникли то в одних, то у інших воріт.Але все таки більше повезло господарям, які в цей день заслужили перемогу.

Наприкінці гри переможний гол забив В.Крьока, викликавши бурю овацій і обіймів односельців.

На завершення футболісти порадували глядачів шоу в пробиті пенальті.

Кращими тут були колочавці.

Фінальну гру дитячих команд та поєдинок дорослих команд успішно відсудив Євгеній Бундзяк – Голова федерації футболу Міжгірського району та директор Міжгірської ДЮСШ Тарас Бартків.

Команда Річки була нагороджена кубком.

Та на цьому свято спорту в Річці не скінчилося, всі дружньо попрямували до сільського клубу, де голова села разом з селянами обладнали прекрасну волейбольну площадку. В змаганнях взяли участь чотири команди з с.Тюшки, присілка Потік, Н.Студеного та господарі. Вже почало темніти, а на площадці вирували бої, можливо емоції дещо переважали над технікою, але було на що подивитися. Найбільшн прихильників здобула учнівська команда з Н.Студеного, які на чолі з своїм учителем С.Ковалем здобули перемогу і були нагороджені кубком. На другому місці команда Річки, на третьому – с.Тюшки.

Це свято майже дало поштовх до проведення таких свят в інших селах. На слідуючу неділю зустріч з футболу пройшла в с.Келечин, правда без голови села, між командами господарів та пилипчан. Тут була зафіксована бойова нічія 2:2.

Минулого тижня команда Річки приймали команду села Келечин, з рахунком 4:3 перемогли річанці.

Свято спорту в Річці продовжилося в селі Колочава 22 червня, де на місцевому стадіоні відбувся матч – відповідь між командою с.Колочава та с.Річка.

Слід відмітити, що до цього матчу команда Колочави готувалася відповідально, тому й заслужено перемогла. Загальний результат 4:1 говорить про те, що команда Колочави має значно більший потенціал. В колочавській команді голи провели Іваниш Василь (два), Василь Шмулига та Сергій Ярема, в Річківській – Юрій Шегда. Але команда села Річки заслуговує на високу повагу, тому що завдяки великому любителю футболу Владиславу Панюті та його однодумцям, належній увазі та підтримці із сторони сільського голови Василя Бігара, про село Річку все частіше говорять і як за село спортивне, село футбольне.2014-07-21
переглядів: 1882
джерело: Василь Коваль

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2016-01-28 вболівальник ВАШ
я дуже люблю ВАС.МЯЧ

2016-01-28 вболівальники
було супер

2015-04-22 вболівльник
Було файно!!!

свіжі новини:
(річка)

найбільше читають:
(річка)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.